פרויקט "האומנים" בקריית מוצקין

חברת אפי קפיטל החלה לשווק את פרויקט "האומנים" במתחם כורדני בקריית מוצקין זהו הפרויקט הגדול ביותר המוקם בשכונה במסגרת תכנית מחיר למשתכן, ויכלול 339 דירות
פרויקט מחיר למשתכן של חברת אפי קפיטל בקרית מוצקין הדמייה טוטם

פרויקט מחיר למשתכן של חברת אפי קפיטל בקרית מוצקין הדמייה טוטם

חברת אפי קפיטל החלה לשווק את פרויקט "האומנים" שיכלול 339 דירות ב-3 מגדלים בני 28 קומות במתחם כורדני בקריית מוצקין. הפרויקט, המשווק לזכאים במסגרת תכנית מחיר למשתכן, יהיה הגדול מבין הפרויקטים הללו בשכונה. אתמול, ראשון, התקיים כנס להצגת הפרויקט והדירות, ומה-26.2 יתבצע הליך בחירת הדירות על ידי הזוכים וייחתמו חוזי הרכישה.

בפרויקט 24 דירות 3 חדרים שיימכרו בכ-780,000 שקל, ו-315 דירות 4 חדרים שיימכרו בכ-1.23 מיליון שקל.

רועי אוליניק, סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת אפי קפיטל ציין כי "לאחר שסיימנו לשווק בהצלחה את פרויקט השמורה בראש העין במסגרת תכנית מחיר מטרה, אנו שמחים

התחלת-השיווק-לזכאים-בפרויקט-מחיר-למשתכן-של-אפי-קפיטל-בקרית-מוצקין-צילום-אפי-קפיטל

התחלת השיווק לזכאים בפרויקט מחיר למשתכן של אפי קפיטל בקרית מוצקין צילום אפי קפיטל

להתקדם עם הפרויקט החשוב הזה, שיאפשר לרבים נוספים להגשים את החלום לדירה חדשה. לאחר שהחלטנו אסטרטגית לקחת חלק בתכנית מחיר למשתכן, הפרויקט בכורדני הוא הראשון שלנו במסגרת זו.  בימים אלו אנו מתכננים 2 פרויקטים נוספים שזכינו בהם – בקרית גת ובגדרה, ונשקול להתמודד במכרזים נוספים"

חברת הנדל"ן אפי קפיטל החלה את פעילותה בשנת 2006. החברה בונה ויוזמת כ-3,000 יח"ד בכל רחבי הארץ. בין הפרויקטים: פרויקט אקווה בחדרה ביחד עם עמרם אברהם ( 600 יח"ד), פרויקט opark באור עקיבא (400 יח"ד)ופרויקט של 520 יח"ד בבאר שבע. החברה מקימה פרויקטים במסגרת תכנית מחיר למשתכן: 339 יח"ד בקריית מוצקין, 288 יח"ד בקריית גת ו-244 בגדרה ביחד עם עמרם אברהם ופרויקט של 276 יח"ד בראש העין מתוכן 166 במסגרת מחיר מטרה. לאחרונה פתחה החברה זרוע להתחדשות עירונית, ובמסגרת זו מקדמת כיום פרויקט של 117 דירות על הים בעיר בת ים ופרויקט תמ"א 38 של 30 יח"ד ברמת גן. בנוסף החברה מקדמת תכניות על שטח בן 120 דונם באליכין ועל שטח של 200 דונם באזור תעשיה חדרה. החברה נהנית מאיתנות פיננסית, המאפשרת לה להשקיע באזורים מתפתחים נוספים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בנדל"ן