אולם לזכר גלית אביב

טקס עצוב בבית הספר עתיד: הוסר הלוט באולם הספורט לזכרה של גלית אביב ז"ל, המורה לחינוך גופני שנפטרה ממחלה

בתמונה: ראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי והמשנה למנכ"ל רשת עתיד, מנשה סמירה, מסירים את הלוט באולם הספורט לזכרה של גלית אביב ז"ל. צילום: ניר שטיינברג

בתמונה: ראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי והמשנה למנכ"ל רשת עתיד, מנשה סמירה, מסירים את הלוט באולם הספורט לזכרה של גלית אביב ז"ל. צילום: ניר שטיינברג

בבית הספר עתיד שבקרית מוצקין נערך טקס הסרת הלוט וחנוכת אולם הספורט על שם גלית אביב ז"ל, שעבדה כמורה לחינוך גופני מיום הקמתו של בית הספר ובמשך שלוש שנים עד שחלתה במחלת הסרטן.
אביב למדה במכון וינגייט ועבדה כמורה לחינוך גופני בחטיבת הביניים נתניהו, ברוגוזין בקריית אתא, ויצו רעות בחיפה ובביה"ס עתיד. היא גדלה בקריית מוצקין, הייתה בוגרת אורט מוצקין בכיתת ספורט ואת שירותה הצבאי עשתה כמדריכה בחיל האוויר.
מנהלת בית הספר, קרן בבלי, אמרה בטקס: "את גלית אפיינו במיוחד החיוך הרחב, שמחת החיים והאהבה לריקוד. גלית הקפידה להעניק יחס אוהב ואישי לכל תלמיד ותלמידה וזכרה לא ימוש מאיתנו".

ראש העיר חיים צורי ציין בדבריו: "לצערי הרב לא  הכרתי את גלית, אך סיפרו לי שבתפיסתה החינוכית היא שמה דגש על הגישה הפרטנית, המדגישה את עקרון ראיית הילד במרכז והתכוונות לצרכיו ולאופיו הייחודי"

המשנה למנכ"ל רשת עתיד, מנשה סמירה, הוסיף: "תודה לכם על ערב מיוחד ומרגש לזכרה של המורה גלית אביב ז״ל ולהנצחתה. מתוך העצב והזיכרון שחשנו במפגש צומחת עוצמת ה׳ביחד׳ של כל ביה"ס, הצוות, התלמידים ואף בני המשפחות. אני בטוח שעל אף הכאב הגדול של ההורים והמשפחה, הענקתם רגעים של חסד ותמיכה להם ולכולנו. תבורכו".
גלית אביב ז"ל נאבקה במחלה במשך שנתיים ונפטרה בחודש מאי 2016 כשהיא בת 42 בלבד. היא השאירה אחריה שלושה ילדים, בעל, שני אחים והורים. יהי זכרה ברוך.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין