מרחיבים אזור התעשייה

שר הכלכלה, ח"כ אלי כהן, ביקר בקרית ביאליק כדי לבחון את דרכי פיתוח אזור התעשייה והרחבתו לטובת יצירת פתרונות תעסוקה נוספים

 

"מחובתנו להיות מעורבים ולסייע במציאת מקורות תעסוקה בעיר"

"מחובתנו להיות מעורבים ולסייע במציאת מקורות תעסוקה בעיר"

שר הכלכלה, ח"כ אלי כהן והנהלת משרדו ביקרו בקרית ביאליק ונפגשו עם ראש העירייה, אלי דוקורסקי, לפגישת עבודה בה נדונו נושאים להרחבה ופיתוח אזור התעשייה בקרית ביאליק.

מדובר באזור תעשייה המתאפיין בתעשייה מסורתית ומסחר שתשתיותיו ישנות מאוד. דוקורסקי ביקש את עזרת המשרד בתקצוב ומימון חידוש מקיף של התשתיות באזור.

דוקורסקי סקר את כיווני ההתפתחות של קרית ביאליק, והדגיש את הבנייה המסיבית של השכונות החדשות שתביא לגידול משמעותי של האוכלוסייה ומכאן הצורך ביצירת מקומות תעסוקה רבים. דוקורסקי ביקש להרחיב את אזור התעשייה הקיים, ולקדם את יצירת פתרונות תעסוקה נוספים לנוכח הגידול המואץ הצפוי באוכלוסייתה כתוצאה מחתימה על הסכם הגג לבניית 7,253 יחידות דיור נוספות בעיר. במהלך הביקור סייר השר כהן יחד עם מארחיו במפעל אל-אב מדחסים בע"מ המשלב תעשייה מסורתית ומודרנית.

שר הכלכלה, ח"כ אלי כהן: "לא בכדי קרית ביאליק היא העיר הראשונה שבחרתי לבקר בה בצפון. קרית ביאליק ובראשה אלי דוקורסקי, לקח על עצמו חלק בפתרון הלאומי לבעיית הדיור, במסגרתי שווקו 1500 דירות בתוכנית מחיר למשתכן שהן כ־5 אחוזים מכלל הדירות ששווקו במחיר למשתכן בכלל הארץ. כשכך, מחובתנו להיות מעורבים ולסייע במציאת מקורות תעסוקה בעיר. נמשיך לפעול למען הצפון ולעודד עסקים בארץ בכלל ובצפון בפרט. עסקים קטנים ובינוניים הם המנוע מאחורי הפעילות הכלכלית ולהם משקל משמעותי בפעילות כלכלית אזורית ותרומה משמעותית לתעסוקה".

"עיריית קריית ביאליק לקחה חלק בפתרון דיור לאומי על־ידי חתימה על הסכם הגג", סיכם ראש העירייה, אלי דוקורסקי. "תושבים  חדשים שיגיעו לעיר זקוקים למקומות תעסוקה. סיכמנו עם השר להמשיך  ולפעול מול משרדי הכלכלה והאוצר בכדי לקדם פתרונות תעסוקה מניבים שיבטיחו את איתנות העירייה לאורך שנים . דוקורסקי הוסיף כי הוא מודה לשר כהן על תמיכתו ועל כך שבחר בקריית ביאליק בביקורו הראשון בצפון״

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק