פריחה מוזיקאלית בקונסרבטוריון של טבעון

בחודש האחרון נמצא הקונסרבטוריון של רשת המתנסים קרית טבעון בפריחה אביבית של מוזיקה טובה בכל כיוון אליו מביטים. אם זה בהפקת מופע מדהים, אומן אורח בינלאומי או ייצוג בכבוד בכנס תזמורות.
s

מתוך המופע משירי מאיר אריאל צילום: יח"צ

 

אז הכול התחיל בהפקה מדהימה של ערב הצדעה למאיר אריאל, בו השתתפו מיטב הזמרות, הזמרים וההרכבים המוזיקאליים הפועלים במסגרת הקונסרבטוריון או לצידו.

במהלך הערב בוצעו מיטב השירים המוכרים של מאיר אריאל בביצועים משובחים שאין ספק שגם אריאל עצמו היה מתרגש לשמוע אותם (חפשו את הביצועים ביוטיוב של מתנ"ס טבעון). בין היתר, הזמרת הילה עוז, ביצעה לראשונה את השיר " מים רבים", של מאיר אריאל שהולחן במיוחד לערב ע"י מנהל הקונסרבטוריון חזי פלד

שלישיית עומר קליין צילום:יח"צ

מתוך המופע משירי מאיר אריאל צילום: יח"צ

לא עברו מספר ימים והפסנתרן הבין לאומי עומר קליין הופיע באולם צוותא של הקונסרבטוריון בקונצרט ג'אז שמזמן לא נראה במחוזותינו. הקהל הרב שפקד את אולם צוותא יצא מגדרו לנגינתו של הפסנתרן שהופיע עם המתופף אמיר ברסלר והקונטרביסט חגי כהן מילוא, זאת במסגרת סיבוב ההופעות עם האלבום החדש שהוציאה השלישייה. הקטעים המקוריים והאנרגיות על הבמה סחפו את הקהל שלא הפסיק להגיב ולהריע.

לפני המופע קיים עומר קליין כתת אמן לפסנתרנים שקיבלו טיפים מהאמן. בעקבות ההצלחה מתכוונים בקונסרבטוריון לארח השנה עוד מספר אמני ג'אז מהשורה הראשונה.

r

תזמורת הייצוגית בנס ציונה צילום:דבורה עקיבא

לא עברו עוד מספר ימים והתזמורת הייצוגית של הקונסרבטוריון בניצוחו של מנחם גרודזינסקי זכתה לתשבחות על ביצועים מאוד איכותיים ליצירות מאת וויליאמס (סוויטה אנגלית) והריקסון. בכנס תזמורות כלי נשיפה בפיקוח משרד החינוך שהתקיים בנס ציונה. את התזמורת ניתן יהיה לשמוע ב חמישי, 2/3/17, בקונצרט "מסע אל המוזיקה השחורה" שמפיקים בהשתתפות ביג בנד ק. טבעון, אנסמבל הג'אז, להקת דומיננטה, הרכב הג'אז, האנסמבל האתני, הרכב רוק צעיר ועוד.

חשוב לציין כי התזמורת הייצוגית הוזמנו בקיץ לתחרות תזמורות בשלדמינג באוסטריה בה ישתתפו תזמורות נוער מכל העולם.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם