שמעת מה שמעתי – מדור הזהב ועד "זהב"

דקלון וסגיב כהן עושים כבוד למואיז'ו, סטטיק ובן אל תבורי חוזרים לתלם, לילי פרנקו מגייסים לאלבום השלישי ושלומי שבת מחכה שתשפטו את השיר החדש שלו. הפסקול השבועי

דקלון וסגיב כהן – זה לא חלום

שלושה עשורים (וקצת) מפרידים בין יוסי לוי AKA דקלון וסגיב כהן. שלושה עשורים עמוסים במסורת, סגנון ודפוסי התנהגות בימתית שונה. ההבדל בין כרם התימנים לפרדס חנה, ובין אלה שחלמו על ההצלחה לאלה שהגיעו אליה מוכנה – גלוי וידוע, ועדיין, אחרי כל המילים הללו – החיבור בין השניים פשוט עושה את העבודה. לאחר אלבום בכורה מוצלח יצאו השניים בשנה שעברה במופע ברחבי הארץ, בו ניגנו משיריה של אהובה עוזרי (לה היה קשר משפחתי עם דקלון – אחיה היה נשוי לאחותו) ואף אירחו אותה בכמה הופעות – דבר שגרר לא פחות מהיסטריה רבתי בקהל (מבוסס על סיפור אמתי). למרבה הצער עוזרי נפטרה לאחרונה לאחר מאבק ממושך במחלה, אך הכבוד שעשו לה השניים לא יישכח.

כעת הם משחררים סינגל חדש "זה לא חלום", מתוך אלבומם החדש שייצא בתחילת מרץ. גם כאן מדובר בגרסת כיסוי, הפעם לשייך מואיז'ו (שם הבמה של משה עטיה), הפייטן האנדלוסי שהנגיש את המוזיקה האלג'יראית לאוזניים ישראליות. צריך לזכור שעטיה אמנם הביא לארץ את המוזיקה האלג'יראית, אבל הוא במקור בכלל ממרוקו ולאחר שעלה לארץ התיישב במעברה בקרית חיים.

ההבדל בין הגרסה של מואיז'ו ובין זו של דקלון וכהן גדול. בעוד בשניהם הפתיחה היא ערבית קלסית, כלומר נותנת משקל לכלי הנגינה שיובילו את השומע אל תוך השיר עד לבוא המלל – בעוד אצל מואיז'ו היו אלה הגיטרות שהחזיקו למעלה מדקה וחצי, דקלון וסגיב השתמשו דווקא בחצוצרות וזמן ההשהייה היה קצר יותר. מצד אחר, הקהל שהאזין בעבר הוא לא הקהל הנוכחי. גם בשיר עצמו ניכר הבדל בין קולו העמוק של עטיה לקול הצלול של כהן, ואפילו המבטא הכבד של מואיז'ו מתחלף במנעד התימני והנקי של כהן @ דקלון.

אבל חשוב להדגיש – שתי הגרסאות, המקורית והמכסה, טובות כשלעצמן. אפשר לומר שדקלון (שקרוב יותר בגילו לעטיה) וכהן עשו חידוש כמו שצריך לשיר – הם לקחו את המקור, וחידשו אותו. בראבו לתוצאה.

 

 

לילי פרנקו – אלבום שלישי

יש רוק, עכשווי, בעברית. אחזור שוב – עכשווי. לא קאמבק מהניינטיז, לא חיקוי לועזי, לא מיקס ים תיכוני-רגאיי-היפ הופ-אלקטרוני עם נגיעות של דאבסטפ. פשוט רוק קלאסי של גיטרה (עירא נוסבאום)-בס (דרור תשובה)-תופים (מייקי גלס). חברי להקת "לילי פרנקו" (על־שם איזו מורה שלהם מהתיכון, אל תתפסו אותי במילה) בדרך לאלבום שלישי, והחליטו ליזום קמפיין הדסטארט שרק צפייה בקליפ המלווה אותו תגרום לכם גם אם לא לתרום – לפחות ללכת לחפש את ההופעה הבאה שלהם. בקליפ מתארחים מירי רגב וחנוך דאום בתור פלקטים, שלמה ארצי עם פאה נשית, עודד קטש בתפקיד עצמו ועוד. אבל אם נהיה לרגע רציניים – לילי פרנקו לוקחים את עצמם ברצינות בכל הנוגע לפן המוזיקלי (חפשו את "אשת קשת" ו"בתאבון"). הם חרשו את הארץ, ובכוונה לא פזלו כמו שאר הלהקות לסבב חסר תכלית בחו"ל. הסיבה – הרוק שלהם, כפי שנאמר בתחילת הפסקה, מוכוון עברית. הם שכללו את הסגנון מאלבום לאלבום, ונטו לעתים לכיוון הרוק המתקדם, ובעיקר צברו מעריצים ומעריצות שרק מתרבים מהופעה להופעה. אם אתם רוצים לפרגן ליצירה ישראלית – פנקו את לילי.

קמפיין ההדסטארט לאלבום השלישי, אל תגידו שתרמתם במשרד. https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=22019

 

 

שלומי שבת – מאוהב מדי

קשה להאמין, אבל תוכנית הריאליטי המוזיקלית "דה ווייס" נכנסת למדור בשבוע השני ברציפות. הפעם מגיע תורו של השופט שלומי שבת לעלות לדיון בשל הסינגל החדש שלו, "מאוהב מדי", סנונית לקראת אלבום חדש.

נדלג ברשותכם על הביוגרפיה הענפה של שבת במהלך 40 שנות קריירה (קראתם נכון), כי אתם פשוט מכירים אותה. שבת כבר מזמן לא "האח של", ואחרי שיתופי פעולה אין־ספור ושינויי כיוון מוזיקליים שרק הוכיחו שלאיש יש מלבד גרון גם אומץ לא קטן – שבת מגיע בשיר חדש.

את השיר כתב והלחין דודי בר דוד שברזומה שלו השיר "לילותיי" של יובל דיין (למי ששכח – ה־מתמודדת של שבת שהייתה אמורה לתת לו את המקום הראשון בעונה הראשונה והחליטה לפרוש בחצי הגמר כדי לפצוח בקריירה לא רעה) ו"תשים תשים" של השופטת לצידו של שבת בעונה הנוכחית – מירי מסיקה.

השיר עצמו נפתח בסגנון הטורקי הישן של שבת, וממשיך לבלדה כשהוא מאיץ לקראת הפזמון (למרות שציפיתי ל"בום" גדול יותר, בטח עם המנעד של שבת). בפזמון עצמו שר שבת לאהובתו הלא מושגת "עוד פעם זה קורה לי/איתך אף פעם לא יוצא לי/טבעי כמו שאני". אני חולק עליו, דווקא הטבעיות היא שמחזיקה את השיר.

השאלה הטריוויאלית שעולה – האם היו מסתובבים לשבת בתוכנית בה הוא שופט? נכון, הפזמון, שבדרך כלל הוא זה שגורם לכיסאות להסתובב, דווקא לא מרים את הבית, וחבל. מצד אחר, הקול העמוק של שבת מוביל את השיר בבטחה וייתכן שכבר בשלב הבית היה זוכה לכיסא שיסתובב לעברו. אם הוא היה יושב בכיסא השופט – הוא בטוח היה מסתובב.

שלומי שבת, 22 במרץ, אודיטוריום חיפה

 

 

סטטיק ובן אל תבורי – זהב

הם חזרו. קשה לקרוא לסינגל לא מוצלח "משבר", אבל לאחר ההצלחה שקשה להגדיר אותה בסופרלטיבים שלא יקטינו אותה – סטטיק ובן אל תבורי הוציאו סינגל "חלש". השיר "סתם", כשמו כן הוא, ניסה לצאת ממחוזות הרגאטון לכיוון הדאבסטפ האפל. אפעס לא הלך כל כך. נכון, ההשמעות מטבע הדברים היו רבות מכיוון שכולם רק חיכו ל"כביש החוף" או "ברבי" החדש, אבל התוצאה אכזבה, בטח במונחים של הצמד שחרך כל בת מצווש, פסטיגל או תוכנית ריאליטי. כעת הוציאו צמד השופטים מ"הכוכב הבא" את הסינגל החמישי (בלבד, יש לציין) שלהם – עם השם המחייב "זהב", וגם הפעם הלכו על ניסיון מעניין – שנות ה־50.

הקליפ סכריני מעט מבחינה ויזואלית, יש יאמרו אפילו פוזל יותר מדי לילדות בגילאי העשרה המוקדמים, אבל מבחינה מוזיקלית חמד וצמד יכולים להירגע – הם שוב פיצחו את הקוד לשיר פופ שיתפוס חזק במצעדים. הסגנון מזכיר מאוד את הזמרת מייגן טריינור (ואת השיר "all about that bass" במיוחד), שהביאה את הטוויסט של שנות ה־50 אל המאה ה־21, אבל אם זה הלך לה בניכר – זה בוודאי ובוודאי יילך לסטטיק ובן אל, כשעל ההפקה נמצא כמו תמיד ירדן (ג'ורדי) פלג.

סטטיק ובן אל תבורי חשבו שהגיע הזמן להתבגר, אבל הם צריכים להבין שיש להם עוד זמן להיות ילדים מ־גניבים. מלכי הכיתה צריכים להמשיך לנצל עוד קצת את המומנטום. השירים המהורהרים עוד יגיע יומם, בינתיים אפשר ליהנות. ואם נדחוף עוד קלישאה אחת אחרונה ברשותכם – אם השיר "סתם" היה סתם, לכו באינטואיציה שלכם עם שם השיר הנוכחי.

 

 

צאו בחוץ – המלצה מקומית שבועית

חיפה היא מקום גדול, וכך גם סביבותיה. בשל כך – לשים המלצה אחת בלבד תעשה עוול לדור ה־FOMO, ועל כן תקבלו כמה. לבחור? ללכת לכולן? תלוי בכם.

3.2 (שישי) נולה סוקס חיפה: איתי פרל, כבר מזמן לא רק ההוא מ"איתי" של קרן פלס. אחרי שירים לאריק סיני, בועז מעודה וכמובן לחברה הטובה של החברה הטובה מירי מסיקה, פרל מסתובב בארץ עם "מסע בלוז". את סגנון ההופעה נראה לי שהבנתם לבד.

5.2 (ראשון) זאפה תל אביב: החיפאי משה בונן, שאת עיקר יוקרתו קנה בתור מגיש "מוזיקה היום" ו"המקור" בגלי צה"ל, משיק את אלבומו בעיר הולדתו כשהוא מארח את שלום חנוך, אלי מגן, ו־3/2 מ"מה קשור", אסי ושלום. מיינסטרים היא לא מילה גסה.

בשמחות – האזרח י' מאחל

לאסף אמדורסקי לא הייתה ברירה אלא להיות זמר. אם אתה הבן של בני אמדורסקי, האפשרויות העומדות בפניך מובילות למקום אחד. אמדורסקי החל את דרכו בסוף שנות ה־80 כחבר בלהקת "תערובת אסקוט", שהוציאה דיסק אחד מפורגן בביקורות אך פחות במכירות. חצי עשור לאחר מכן החל אמדורסקי בקריירת סולו מוצלחת, שלמעשה נמשכת עד היום. אמדורסקי, שכבר נטש את עמדת "הילד הרע של הרוק הישראלי", נחשב לאחד מהמפיקים המוכשרים והעסוקים בתעשייה, ובשנים האחרונות אף משתף פעולה עם ישראל גוריון, שותפו הנצחי של אביו. כדי להשלים את הצ'ק־ליסט, עובר אמדורסקי תהליך של התחזקות בשנים האחרונות, ומשמש כיום כשופט בריאליטי האירוויזיון "הכוכב הבא". אמדורסקי חוגג השבוע 46, ואנחנו מציינים את האירוע באחד משיריו היפים "הרי את". מזל טוב א"א!

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין

 • ממש לא האמפייר סטייט. אילוסטרציה.

  היומן של מיכל מתוך "חצי אני"

  "כולם הרי יודעים שחיי הרווקות לאחר שנות השלושים ממש לא נראים כמו בסדרה סקס והעיר הגדולה. למה עולם הדייטים כזה מתיש, ולמה תמיד אני חושבת שאני יכולה לשנות את אלו שאומרים שהם לא מחפשים קשר מחייב?" הטור של מיכל שחר מתוך ספרה "חצי אני" בהוצאת "צמרת.
 • ממש לא האמפייר סטייט. אילוסטרציה.

  היומן של מיכל מתוך "חצי אני"

  "כולם הרי יודעים שחיי הרווקות לאחר שנות השלושים ממש לא נראים כמו בסדרה סקס והעיר הגדולה. למה עולם הדייטים כזה מתיש, ולמה תמיד אני חושבת שאני יכולה לשנות את אלו שאומרים שהם לא מחפשים קשר מחייב?" הטור של מיכל שחר מתוך ספרה "חצי אני" בהוצאת "צמרת.
 • מולטי תרגילים מבית רמית אטיאס לקיץ חטוב במיוחד (וידאו)

  מולטי תרגילים לחיטוב הגוף במיוחד לקיץ: גם השבוע כוהנת הכושר והפילאטיס רמית אטיאס מנדבת לנו תרגילים שיהפכו אותנו לחטובים במיוחד >>>
 • קליש רותם: "כמות המחבלים סביבי עצומה"

  בראיון ראשון לתקשורת המקומית מאז נבחרה, מדברת ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, על הכל. על שלטון יהב: "נעשו כאן דברים לא תקינים. בקרוב אחשוף הכל לציבור", על מצב הרווחה העגום בעיר: "חיפה הרבה יותר ענייה ממה שחשבתי", על הביקורת שחטפה מכל עבר: "דברים ישתנו במהלך הקדנציה" וגם: על פינוי המפעלים המזהמים, הקמת נמל המפרץ, ההתבטאויות המקוממות של רג'א זעתרא, נציגי הליכוד שנותרו מחוץ לקואליציה ועל קשריה הקרובים עם משרד ראש הממשלה 
 • קיץ בלי הזעה.

  איך מטפלים בהזעה בעונת הקיץ?

  הקיץ הזה יהיה נעים יותר: הכירו את המכשיר החדשני שמקל על אורח החיים, מכשיר המירה-דריי לטיפול בהזעת יתר וריח רע בבית השחי
 • ד"ר צח שרוני. תמונה: יחסי ציבור

  רגע לפני עונת הרחצה: הכל על ניתוחי חזה

  בחזה מורם: הקטגוריה המבוקשת ביותר בתחום הפלסטי היא שינוי גודל וצורת החזה; הפלסטיקאי ד"ר צח שרוני מנהל מרפאת כללית אסתטיקה מסביר הכל על ההליך
 • "נכנסתי לסטטיסטיקה", אמרה דינה בקול רועד.

  "הותקפתי מינית והחלטתי שזה בחיים לא יקרה שוב"

  מיומנה של סטודנטית: אחרי שלירז הותקפה מינית, היא החליטה שאיש לא יוכל לפגוע בה יותר
 • למה תמיד אני חושבת שאני יכולה לשנות את הבעייתיים?

  "למי את מחכה? את כבר לא ילדה. תתפשרי"

  מיומנה של סטודנטית: יש גיל מסוים שכבר מוזר להיות לבד. האם זה אומר שחייבים להתפשר?
 • "אם את נכנסת מהר מדי למיטה את זורמת. אם לא, את שמרנית"

  מיומנה של סטודנטית: נכנסתם למיטה והוא לא התקשר?
 • תוכיחי לה שהוא עושה לך טוב.

  מה עושים כאשר מפחדים להתאהב?

  איך מתמודדים עם הפחד מהתאהבות ומפגיעה, ופותחים שוב את הלב בפני האדם המיוחד?
 • "היא החברה הכי טובה שלי, אין דבר שהיא לא יודעת עליי ושאני לא יודעת עלייה".

  "התחלתי לצאת עם מישהו, והחברה הכי טובה שלי כועסת עליי"

  היינו עושות הכל ביחד. יוצאות, מבלות, מדברות על הכל. עכשיו התחלתי לצאת עם מישהו, ואני מרגישה שהיא כועסת עליי בגלל זה
 • "כיף לנו יחד, אבל עד שזה מגיע לאינטימיות"

  "כיף לי איתו, אבל אני לא נמשכת אליו"

  הכי כיף לי איתו בעולם. הוא מקשיב לי, מפנק אותי, מצחיק אותי. הבעיה היא שכשאנחנו מגיעים למיטה, אני סולדת ממנו. מה לעשות?
 • צריך לקחת סיכונים כדי להיות מאושרים.

  מיומנה של סטודנטית: האם באמת אפשר להישאר ידידים?

  "אולי עדיף שפשוט נישאר ידידים": האם זהו משפט פרידה קלאסי או משהו שבאמת אפשר ליישם?
 • מיומנה של סטודנטית: מתי להיכנס למיטה עם גבר?

  שאלה שמטרידה נשים רבות היא מתי להיכנס עם הבחור החדש למיטה. אז יש תשובה חד משמעית, וגם: איך תדעי שהוא לא איתך רק בשביל מטרה אחת?
 • אל תחטטו אחד לשני בנייד. תנו אמון.

  "אתה לא אוהב אותי כמו פעם"

  למה בהתחלה הכל מושלם וורוד, ואחרי תקופה האהבה דועכת? כמה טיפים איך לשמור על האש במערכת יחסים
 • תכירו את האדם שמולכם באמת לפני שאתם ממהרים.

  TURN OFF: עשה ואל תעשה בדייט ראשון

  מיומנה של סטודנטית: מה לעשות ומה לא לעשות בדייט ראשון. אתם חייבים לאמץ את זה
 • מי משלם? אתה!

  גבר, תוציא את הארנק בדייט

  הגיע הזמן להכריע בשאלה הנצחית: מי משלם בדייט ראשון? התשובה: אתה. וכל הסיבות לפנייך
 • אלעד. בן 19 בנופלו.

  "הזיכרונות לא מרפים, אין שנייה ביום שאני לא חושבת עליו"

  מוצקין זוכרת: 15 שנה אחרי מותו של סמל אלעד פולק ז"ל מקריית מוצקין בגזרת רמאללה, מדברת אימו אורלי על הגעגועים, על ההנצחה של אלעד בקריית מוצקין ועל הספר שהיא כותבת. ראיון עם מנטורית
 • מיהן החיפאיות הידועות שמובילות קמפיין שמכניס אגרוף לבטן?

  חלי ממן ויערית שושן הן רק חלק מרשימת הנשים שמשתתפות בקמפיין ענק שיצא לדרך
 • "בשנה הקרובה יהיו סדרות בכיכובי" (וידאו)

  לי זוהר היא זמרת ודוגמנית למידות גדולות שבקרוב תראו גם על מסך הטלוויזיה שלכם. צפו בראיון עם זוהר, שבו גם הכנו לה הפתעה קטנה ומרגשת מאוד וגילינו שהיא שומרת פינה חמה בלב לראש העיר של טירת כרמל, אריה טל
 • צפו: ברודווי במוצקין!

  צפו במאחורי הקלעים של המחזמר 'אנני', שנחת היום בתיאטרון מוצקין הישר מברודווי!
 • תמונה: יחסי ציבור

  ג'ודי ניר מוזס שלום מרתקת את הקהל החיפאי

  לאחר ביטול הרצאתה של רונית זיגלשטיין, הגיעה ג'ודי ניר מוזס שלום למרכז פנורמה והותירה את הקהל מרותק למשמע סיפורה
 • "כל תחלופה כזאת היא ירייה בגלגלים". תמונה: אלבום פרטי

  "אם זה לא נראה כמו להקה ולא מריח כמו להקה, זו לא להקה"

  קובי מנדלבאום, 'קוקי לבנה' בשבילכם, מדבר על הכל: על הדרך החדשה לבד ואיך אפשר בלי 'כמה הייתי רוצה'
 • מיהי המתמודדת מהאיזור שהיממה את אייל גולן?

  הצעירה מטירת כרמל אשר מתמודדת בתכנית 'אביב או אייל' בראיון מיוחד ל"ניוז חיפה קריות": "אייל גולן הוציא ממני את הדברים הנכונים". וגם: קבלו הצצה לפרק שישודר הערב
 • איפה אמא תרזה?

  "אמא תרזה איננה": דרמת מתח פסיכולוגית חדשה, חושנית ומטלטלת בתיאטרון חיפה בהשתתפותם של ג'ורג' אסקנדר, יעל לבנטל, קרן צור ואוהד קנולר
 • מיהי הרקדנית הצפונית שתייצג את ישראל בגביע העולם בריקוד?

  DWC הוא גביע העולם לריקוד, ובכל שנה משתתפים בו יותר מ-12,000 רקדנים מכל רחבי העולם בכדי להכריע מיהי המדינה שתזכה באליפות העולם בריקוד. אז מיהי הצפונית היפהפיה שתייצג את ישראל, ואיך שורדים נאמבר שלם על עקבים?
 • "גם לנשים מותר לרצות. סקס זה צורך טבעי"

  איך 'סקסי מאמא' הפכה לקבוצת ענק בפייסבוק בה חברות למעלה מ- 130 אלף מאמות סקסיות? מייסדת הקבוצה: "זה התפתח למימדים שלא דמיינתי"
 • הגיעו לשמוע. צילום: עצמי

  חוג הבית של ישראל סביון

  אמש נערך חוג בית למועמד למועצת העיר ישראל סביון: קבלו ראיון מיוחד עם סביון על הנושאים הבוערים בחיפה
 • צילום: עצמי

  "הבנתי שכשלאישה יש מקצוע שהיא אוהבת, זו הגשמה עצמית"

  יום האישה הבין-לאומי כאן, וזהו יום באמת מיוחד עבורנו הנשים. לכבוד היום הזה, קבלו ראיון מיוחד עם נאוה קולאז', מייסדת ובעלים של המכללה למקצועות היופי של נאוה קולאז', אישה שבנתה הכל בעצמה ומעניקה כלים להצלחה והעצמה עצמית לנשים אחרות
 • בנות עם ביצים

  העולם הנשי הוא עולם מורכב וקשה, וכל יום הוא התמודדות חדשה. מורן אזערי, החליטה לעשות מזה צחוק במופע משעשע ואמיתי, "בנות עם ביצים", שצוחק על מה שמותר ועל מה שאסור. בראיון היא סיפרה לנו הכל, ובעיקר על הגברים שמזדהים אפילו יותר מנשים
 • "הכאב האישי שלי, שהוא הנוכחות של תושבי הקריות בתוך חיפה" תמונה: פייסבוק

  "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון"

  בשיחה אחד על אחד עם גדי וילצ'רסקי: סיפר לנו על האבהות הטרייה "הילד שלי מקבל קנאביס מיומו הראשון", על הסלוגן 'חיפה- לחיפאים קרייתים החוצה' ועל המאבק ללגליזציה של קנאביס
 • לא רק פנים יפות

  קייט ואור הן צמד הבנות הלוהט שכדאי שתכירו: בראיון צפוף הן סיפרו על החיבור "נהיה לנו 'רומן' אינסטגרם וכך התחברנו", על השאיפות "להביא את הצמד הנשי שאנחנו לעולם", ועל המקרה עם סטטיק "הכי התעלם ממני בפרצוף, ורק רציתי שנעשה תמונה"
 • "הרגשתי שיש לי משהו בלב שבוער". תמונה: אינסטגרם

  ילד הפלא מכרמיאל

  גיל ויין, או דיג'יי אונלי לשעבר, הוא האחראי ללהיט 'אל תשאלי' שגרם לכולנו להתמכר. אז שוחחנו על קפה, ומסתבר שיש עוד פרוייקט שלם בדרך
 • לא חיפשה את זה. אופיר הרוש.

  "התחלתי בטוב"

  אופיר הרוש, רק בת 16, וכבר הספיקה לכבוש את לב כולנו בתכנית "הכוכב הבא", ולהמיס את לב השופטים. עכשיו היא מתכננת להוציא סינגל ראשון, ולוקחת הכל בפרופורציות, גם את ההדחה. ראיון מתוק עם מתוקה אמיתית
 • "בסופו של דבר רוצים שהקהל הזה יבוא אלינו". תמונה: רז סימון

  עם הרגל על הגז

  את רז סימון אתם בטח מכירים, כי היא אחד השמות הלוהטים בסצנת הדיג'יים בצפון. היא סיפרה לנו על ההתחלה הלא פשוטה "אני הכי אמיתית, אף אחד לא ספר אותי", על ההצלחה "אני שמחה שלמרות הכל כן הצלחתי להתברג פה בין השמות החזקים" ועל החלומות "מאוד הייתי רוצה לשלב בין אירועים לאומנות"
 • שובר את החומות

  עומר נצר, רק בן 23 וכבר עם שני אלבומים, ורקורד מכובד של הופעות מסביב לעולם. ישבנו לראיון עם יוצר צעיר ובועט שמבקש לשבור את הסטיגמות
 • קואוצ'ינג זה דרך חיים

  אסף מימון הוא מאמן אישי של אמנים ועסקים אצל אלון גל, ואח של הזמרת המדהימה שירי מימון. ישבנו איתו לשיחה על איך הכל התחיל, על החלום שלו להיות זמר, ואיך הגיע לתחום הקואוצ'ינג
 • ראיון עשר עם: יצחק שפי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את יצחק שפי, בעלי רשת "אופטיקה שפי"
 • ראיון עשר עם: מבי גאוי

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את מבי גאוי, מנהל השיווק של המכללה האקדמית "כנרת"
 • ראיון עשר עם: הילה בן משה

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את הילה בן משה, מנהלת מתחם תל חנן מקבוצת "מבנה"
 • ראיון עשר עם: דלית אגמון

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את דלית אגמון, מנכ"לית מרכז חורב
 • ראיון עשר עם: סאמיה דיאב

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את סאמיה דיאב, המנהלת החדשה של מתנ"ס ליאו באק
 • ראיון עשר עם: ירון ספיר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ירון ספיר, מנכ"ל קניון עזריאלי קריית אתא
 • ראיון עשר עם: ד"ר סער הראל

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך
 • ראיון עשר עם: לימור רייך

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את לימור רייך, מנהלת שיווק ושירות של מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית
 • עשר של ראיון עם: פרופ' רפי ביאר

  "ניוז חיפה קריות. נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את פרופ' רפי ביאר, מנהל המרכז הרפואי רמב"ם
 • עשר של ראיון עם: ניצן מרסיאנו

  ניוז חיפה קריות מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את ניצן מרסיאנו, מנכ"לית קסטרא חיפה
 • עשר של ראיון עם: אייל רביד

  "ניוז חיפה קריות.נט" מציג בפניכם מידי שבוע דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר שלה בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה טוב יותר. השבוע תכירו את אייל רביד, מבעלי רשת "ויקטורי"
 • עשר של ראיון עם: שלומי פורמן.

  בכל שבוע ניוז חיפה קריות מציג בפניכם דמות חיפאית- קרייתית חשובה שתורמת לעיר בדרכה. הדמות עונה על עשר שאלות שיגרמו לכם להכיר אותה ואת פועלה. השבוע תכירו את שלומי פורמן, איש עסקים חיפאי.
 • שמעת מה שמעתי - הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית

  אמפי קיסריה יארח בשבוע הבא את הפסטיבל הבין־לאומי למוזיקה צוענית ובלקנית, ויוכיח שכשהמוזיקה טובה – לא חייבים לדעת את כל המילים כדי לרקוד אותה
 • שמעת מה שמעתי. מדור הזהב ועד "זהב"

  דקלון וסגיב כהן עושים כבוד למואיז'ו, סטטיק ובן אל תבורי חוזרים לתלם, לילי פרנקו מגייסים לאלבום השלישי ושלומי שבת מחכה שתשפטו את השיר החדש שלו. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הנה הילד

  איפה הילד בשיר חדש, כך גם כנסיית השכל. הרכב חיפאי מגיע הישר מקופנהגן לכרמל וה־tiny fingers באים לבלבל אתכם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פרידה ממאיר בנאי

  יובל מנדלסון באלבום ילדים חדש, אבי סינואני בעצות מניסיונו, תת־מדור חדש שייתן לכם המלצה אחת לאן לצאת ופרידה ממאיר בנאי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - פסטיבל הבלוז הרביעי

  שילוב בין מוזיקה עיראקית לבלוז, הרכב על טהרת המין הנשי ולייזר לויד אחד שכולכם פשוט חייבים להכיר. פסטיבל הבלוז מגיע בפעם הרביעית לתל אביב עם 40 הופעות. אנחנו כבר התנענו בשבילכם
 • שמעת מה שמעתי - פותחים שנה

  אביאור מלסה הופך מתגלית לפוטנציאל ממומש, פטריק סבג באלבום שלישי, ספי ציזלינג באלבום בכורה ופלד מגיע להעיף את הוונדרבר בחיפה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - י"ט כסלו

  אלפי אנשים, תזמורת שבאה לעשות שמח, 3 אמנים ואברהם פריד אחד. אירוע י"ט בכסלו שהתקיים בבנייני האומה בירושלים הוכיח שמופע רוק יכול להיות גם חסידי
 • שמעת מה שמעתי - יומולדת 70 לחווה

  מוקי בשיר חדש ללחן של שלמה ארצי, חנן בן ארי בסינגל ראשון לקראת אלבום שני, ישי לוי חוזר לשרוט, מלכה באיה לקראת אלבום מספר 4 ומזל טוב לחווה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מנועה קירל ועד ספוטניק היי פיי

  נועה קירל ממשיכה לתת בראש, אגם בוחבוט נצמדת לטוב ולמוכר, מוסקט ושם טוב מכים שנית וספוטניק היי פיי בשיר מחאה בסגנון דאב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול השבועי

  שמעון בוסקילה ואליעד מראים איך עושים דואט, אביגייל רוז בשיר חדש, טיפקס מביאים נושא חדש לסדר היום הציבורי ושלמה ארצי חוגג יום הולדת פנסיה. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - חשיפה בין־לאומית

  פסטיבל חשיפה בין־לאומית, שנועד לחשוף את אמני ארצנו למפיקים, עיתונאים ובעלי לייבלים מחו"ל, חזר לשנתו השביעית. בואו לשמוע את מה שישמעו בהמשך גם ברחבי העולם
 • שמעת מה שמעתי - מאינדינגב לאינדיסיטי

  המדור חוזר מחופשת חגים ארוכה ומפסטיבל האינדינגב במדבר – לטובת פסטיבל האינדיסיטי שיתקיים השבוע בירושלים. נסו לעמוד בקצב
 • שמעת מה שמעתי - מתנה לחג

  אושיק לוי בשיר חדש, אנסמבל שם טוב לוי בביצוע ליונה וולך, מומין ססלר באלבום פיוטים וממשיכים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מתכוננים לאינדינגב

  מתיסיהו בשיר חדש, הדס לחר מגשימה חלומות, תמיר מוסקט בפרויקט חדש ותת מדור חדש – מתחילים להתכונן לאינדינגב. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - ממודי, "החצר האחורית" ועד צלילי שופר

  שופר בגרסת קאנטרי, שיר אהבה עצוב לים המלח, קאבר לשיר מהמאה ה-18 ואלבום מחאה מרחבי העולם. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - שלומי ברכה עד עלמה זוהר

  שלומי ברכה באלבום סולו שני, יואב יצחק ממשיך בשלו, עלמה זהר בשיר ים תיכוני ולהקה מקווינס עושה רוקסטדי. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מיובל דיין ועד דה לוקו

  יונתן רזאל מתחבר לקראת אלול, יובל דיין בחותם ווקאלי, אלון דה לוקו מראה לצעירי הז'אנר מי היה פה קודם ומזל טוב לגלעד כהנא. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  עמיר בניון מפרגן לאשתו, לוקץ' בשיר מחאה גברי, אלון עדר בחרדת נטישה ובוטן מתוק בקרקס שוב כאן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - מהאחיות כרקוקלי ועד יהורם גאון

  יהורם גאון בשיר חדש, אורטגה באולדסקול היפ הופ, קינדרלעך בשיר מחאה, להקת מטאל במחווה לג'ורג' קוסטנזה ופרידה מנחצ'ה היימן. הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  ראפרים חנונים, רגאטון הודי, דיקלה בשיר שורט חדש וקאזו סוף סוף מוציאים אלבום בכורה. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי

  גרסה ברזילאית לשיר ילדים, להקת דאב מפורטו ריקו, ראפר יהודי לבן, פרויקט צברים וחיפאי אחד. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הפסקול של השבוע

  סופרגרופ מרגש ובועט, שחקן ודוגמן שמפליא גם בשירה, בל קנטו ישראלי ופיוט לקראת חודש אלול. קבלו את הפסקול השבועי
 • שמעת מה שמעתי - הכוכב בא

  ילדות צורחות, פלאפונים שלופים ונער בן 17 שמעיף את כולם באוויר. נדב גדג' השיק אלבום בכורה והוכיח שהוא כבר פופ-סטאר
 • שמעת מה שמעתי - קח את שנות ה-90

  פריצת האינטרנט והסלולרי, סוף המלחמה הקרה, מלחמת המפרץ והמון מוזיקה טובה. המדור מצדיע לאמני שנות התשעים שממשיכים להיות רלוונטים גם היום
 • שמעת מה שמעתי - טובים השניים

  המדור השבוע בסימן דואטים: גבר ואישה, ישראלי ואיראני, כוויתי וטורקי, תפוחים ותימניות וחיים רומנו אחד. ככה זה כשיש שניים
 • שמעת מה שמעתי - מזל טוב ארה"ב

  לכבוד הפעם ה-20 בה חוגג הדוד סם בת מצווש (240 לכל מי שטרם נכנס לתוכנית 5 היחידות של משרד החינוך) המדור הפעם בסימן יוצרים ישראלים שהחליטו כי עדיף להם לזמר דווקא באנגלית. look and listen