מצטיינים בהתנדבות

מחוז חיפה קיים את טקס הענקת תעודות הוקרה לזוכי פרס הנוער המתנדב המחוזי ע"ש אלעד ריבן ז"ל, שהצטיינו במיוחד. 14 תלמידים קיבלו את התעודה
אחד מיעדי המשרד החינוך  הינו ההתנדבות כערך לאומי. צילום: משרד החינוך

אחד מיעדי המשרד החינוך הינו ההתנדבות כערך לאומי. צילום: משרד החינוך

אחד מיעדי מחוז חיפה הינו ההתנדבות כערך לאומי. במשרד החינוך במחוז חיפה קיימו את טקס הענקת תעודות הוקרה לזוכי פרס שר החינוך לנוער מתנדב ע"ש אלעד ריבן ז"ל, לבני נוער מהמחוז, שהצטיינו במיוחד בהתנדבות למען הקהילה. הכנס היה במעמד מנהלת מחוז חיפה, רחל מתוקי, ד"ר צביה ריבן, אמו של אלעד ריבן ז"ל, ומנהלת מינהל חברה ונוער, עינב יניב שוורץ. את הטקס כיבד בנוכחותו אלי דוקרסקי, ראש העיר קרית ביאליק.
מנהלת המחוז, רחל מתוקי, אמרה באותו מעמד לתלמידים: "הפרס ניתן לכם בשל מעורבותכם החברתית, הנתינה, המעורבות והתרומה הענפה שלכם לקהילה. אחד מיעדי משרד החינוך הינו ההתנדבות כערך לאומי. ההתנדבות הינה פעולה מסייעת של היחיד, שנתפסת כבעלת ערך על ידו ותורמת לעצמו ולקהילה. התנדבות בני נוער נחקרת בארץ ובעולם והינה חוויה מטיבה ובעלת השלכות התפתחותיות משמעותיות על המתבגרים ומשפרת את איכות החברה ומשפרת את איכות החברה".
הפרס מוענק לבני נוער מתנדבים בתחומים הבאים: חינוך, הדרכה, מנהיגות נוער מקומית/ארצית, בריאות, חירום והצלה, יזמות חברתית, עבודה עם ילדים ובני נוער בשעות הפנאי, איכות הסביבה, קשר בין דורי וסיוע לזולת.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך