הטעמים שיככבו הקיץ במקררים

גלידת שטראוס מבית יוניליוור, מובילת שוק הגלידה בישראל, פותחת את 2017 ומציגה את שלגוני הילדים שיככבו הקיץ במקררי הגלידה: שלגוני צבי הנינג'ה ושלגוני גיבורות העל

קרמיסימו, הגלידה המשפחתית האהובה בישראל משיקה את

"קרמיסימו בננה שוקולד צ'יפ"
השלגון הנוסטלגי הפך לגלידה משפחתית

 גלידת שטראוס מבית יוניליוור, מובילת שוק הגלידה בישראל, משיקה את שלגוני הילדים שיככבו בקיץ הקרוב במקררי הגלידה: שלגוני צבי הנינג'ה ושלגוני גיבורות העל (סופר הירו גירלז). לגלידת שטראוס שיתופי פעולה עם המותגים המובילים לילדים, ויחד איתם היא מזהה את הטרנד הבא ודואגת להביא אותו אל המקררים :

שלגון צבי נינג'ה – שלגון מרענן בטעם פירות ובצורת אחד ממותגי הילדים האהובים בכל הזמנים- צב נינג'ה. עם הפתעה בכל אריזה – בובת צב נינג'ה.

צבי הנינגה- גלידת שטראוס צילום- יח"צ

צבי הנינגה- גלידת שטראוס צילום- יח"צ

שלגון גיבורות העל – שלגון מרענן בטעם פירות עם צמיד גיבורות על מתנה בכל אריזה. הסופר הירו גירלז מבית WB הוא הטרנד הגדול הבא אשר הגיע לערוץ הילדים ובקרוב תעלה הסדרה גם ביוטיוב.

גיבורות על- גלידת שטראוס  צילום- יח"צ

גיבורות על- גלידת שטראוס צילום- יח"צ

שלגוני הילדים החדשים נושאים את התו התזונתי "במיוחד לילדים" ומכילים עד 110 קלוריות למנה, עד 3 גרם שומן רווי למנה ועד 20 גרם סוכר מוסף ל-100 גרם. כל שלגוני גלידת שטראוס לילדים מכילים חומרי טעם וריח וצבעי מאכל טבעיים בלבד.

גלידת שטראוס מובילה את קטגורית הגלידות המשפחתיות בישראל וממשיכה להציג חדשנויות גם בקטגוריה זו. מחקרים שערכה החברה מראים כי גלידה היא הקינוח המשפחתי האהוב ביותר ולאור כך היא  מציגה מדי שנה טעמים חדשים ומעניינים.

קרמיסימו בננה שוקולד צ'יפ – מי אמר ששוקו בננה הוא רק בשלגון? מעתה ניתן להשיג את שילוב הטעמים הנוסטלגי גם בקרמיסימו. מדובר בגלידת שוקולד וגלידת בננה עם ריפל ופצפוצי שוקולד.

  קרמיסימו בננה שוקו ציפ צילום- יח"צ

קרמיסימו בננה שוקו ציפ צילום- יח"צ

 

.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות