פרוייקט "רמת הנשיא"

החברות גב-ים, מקבוצת נכסים ובניין IDB, ורסקו, מקבוצת ישרס, הודיעו היום, כי הן מכרו את דירת הגן לדוגמא, בבניין הרביעי של פרוייקט "רמת הנשיא"

נמכרה דירת גן לדוגמא בפרוייקט "רמת הנשיא"

דירת הגן, נחשבת לאחת הדירות המבוקשות ביותר בפרויקט, בשלושת הבניינים הראשונים ששווקו בפרוייקט, הדירות הראשונות שנרכשו היו דירות הגן והדופלקסים.

אנו רואים כי הן משפחות צעירות והן אנשים מבוגרים המארחים ילדים ונכדים מעוניינים בדירות קרקע עם גינה,  מעוניינות בהפרדה שיוצר המרתף ומאפשר חלוקה נכונה לכל מבנה משפחתי.

דירות הגן בבניינים הרביעי והחמישי, הן דירות של 5-6 חדרים, הכוללות מרתף בגודל של כ- 30 מ"ר, עם שירותים נפרדים נוספים בקומה התחתונה. הקומה התחתונה מתאימה במיוחד לילדים מתבגרים הרוצים פרטיות, להפיכת אחד מחדרי הבית למשרד ביתי, לחדר אירוח, חדר משפחה או כל שימוש אחר. בדירה לדוגמא שנרכשה הוסב המרתף לחדר קולנוע  מושלם ומעוצב.

לפני כחודשיים אוכלס הבניין ה- 7 בפרויקט ובו 72 דירות. כרגע שלב מכירת הבניין ה- 9  של הפרויקט נמצא בעיצומו.

צילום: באדיבות רמת הנשיא

צילום: באדיבות רמת הנשיא

שכונת רמת הנשיא הינה הראשונה שהביאה לשינוי מהותי בחיפה ולבניית שכונה ייחודית גדולה הכוללת את כל השירותים הנדרשים לתושבים ממש ליד הבית. הפרויקט משתרע על פני שטח של כ- 200 דונם (מתוכם כ- 60 דונם שטח בנייה לבניינים), והוא ממוקם במורדות המערביים של הכרמל, בלב שמורת טבע ירוקה. בשכונה יוקמו למעלה מאלף יח"ד, בכ- 18 מגדלי מגורים, בני 9-22 קומות, והיא השכונה הראשונה בחיפה המתוכננת מראש כשכונה שלמה, הכוללת פארק מרכזי ושטחים ירוקים נרחבים, מרכז מסחרי. כמו כן, קיימים בשכונה מגרשים המיועדים להקמת מוסדות ציבור כגון בית ספר, גני ילדים ומעונות יום.

בפרויקט דירות במגוון גדלים: 4 ו- 5 חדרים, מיני פנטהאוזים, דירות גן, פנטהאוזים ודופלקסים, עם תכנון אדריכלי מוקפד. תשומת לב מיוחדת הוקדשה לכך שלכל הדירות תהיינה מרפסות גדולות – הרבה מעבר למקובל בשוק, ולמרביתן נוף לים. במגדלים מוקמים שטחים ציבוריים לרווחת הדיירים כגון מועדון דיירים, וחדר דואר.

בפרויקט קומה לדוגמא – 3 דירות, הממוקמות ומוצגות בבניין הרביעי, אשר מתוכננות בסגנונות שונים ועד הפרט האחרון.

רוב הרוכשים הינם תושבי חיפה, זוגות צעירים ומשפחות צעירות משפרות דיור, העוסקים במקצועות חופשיים, בעיקר בתחום ההיי-טק. מרכז המכירות ממוקם בפארק ההיי-טק והעסקים מתם,  ועשרות מעובדי הפארק רכשו בו דירות. כעת, עם ההודעה על תחילת שיווק הבניין התשיעי, מודיעות החברות כי הן תמשכנה את הפעילויות וקידום המכירות בפארק מתם, לטובת משפחות ההיי טק המצטרפות לפרויקט, וקוראות להם להגיע למרכז המבקרים, הממוקם בפארק מתם, כדי לשמוע על הפרויקט ועל ההטבות הייחודיות.

 

.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים