"קמח קסם"

סוגת משיקה את "קמח קסם" בפיתוחו של השף ארז קומרובסקי. הקמח החדש מביא בשורה לשוק בכך שהוא תופח בצורה אחידה בכל מזג אוויר וייארז בטכנולוגיה חדישה אשר תשמור על פעילות השמרים לכל אורך חיי המדף

קמח קסם של סוגת צילום יחצ

קמח קסם של סוגת צילום יחצ

סוגת ממשיכה להעמיק ולהרחיב את מגוון המוצרים בקטגוריית הקמחים וכעת נכנסת החברה לאחד התחומים הצומחים והמתפתחים בשוק הקמחים בישראל – קמח השמרים, כאשר היא משיקה את "קמח קסם".

מדובר בתערובת קמח המכילה שמרים ומתאימה לאפייה של חלות, עוגות שמרים, מאפים ועוד. הקמח החדש, כשאר הקמחים של החברה, מיוצר בטחנות הקמח שטיבל ופותח במיוחד עבור סוגת על ידי השף ארז קומרובסקי.

קומורובסקי עבד על פיתוח המוצר במשך תקופה ארוכה וניסה אותו במאפים שונים ובמצבים שונים, עד להגעה לנוסחה המדויקת אשר מבטיחה שימוש מוצלח ואחיד במוצר בכל מזג אוויר ובמאפים שונים.

אחד מיתרונותיו הנוספים של המוצר, היא העובדה, כי הוא נארז בטכנולוגיה חדישה  השומרת על פעילות השמרים לאורך כל חיי המדף של המוצר. בנוסף, שימוש בקמח קסם חוסך זמן רב, שכן הוא תופח מהר ואין צורך לנפות אותו.

לדברי ג'יל גמון, מנכ"ל סוגת:

"כאשר החלטנו על הכניסה לקטגוריה הזו חשבנו על הבאת ערך אמיתי לצרכנים, הפיתוח המיוחד של ארז קומורובסקי לסוג קמח שהשפעות מזג האוויר אינן חלות עליו מאפשר לצרכנים קבלת מוצר אחיד, אנו שמחים על שיתוף הפעולה ומאמינים בהצלחת המוצר"

לדברי השף ארז קומרובסקי, מפתח הקמח:

"במשך שנה שלמה עבדתי במטרה למצוא את הנוסחה המדויקת שתבטיח הצלחה באפיה גם למי שפוחד להתעסק עם שמרים. מדובר בשמרים אינטליגנטיים המתאימים עצמם לעבודה עם כל סוגי הטמפרטורה, מה שמבטיח שהמוצר יעניק חוויית שימוש קלה ונוחה לכל משתמש בו".

כל אריזה מכילה 1 ק"ג

בכשרות הבד"ץ של ירושלים העדה חרדית

להשיג ברשתות השיווק


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות