"השתתפתי גם בריאליטי… זו הייתה טעות, אבל שטויות, בקטנה! זה ממש לא עצר אותי, אפילו לשנייה, לשבת או להתבאס, אני איש של עשייה ועבודה ואהבה ענקית לתחום שלי…"

הזמר החיפאי בדם, בועז פרי, יוצא בפעם הראשונה למופע סולו בביט.
פעם בחיים. בועז פרי. אלבום פרטי

פעם בחיים. בועז פרי. אלבום פרטי

ראיון עם זמר חיפאי בדם. פרי. אלבום פרטי

ראיון עם זמר חיפאי בדם. פרי. אלבום פרטי

כל בליין חיפאי שביקר אי פעם באחד ממעוזי השירה בחיפה מכיר את בועז פרי, זמר שעושה לקהל כיף במשך שנים רבות. בועז שחוגג בעוד בחודש הבא 43, נשוי לרחלי ואב למייה הקטנה, הוא חיפאי מלידה שהתחיל עם המוזיקה בתיכון כפר גלים שם זה התגלה והתפרץ ומאז זה הוא על הבמה…. ואם אתם מסתכלים בפרצוף שלו והוא נראה לכם מוכר אז בועז הופיע גם בתוכנית 'אקס פקטור' בעונה הראשונה וגם בתכנית הבידור והריאליטי 'סינגלס' שבה כיכב בפרק מצחיק שזכור לטוב. בשני בפברואר יוצא בועז בפעם הראשונה בחייו בהופעה עם קופות פתוחות במועדון הביט בחיפה והוא מסתובב בעיר שמח ומאושר ומספר לכולם כמה שהוא מתרגש…

פרי, פעם ראשונה בחיים. כמה אתה מתרגש???

אני מאוד מאוד מתרגש, דווקא בגלל שזה מופע חי ראשון שלי, הפקה גדולה של נגנים מהשורה הראשונה, קהל פתוח שבא ומשלם כדי לראות ולשמוע אותי ובכלל, זה משהו שהוא פעם ראשונה שלי… כאחד שמופיע כל החיים אולי זה הדבר היחידי שאני מכיר… במה, מיקרופון וקהל… ועכשיו סופסוף אני יוצא עם מופע חי עם נגנים בהפקה גדולה ומכובדת… זה מופע לקהל הפתוח, וכמובן כחיפאי בדם אני מתחיל במקום הכי חיפאי שיש וזה ה-'ביט'. כשניגשתי בזמנו ליובל קאופמן וסיפרתי לו על הכל ועל הקונספט, הוא ישר חיבק אותי ואמר לי 'אחי, זה הבית שלך, פה תעשה את הסיפתח!' וללא ספק זה הבית שלי- חיפה!!

למה בחרת בשם 'פעם בחיים'?

המופע הזה נקרא 'פעם בחיים' כי פשוט אסור לפספס אותו, יש בו את השילוב המנצח של שירה, וירטואוזיות, קסם ומלא אנרגיה לקהל! אני מביא פה את הספרדית של הבית, את שנות השישים האהובות ואת ארץ ישראל היפה… שירים כאלה שכולם מכירים וכאלה שתמיד כיף להיזכר בהם וכמובן לשיר אותם.

מה ההבדל בין ההופעה הזו להופעה רגילה שלך?

ההבדל הענק הוא שבהופעות שלי יש לי פלייליסט של פלייבקים שאיתו אני רץ ובטוח בו… וכאן אני עובד עם להקה ומאחורי עומד מפיק מוסיקלי והכל הולך להיות חי הרבה יותר וגדול יותר!

היית הולך שוב לריאליטי?

מי שמכיר אותי יודע שבין כל הדברים שעשיתי בחיים השתתפתי גם בריאליטי… את האמת, זו הייתה טעות, אבל שטויות, בקטנה! למדתי מזה הרבה על הטלוויזיה…וזה ממש לא עצר אותי אפילו לשנייה לשבת או להתבאס. אני איש של עשייה ועבודה ואהבה ענקית לתחום שלי….

איך אתה מסתדר בחיי המשפחה עם לוח ההופעות העמוס שלך?

כל חיי אני מופיע פלייבקים במקומות סגורים, מלונות, אניות, אירועים וכו' ואת אשתי הכרתי באחד הערבים שהופעתי וכמישהי שבאה גם מהתחום אז קל לה מאוד להבין אותי, לפרגן ולהיות שם תמיד בשבילי… מאז שנולדה לי ילדה אני הרבה יותר רגיש לכל דבר וללא ספק היא נותנת לי השראה ענקית לכתיבה שלי ובכלל למוזיקה…

 

בועז פרי במופע של פעם בחיים.

2.2 ,יום חמישי, שעה 21:30,

מועדון הביט, שדרות הנשיא 124, חיפה, 04-810-7107


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה