התקבל היתר בניה לפרויקט "סימפוני" בשכונת האומנים

חברות הנדל"ן עמרם אברהם מדווחת: התקבל היתר בניה לפרויקט "סימפוני" בשכונת האומנים, במסגרת מחיר למשתכן במתחם כורדני בקריית מוצקין.

                           

המדובר, בפרויקט "סימפוני" שמקימה חברת הנדל"ן עמרם אברהם במסגרת תכנית מחיר למשתכן, הממוקם במתחם כורדני ממערב לקריון ובקרבה לרצועת החוף. זהו מתחם המשתרע על שטח של

כ – 833 דונם ונועד לבניית 3,500 יחידות דיור. נכון להיום שווקו כ – 1,820 דירות בתוספת 1,028 יחידות הדיור האחרונות ששווקו במסלול מחיר למשתכן.

החברה תקים 5 בניינים בבנייה מדורגת, בני 8 – 7 קומות, בכל בניין 26 דירות.

עדי גייר סמנכ"ל השיווק של חב' עמרם אברהם אומר, כי בפרויקט כבר נמכרו כ – 120 דירות מתוך 130.  הוא מציין, כי במידה ולא ימכרו הדירות הפנויות שהוצעו לזכאים עד אוגוסט 2017, החברה תפתח את המכירה לרוכשים בשוק החופשי, כאשר מחירי המכירה עומדים על מחיר של החל מ – 1,550 מיליון שקל, כאשר על המדף יוצעו למכירה דירות הגן והפנטהאוזים המשתרעים על שטח של כ – 184 מ"ר עם מרפסת בשטח של כ – 65. מ"ר.

לפי הנתונים: 6,604 ניגשו להגרלה, 6,232 מהם אינם בני המקום, בעוד 372 נרשמים הם בני המקום.

בפרויקט דירת 4 חדרים ממוצעת הינה בשטח של כ – 100 מ"ר, ודירת 5 חדרים ממוצעת הינה בשטח של כ – 133. מ"ר .

אלון עמרם בעלים ומנכ"ל החברה: "נקפיד על כללי התכנון והעיצוב שנקבעו, אך יחד עם זאת נשים דגש על רמת בנייה וביצוע טובים זאת על מנת לא לפגוע באמינותה והמקצועיות של החברה כלפי אותם זוגות צעירים שזכו בהגרלה ומימשו את זכותם ברכישת הדירה".

 

 

החברה תקים 5 בניינים בבנייה מדורגת, בני 8 – 7 קומות, בכל בניין 26 דירות. צילום יח"צ

החברה תקים 5 בניינים בבנייה מדורגת, בני 8 – 7 קומות, בכל בניין 26 דירות. צילום יח"צ         

 

חברת הנדל"ן עמרם אברהם הוקמה בשנת 1994 ע"י אברהם עמרם ובניו כחברה לחומרי בניין. בשנת 2002 הוקמה חברת הבת עמרם אברהם, חברת הנדל"ן אשר עוסקת בפיתוח, ייזום ובנייה למגורים. מנכ"ל החברה מאז אלון עמרם (בנו של אברהם ז"ל).

 

חברת עמרם אברהם בונה בטכנולוגיות מהמתקדמות בישראל ובהתאם לדרישות המחמירות של מכון התקנים הישראלי והיא מבוקרת בקביעות על ידיו.

לרשות החברה: עובדים, מנהלים ומהנדסים מהטובים בארץ.

חברת הנדל"ן עמרם אברהם פעילה בטווח רחב של תחומי הפיתוח, היזמות והביצוע, מבני מגורים, תעשייה, מסחר ומשרדים.

החברה מתכננת ומקימה  כיום למעלה מ –  4,000 יחידות דיור בערים השונות ברחבי הארץ.

 

החברה ביצעה ומבצעת פרויקטים בערים השונות דוגמת : אילת, רכסים, קריית גת, גדרה, רעננה, פרדס חנה כרכור, חדרה, בנימינה, זיכרון יעקב, קריית מוצקין ועוד.

בנוסף בונה החברה למעלה מ- 35 אלף מ"ר של נכסים מניבים הכוללים מבני משרדים, מרכזים מסחריים לתעשייה קלה.

 

לאחרונה נכנסה החברה לפעילות נרחבת בתחום התחדשות עירונית.

אלון עמרם בעלים ומנכ"ל חב' עמרם אברהם אומר, כי פעילות זו מהווה חיזוק מהותי לתיק הנכסים למגורים שבידיי החברה בכל הקשור לתחום התחדשות העירונית ובכלל זה: תמ"א 38/1 תכנית המתאר הארצית שנועדה לטפל בבניינים שנמצאים בסכנת קריסה בעת רעידת אדמה. ותמ"א 38/2 תכנית המתאר הממשלתית שמאפשרת להרוס בניינים ישנים וותיקים ולבנות במקומם בניינים חדשים שעמידים בפני רעידות אדמה.

 

חברת הנדל"ן עמרם אברהם רואה ביישום התחדשות עירונית פתח להגדלת היצע הדירות, העצמת השוויון החברתי במדינה והתחדשות מרכזי הערים בה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בנדל"ן