אביב ספורטיבי

קול קורא ליישובי המועצה. המועצה מעודדת יוזמות ספורט קהילתיות ותתמוך כספית באירועי ספורט יישוביים

המועצה מעוניינת להעצים את רוח ההתנדבות בישובים ולקדם יוזמות ספורט קהילתיות עממיות או תחרותיות הבאות מתוך הישובים לכלל היישובים. צילום: אבי ברומברג

המועצה מעוניינת להעצים את רוח ההתנדבות בישובים ולקדם יוזמות ספורט קהילתיות עממיות או תחרותיות הבאות מתוך הישובים לכלל היישובים. צילום: אבי ברומברג

בימים אלה נפתחת ההרשמה לקול קורא לטובת קידום אירועי ספורט קהילתיים עממיים או תחרותיים ביישובי המועצה. בפנייה של סגן ראש המועצה, אורן עוזרד ומנהלת מחלקת הספורט, שרית אלחנטי לוועדים המקומיים, מזמינים עוזרד ואלחנטי את יישובי המועצה להציע תכנית יישומית לאירועי ספורט קהילתיים עממיים או תחרותיים, במידה והאירוע יצא לדרך, המועצה תספק תמיכה לוגיסטית וכספית.

לדברי אורן עוזרד, סגן ראש המועצה ומחזיק תיק הספורט מחלקת הספורט במועצה האזורית מעוניינת להעצים את רוח ההתנדבות בישובים ולקדם יוזמות ספורט קהילתיות עממיות או תחרותיות הבאות מתוך הישובים לכלל היישובים. כל יוזמה תתקבל בברכה, החל מריצת לילה או יום, טורניר כדורגל או כדורסל קהילתי, רכיבת אופניים עממית, טורניר כדורעף חופים או כל אירוע שיש בו מרכיב ספורטיבי וקהילתי המזמין השתתפות רחבה מהישוב ומהאזור, שיתוף פעולה בין ישובים שכנים המעוניינים לקיים אירוע משותף, יתקבל בברכה, מציין עוזרד. זו השנה השנייה ברציפות בה המועצה מתקצבת אירועים יישוביים במסגרת אביב ספורטיבי.

אירועי הישובים יצטרפו לסדרת אירועי ספורט אזוריים מסורתיים שמארגת המועצה, אליהם ניתן להתעדכן בדף הפייסבוק של המועצה, באתר ובאפליקציה.

פניות היישובים יאספו בשבועות הקרובים ע"י שרית אלחנטי, מנהלת מחלקת הספורט (את טופס הפנייה ניתן לקבל במחלקת הספורט, מיר"ב).

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ים