מכבי גדלה ביוקנעם

שנה שנייה ברציפות: מכבי עם מספר המצטרפים הגבוה ביותר ביוקנעם. יוקנעם לא לבד: מכבי צירפה את מספר החברים הגבוה ביותר בכל הארץ בשנה האחרונה כאשר 21,004 הצטרפו לקופה בשנה האחרונה
 

ד ר גלית קאופמן: "התושבים בחרו ברגליים והגיעו למכבי". צילום: מכבי


ד"ר גלית קאופמן: "התושבים בחרו ברגליים והגיעו למכבי". צילום: מכבי

לפי הנתונים שפורסמו בשבוע האחרון, ביוקנעם רשמה מכבי גידול משמעותי עם הצטרפות של 151 חברים חדשים ברוטו ו-113 נטו. לפי הנתונים אפשר לראות כי מכבי אף רשמה את מספר העוזבים הנמוך ביותר, נתון המעיד על שביעות רצון גבוהה בקרב חברי מכבי בעיר ש- 33 אחוז מתושביה חברים בקופה.

נתוני הביטוח הלאומי מצביעים על מהפכה במגמת המעברים בין הקופות והיחלשות הקופות שנחשבו עד כה לבולטות בעיר.

מכבי שירותי בריאות ביוקנעם ממשיכה לפתח ולהרחיב את פריסת השירותים שלה למען התושבים והדבר מתבטא במספר המצטרפים בשנה האחרונה. מכבי מציעה לחבריה רופאים מומחים במגוון תחומים כמו קרדיולוגיה, גסטרואנטרולוגיה, אורולוגיה, נוירולוגיה, עיניים, עור ואף אוזן גרון שמעניקים לתושבי העיר את השירות קרוב בתוך העיר מבלי שיצטרכו להתרחק מהבית.מכבי השקיעה בהרחבת מרכזים לבריאות האישה, התפתחות הילד וסדנאות להשמנת ילדים והרחיבה את שירותי הרפואה המשלימה-  מכבי טבעי.

מפילוח הנתונים של דוח הביטוח הלאומי עולה כי בשנה האחרונה נשבר שיא מעברים בין הקופות וכ-164 אלף ישראלים המהווים כשני אחוזים מן האוכלוסייה, בחרו לעבור קופה בשנת 2016. מספרים אלה מהווים גידול ביחס לשנה קודמת בה החליפו קופה כ-140 אלף ישראלים בלבד. החל משנה זו, מי שעובר מקופה לקופה ממשיך לשמור על מלוא זכויותיו גם בבטוח הסיעודי. למעשה, בכך בוטל חסם המעבר האחרון ועתה כל הזכויות שהיו לחבר בקופה הקודמת, יישארו איתו בקופה החדשה.

ד"ר גלית קאופמן, ראש מחוז צפון של מכבי שירותי בריאות: "התושבים בחרו ברגליים והחליטו שמכבי היא הבחירה הטובה ביותר עבורם. אנחנו נמשיך לעבוד ימים כלילות כדי להעניק את שירותי הרפואה הטובים ביותר בצפון".

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות