קניון דרך הים בעתלית

בימים הקרובים ייפתח סניף קופת חולים כללית בניהולו של ד"ר אברהם רודרמן,

 

חברת נופי המצודה מקימת קניון דרך הים מוסרת כי בימים הקרובים צפוי להיפתח בקניון סניף של קופת חולים כללית בניהולו של ד"ר אברהם רודרמן.

עוד מוסרת החברה כי היא החליטה לצאת במבצע מיוחד במסגרתו כל רוכש מעל 50 שקלים בחנויות הקניון יקבל במתנה מטען נייד לטלפון סלולרי.

עד כה כ- 75% משטחי המסחר בקניון הושכרו זה מכבר במחיר ממוצע של 180 שקל למ"ר. חוזי השכירות הינם לפרק זמן של כ- 3-5 שנים עם אופציה לעוד 3-5 שנים כשבממוצע בכל שנה ישלמו השוכרים עוד 10 שקלים למ"ר.

בין החנויות שייפתחו בקניון בימים הקרובים ניתן יהיה למצוא את "לי ים" חנות למוצרי גלישה, מאפיית סמטת האופים, גלידריה, חנות בגדי בוטיק, סטודיו לפעילות גופנית, רן סל – חנות סלולר, פיצוציה, בית קפה- מסעדה, סופר סטוק, חנות נוחות, רשת השניצליה, מכון קוסמטיקה, חנות בגדי ילדים, סניף של קופת חולים כללית, פיצרייה ומספרה.

קניון דרך הים עתלית צילום יחצ

קניון דרך הים עתלית צילום יחצ

ייחודיותו של קניון דרך הים באפיונו כ-"קניון בילוי" המאפשר פעילות רבה לכל בני המשפחה וכולל מספר אטרקציות ייחודיות. כך למשל בהשקעה של כמיליון שקל הוקמה בקניון בריכת דגים ייחודית הכוללת כ- 200 דגי קיו אותם יוכלו ילדים ובני נוער להאכיל ישירות מבקבוקים כמו תינוקות. מדובר באטרקציה ייחודית שמסעירה את המזרח הרחוק ומגיעה לראשונה לישראל.

הקניון המתפרש על פני שטח של כ-4,000 מ"ר ומוקם בהשקעה של כ-60 מיליון שקל ממוקם בצומת עתלית ועתיד לשרת את תושבי טירת חוף הכרמל, עתלית וכביש החוף.

כמו כן ייפתח בקניון לראשונה בישראל מתחם חווית מציאות מדומה ב – 360 מעלות מהמתקדמות בעולם המשלבת סימולטור תנועה ואפקטים של מציאות מדומה מדגם: SIMNOA  – VR. הצופים בסימולטור ייקחו חלק במסע שמתרחש בפארק דינוזאורים בסרט – DINO SAFARI, ברכבת הרים בסרט COLOSSUS, או במירוץ אופנועים במדבר בסרט MOTOR RIDE. גם אולם אירועים חדש צפוי להיפתח בקניון. על פי הסכם השכירות אולם האירועים ciel שכר שטח של 500 מ"ר ועוד מרפסת גג בשטח של 350 מ"ר המשקיפה אל חופי עתלית.

בני רחימי מבעלי חברת נופי המצודה ציין כי "אחת לחודש חודשיים נפתח בארץ קניון, אך ההבדל בין קניון דרך הים לקניונים אחרים בארץ הוא השינוי הגדול שקניון הולך להביא לאזור בו הוא ממוקם. הקניון הולך לשנות את עתלית, את כל אזור חוף כרמל ואת כל האזור. יפתח עוד מקומות תעסוקה לתושבים ומקום בילוי. זהו הקניון הראשון גם בעתלית, ובכלל הרשתות הגדולות מבינות שהן הגיעו למיצוי צמיחה מלא במרכז הארץ, וכעת ניתן לממש את הפוטנציאל באזורים המרוחקים יותר במעגל השני ממרכז הארץ". כמו כן קס הוסיף כי הם צופים שיגיעו לקניון למעלה מ- 300 אלף מבקרים מידי שנה אשר יבקשו ליהנות מהחוויה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות