מפגש מתנדבות זה"ב

פעילויות עם סבתות, הזמנת שוטר לגן, חיבור שיר הסבר לחציית כביש, תהלוכה בווסטים של עמותת "אור ירוק" ועוד. הכל רעיונות שהעלו מתנדבות זה"ב בקרית מוצקין במפגש החודשי

בתמונה: המתנדבת מרים אברהם בפעילות זה"ב בגן. בכל מפגש הנושא משתנה בהתאם לעונה, למיזמים, ולאירועים

בתמונה: המתנדבת מרים אברהם בפעילות זה"ב בגן. בכל מפגש הנושא משתנה בהתאם לעונה, למיזמים, ולאירועים

מדי חודש מתקיים מפגש למתנדבות זה"ב בגן של תנועת של"מ קרית מוצקין  בהנחייתה של הרכזת סימה צדוק. המפגשים נערכים ע"פ תוכנית ארצית שמטרתה לחדד את המודעות של הילדים וההורים לבטיחות בדרכים תוך שימוש בהרבה אמצעי עזר, משחקים, הפעלות, מוסיקה וכו'. בכל מפגש הנושא משתנה בהתאם לעונה, למיזמים, ולאירועים.

השבוע נתבקשו המתנדבות להעלות רעיונות למיזם חדש בעיר, מיזם שיעלה ויציף את הנושא שוב ושוב. המתנדבות העלו רעיונות מעניינים כמו: פעילויות עם סבתות של הילדים בגן, (כיום הרבה סבתות אוספות את הנכדים מהגן) הזמנת שוטר לגן לצורך הפעלה משותפת והעמקת הכרות עם עבודת השוטרות. חיבור שיר שיסביר לילדים חציית כביש, תהלוכה של הילדים בסביבה הקרובה כשכולם לבושים ווסט של עמותת "אור ירוק" ועוד. כל הרעיונות נבדקים.

לסיום המפגש נהנו המתנדבות מהרצאה טובה ומעניינת של נעמי אופיר – נומרולוגית, שפתחה  חלון לנושא, שעשעה את הקהל במשחקי מילים ועוד.

השבוע זכו המתנדבות לפעילות נוספת: ביקור בגן שקד בבי"ס וייצמן, שם צפו בפעילות לדוגמא שהועברה ע"י מתנדבת זה"ב בגן הוותיקה ביותר בקרית מוצקין  הגב מרים אברהם. הפעילות נתנה באופן מהנה, מאתגר והומוריסטי  בשם כל המתנדבות נודה לה מקרב לב ונייחל לעוד מפגשים שכאלה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין