קבלו את הקמפיין החדש של רועי לולו שהוסיף טייטל חדש לשם- מעצב אופנה.

מעצב השיער שמדלג בין חיפה לתל אביב יוצא בקולקציה חדשה.
 

מעצב כפול שתיים. לולו. אמיר בשאר

מעצב כפול שתיים. לולו. צילום: אמיר באשיר

קולקציה כל חודש. לולו והחברים היפים. צילום: אמיר בשאר

קולקציה כל חודש. לולו והחברים היפים. צילום: אמיר באשיר

יש כאלה שלא נחים לרגע, אחד מהם הוא רועי לולו, מעצב שיער מוביל ושורד ריאליטי שהוסיף לעצמו עכשיו גם את התואר מעצב אופנה. לולו שעושה חיל בחיפה החליט שדי לו ועבר לגור בתל אביב אבל מגיע לעיר בימים ראשון שלישי וחמישי על מנת לפנק את הלקוחות הקבועות  במספרה שלו במוריה וביתר הימים הוא מפנפן חיפאיות לשעבר וים של ידועניות במקום שלו בירמיהו. בשבועות האחרונים לולו הוציא את הדירה שלו במוריה להשכרה ומחכה שמישהו או מישהי שאוהבים אסתטיקה ייכנסו לגור בה בזמן שהוא דר בעיר הגדולה.

לולו, איפה אתה, נעלמת לנו?

מי נעלם, כל אחד יכול לדעת הכל עלי, רק נכנסים לפייס ולאינסטגרם והכל שם… אצלי הכל כרגיל, עובדים בחיפה ובתל אביב…

ומה עם הדירה?

אני לא חי בה מזמן. היא מושכרת תקופה. אני מחפש שוכר חדש עכשיו.

לא חוזרים לחיפה?

מי… משהו בעיר נגמר קצת. לא רק בבילויים, בהכל. זו צורת חיים אחרת. אולי יבוא מישהו ויעיר אותה…

עכשיו הוספת עוד טייטל?

כן. מעצב. הוצאתי קולקציית בגדים. כל חודש אני מוציא קולקציה, אני מעצב מביא את הבדים ויש לי מתפרה שאני עובד איתה ואני מוכר רק בצורה פרטית. אני שוקל להכניס לחנויות אבל קודם אני רוצה ללמד את המתפרה לעמוד בסטנדרטים שלי. צריך להשתפשף על זה שייצא ברמה גבוהה. תפירה עילית.

מאיפה הגיע הרעיון?

אני מאוד אוהב אופנה. אני אוהב לקנות בגדים ואלה היפים שעולים בול עליך עולים גם טונה של כסף אז אני מעצב לעצמי. החברים התלהבו ואמרתי לעצמי שאני אעצב גם לאחרים כי הם סומכים על הטעם שלי וזה כיף. כל חודש אני מוציא לימיטד אדישן. למשל 15 חולצות מכל צבע. ככה שזה מעט פריטים.

ראיתי את הקמפיין, הלכת על טבעי?

רציתי שזה ישדר משהו נגיש. קראתי לחברים היפים שלי ואמרתי בואו נעשה צילומי רחוב יפים שהכל זורם כזה. צילמנו ברחוב הנגרים ויצא פצצה. אמיר באשיר, הצלם, הוא בחור מאוד מוכשר שמסתפר אצלי בתל אביב והוא צילם לי את הקולקציה שבה אני מדגמן יחד עם שמואל מלול, טל בן, תובל שייביץ' ועוד…


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם