הצעירים מצטרפים למאבק במכל

עיריית חיפה יחד עם אגודת הסטודנטים ומועצת הנוער העירונית יפגינו ביום ראשון הקרוב אל מול בית המשפט המחוזי שידון בצו העיכוב שניתן לריקון מכל האמוניה

 

 

ההפגנה תחל בשעה 9:30 אל מול בית המשפט המחוזי ברחוב פ-ל ים 12 ותימשך לאורך הדיון שיתקיים בשעה 10:30

ההפגנה תחל בשעה 9:30 אל מול בית המשפט המחוזי ברחוב פ-ל ים 12 ותימשך לאורך הדיון שיתקיים בשעה 10:30

ביום ראשון הקרוב, 26 בפברואר, יפגינו עיריית חיפה, אגודת הסטודנטים ומועצת הנוער העירונית אל מול בית המשפט המחוזי בנוגע לריקון מכל האמוניה שעודנו מתעכב. ההפגנה תחל בשעה 9:30 אל מול בית המשפט המחוזי ברחוב פ-ל ים 12 ותימשך לאורך הדיון שיתקיים בשעה 10:30. מועצת הנוער תשבית את הלימודים לחטיבה עליונה עם תום ההפגנה בשעה 12:00

"הנוער הצעיר, הסטודנטים, כמו גם הוריהם וכל תושבי חיפה והמפרץ מאוחדים במאבק העיקש לסגירת המיכל והוצאתו ממפרץ חיפה", מסר ראש העירייה, יונה יהב. "לא נשתוק ולא נפסיק להילחם עד שיסולק לאלתר".

יו"ר אגודת הסטודנטים בחיפה, רם טורג'מן, הוסיף: "זהו לא מאבק פוליטי אלא מאבק על החיים עצמם – שלנו ושל המשפחות שלנו. מאבק שמטרתו למנוע את סכנת החיים שמרחפת מעלינו בקיומו של מכל האמוניה במפרץ. אני קורא לכל הסטודנטים לבוא להפגין ולשתף ברשתות החברתיות. זה הזמן שלנו להשפיע"
אוראל וקנין, יו"ר מועצת הנוער העירונית, אוראל וקנין, סיכם: "הנוער החיפאי לא עומד מנגד ואינו שותק נוכח הסיכונים הקיימים במכל האמוניה. אנחנו הולכים לבוא בהמונינו לבית המשפט. זהו נושא חשוב לנו וקיימנו דיונים רבים אודותיו. זה העתיד שלנו וזו זכותנו המוסרית וחובתנו למחות על כך".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה