צוחקים ביום האישה בביאליק

נשות קריית ביאליק ציינו את יום האישה הבין־לאומי במופע מצחיק עד דמעות של רותם אבוהב

בתמונה: ראש העירייה, אלי דוקורסקי, הסטנדאפיסטית רותם אבוהב וחברת מועצת העיר, מזי שניידר

בתמונה: ראש העירייה, אלי דוקורסקי, הסטנדאפיסטית רותם אבוהב וחברת מועצת העיר, מזי שניידר

בקרית ביאליק ציינו את חודש האישה הבינלאומי באירוע חגיגי ונוצץ במיוחד. חברת מועצת העיר, מזי שניידר, בירכה את נשות העיר שהגיעו בהמוניהן למרכז הרב תכליתי ע"ש דני זק והזמינה אותן לקחת חלק בפעילותה של מועצת הנשים בקריית ביאליק, אשר במהלך השנה עושה רבות למען הקהילה והנשים עצמן.

בין שלל הפעילויות שמקיימת מועצת הנשים במהלך השנה ימי בריאות, סדנאות וקורסי העשרה והעצמה,סדנה להגנה עצמית, סדנה לאחר לידה, מנהיגות בקהילה וסדנאות תזונה. מועצת הנשים קרית ביאליק הייתה הראשונה שפתחה את הקמפיין הבינלאומי "מורידים מסכות"- קמפיין נגד תקיפת נשים המעודד נפגעות אונס להופיע בפני קהל עם סיפורן ובכך למנוע את מקרי האלימות נגד נשים.

מועצת הנשים קריית ביאליק מקיימת שיתופי פעולה רבים עם מרכז הצעירים בעיר ועם עמותת אש"ק למען הקשיש לביצוע פעולות התנדבותיות,כגון השתתפות ביום המעשים הטובים, עבודה עם ילדי מועדוניות ועוד.

מזי שניידר הודתה לראש העירייה, אלי דוקורסקי, על תמיכתו ושותפותו לדרך בכל המיזמים של מועצת הנשים: "אלי, אתה פרטנר נפלא, מעצים, תומך ויש לי את הזכות לעבוד לצדך. בזכות היותך קשוב, תורם, עושה ופועל למען תושבי העיר, אפשר להעז, לחלום ולבצע".

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, בירך את קהל נשות קרית ביאליק שגדשו את האולם והביע את הערכתו הרבה לחברות מועצת הנשים ולעומדת בראשה, חברת מועצת העיר, מזי שניידר, לרכזת מועצת הנשים וסגנית מנהל אגף החינוך, טלי סוקניק , לשגית גנון ולשמחה צ'יבוטרו על עזרתן בהפקת הערב המהנה: "אני מבקש להביע את הוקרתי לכל העוסקים במלאכה על שפע העשייה ההתנדבותית לרווחת הקהילה ולקידומן של נשים בעירנו".

רותם אבוהב, הצחיקה את קהל הנשים עד דמעות במופע הסטנדאפ שהנושאים בו נלקחו מחיי היום יום של האישה הממוצעת כאמא, רעיה ועקרת הבית. הסטנדאפ נגע גם בשאיפות התמידיות של הנשים להיות רזות וחטובות, להיראות טוב, לטפל בעצמן וכל זה תחת עומס של עבודה, התחייבויות משפחתיות וגידול הילדים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק