המחלקה לאחריות משותפת

עיריית חיפה הקימה מחלקה לאחריות משותפת שתעסוק בקידום שותפויות רב־מגזריות בין העירייה, החברה האזרחית, המגזר הפרטי והממשלתי

בתמונה: חבר המועצה בועז גור בישיבת מועצת העיר

בתמונה: חבר המועצה בועז גור בישיבת מועצת העיר

במהלך ישיבת המועצה שלשום (יום ג, ה-31.1.17) בירך עו"ד גור על הקמתה של המחלקה לאחריות משותפת בעירייה. עו"ד בועז גור הקים לפני כשנה את הועדה העירונית לאחריות משותפת אשר חרטה על דגלה ליצור ולהעמיק את השותפויות עם החברה האזרחית והתושבים.

במסגרת תקציב 2017 שעבר אמש במועצה, אושרה הקמת יחידה מקצועית בתוך העירייה אשר תהווה יחידת מטה עירונית לקידום שותפויות רב-מגזריות בין העירייה, החברה האזרחית, המגזר הפרטי והממשלתי הפועלים בעיר ובכך היא תצטרף לעבודת הועדה העירונית לאחריות משותפת.

עו"ד גור: "המחלקה תהווה בית עבור כל ארגון, התארגנות או יוזמה מקומית חיפאית המעוניינים לשפר ולטייב את רמת השירותים הציבוריים בעיר ורואה בעירייה שותפה. מחלקה זו תפתח את יכולות העירייה לעבוד בסביבה האזרחית החדשה, שמשתנה בקצב מהיר, תהפוך אותה לגמישה יותר ותאפשר לה להתאים את היקף וטיב השירותים לצורכי הציבור המשתנים. אני מבקש להודות לראש העיר, לסגניתו הגב' חדוה אלמוג ולמנכ"ל העירייה על קידום המהלך, לחברי הועדה שליוו את הקמתה ולארגונים הרבים שעודדו את הקמתה ושיהפכו במהרה לשותפים מרכזיים בעבודתה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה