ככה חוזרים למגרש

בשעה טובה הסתיימו עבודות השיפוץ באצטדיון המקומי בטקס במעמד ראש עיריית טירת כרמל, אריה טל, ומ"מ ראש העירייה, מוריס אסייג. המשחק שפתח את האצטדיון – 0:15 למארחים
"הדרך לא הייתה קלה אבל למרות כל המהמורות והקשיים הצלחנו בעזרתכם להעמיד מגרש כדורגל שלא היה מבייש אף קבוצת כדורגל מהדרג הבינוני במדינת ישראל"

"הדרך לא הייתה קלה אבל למרות כל המהמורות והקשיים הצלחנו בעזרתכם להעמיד מגרש כדורגל שלא היה מבייש אף קבוצת כדורגל מהדרג הבינוני במדינת ישראל"

בטקס מכובד וססגוני, שנערך ביום שישי (03/03) לעיניהם של מאות צופים נלהבים רגע לפני משחק הליגה נגד בית"ר כפר כנא, גזר ראש העירייה, אריה טל, את הסרט שציין את סיום עבודות השיפוץ של אצטדיון הכדורגל המקומי שנמשכו כחצי שנה ועלו כמיליון שקל. לטקס הנכבד, הגיעו מלבד ראש העיר אריה טל גם סגן ראש העירייה וממלא מקומו, מוריס אסייג, סגן שני מוריס בנימין, מנהלי מחלקות בעיריית טירת כרמל, שלום שטרית, הספונסר של הפועל טירת כרמל ומנכ"ל חברת הבנייה 'שתית', בכירים באגודת הפועל טירת כרמל ושחקני עבר באגודת הפועל טירת כרמל.

בפתיחת הטקס, הודה ראש העירייה לכל מי שעשה למען הצלחת פרויקט השיפוץ ובתוך כך לממלא מקומו מוריס אסייג ולמנהלי המחלקות שליוו את פרויקט השיפוץ ובהם אריה וגנר ושי מצא. "הדרך לא הייתה קלה אבל למרות כל המהמורות והקשיים הצלחנו בעזרתכם להעמיד מגרש כדורגל שלא היה מבייש אף קבוצת כדורגל מהדרג הבינוני במדינת ישראל" אמר ראש העיר והוסיף: "כל הכסף שהושקע במגרש הכדורגל היפה הזה, שעל פי ההנחיה שלי ישרת את הקבוצה הבוגרת וגם את קבוצות הילדים והנוער של טירת כרמל שמהווים את דור העתיד של הספורט בעיר, נועד לשרת את המטרה החשובה של קידום הספורט בטירת כרמל".

מנהל אגודת הפועל טירת כרמל, שימי פרץ, הודה בשמו ובשם כל אגודת הפועל טירת כרמל לעיריית טירת כרמל ולעומד בראשה אריה טל ולסגנו מוריס אסייג, על הדאגה והמסירות שהם הפגינו לאורך כל התהליך הקשה. "למרות כל הקשיים שהיו בדרך, הצלחנו להעמיד מגרש כדורגל לתפארת שישרת את כלל העוסקים בענף הכדורגל בטירת כרמל" אמר המנהל הצעיר שימי פרץ בהתרגשות והוסיף: "אני מבטיח לפרנסי העיר ולתושביה שאנחנו נשקיע את כל מה שיש לנו בחינוך דור העתיד של העיר ונעשה הכול כדי להצליח במגרש וזאת כדי לשמח את תושבי טירת כרמל ולגרום להם להיות גאים בעיר שהם גרים בה". לאחר הברכות, ראש העיר אריה טל ומנהל קבוצת הפועל טירת כרמל, שימי פרץ, גזרו את הסרט ולאחר מכן ראש העיר בעט את כדור הפתיחה למשחק הכדורגל בין הפועל טירת כרמל לבית"ר כפר כנא.

שיפוץ האצטדיון העירוני של טירת כרמל התאפשר בזכות האישור שנתנה מועצת העיר בישיבתה מיום ה־16/06/16 להצעה של ראש העירייה, אריה טל, להקצות תב"ר של 600.000 שקלים לשיפוץ האצטדיון העירוני בטירת כרמל. לאחר האישור, שניתן בכפוף להעברת החזקה על האצטדיון לעיריית טירת כרמל, התחילו עבודות השיפוץ בחודש ספטמבר 2016 ובימים אלה הן הסתיימו.

עבודות השיפוץ באצטדיון העירוני של טירת כרמל, נמשכו כאמור כחצי שנה וכללו את חידושו של כר הדשא שעליו השחקנים משחקים, התקנת יציאות חירום בתוך המגרש לרכבי הצלה וחירום והתקנת יציאות מילוט ביציע האוהדים. בנוסף,  שופצו ושופרו הטריבונות הקיימות ונוספו טריבונות מבטון לאלה הקיימות והוקמה גדר הפרדה ביציע שתחצוץ בין האוהדים היריבים. נבנו שלושה חדרי שירותים לקהל האוהדים שאחד מהם מיועד לנשים בלבד, אחד לנכים ואחד לגברים. חומת האצטדיון עברה שיפוץ, צביעה וניקיון. חדרי ההלבשה של השחקנים שופצו ושודרגו והוקם קיר הפרדה בין שחקני קבוצת הבית לשחקני הקבוצה האורחת וזאת בנוסף לחדרי שירותים ומקלחות חדשים שהותקנו עבור השחקנים.

 

האצטדיון העירוני המשופץ, ישרת את כל קבוצות הכדורגל המייצגות של העיר טירת כרמל ובתוכן קבוצות הילדים מהאקדמיה לכדורגל בעיר, קבוצות הנערים והנוער של אגודת הפועל טירת כרמל וכמובן קבוצת הבוגרים של האגודה

האצטדיון ישרת את כל קבוצות הכדורגל המייצגות של העיר: קבוצות הילדים מהאקדמיה לכדורגל בעיר, קבוצות הנערים והנוער של אגודת הפועל טירת כרמל וכמובן קבוצת הבוגרים של האגודה

כל עבודות השיפוץ, שבוצעו ע"י מספר חברות ובהן: חברת ״פיקסאפ״ שביצעה את עבודות שיפוץ חדרי ההלבשה, חברת ״בידיים טובות״ ביצעה את עבודות החשמל בחדרי ההלבשה ובתאורה ההיקפית של המגרש, מתי צדוק שביצע את עבודות הסדרת הטריבונות וערן הגנן שביצע את הסדרת משטח הדשא ומערכות ההשקיה במגרש, זכו לפיקוח וליווי של מחלקת חזות העיר שבראשה עומד אריה וגנר שהסתייע בשי מצא ממחלקת רישוי עסקים לצורך הסדרת כל האישורים הנדרשים להפעלת האצטדיון ובאיציק לרט הוותיק, שהיסודות של מגרש הכדורגל בטירת כרמל רשומים על שמו. אריה וגנר: "כל עבודות השיפוץ באצטדיון הכדורגל בוצעו על פי הנחיות של ממוני הבטיחות במשרד התמ״ת וההתאחדות לכדורגל וזאת כדי להתאים את האצטדיון לדרישות המחייבות של הגופים הרגולטורים בענף. ראוי לציין כי ראש העירייה אריה טל וסגנו מוריס אסייג, לקחו את הפרויקט הזה בסדר עדיפות גבוהה תוך מתן רוח גבית ותוך העמדת כל המשאבים שנדרשו כדי לסיים את עבודות שיפוץ האצטדיון העירוני בטירת כרמל".

האצטדיון העירוני המשופץ, ישרת את כל קבוצות הכדורגל המייצגות של העיר טירת כרמל ובתוכן קבוצות הילדים מהאקדמיה לכדורגל בעיר, קבוצות הנערים והנוער של אגודת הפועל טירת כרמל וכמובן קבוצת הבוגרים של האגודה שזה יהיה עבורה ועבור דור העתיד מגרש הבית. היה גם משחק כדורגל ביום שישי, שבו ניצחה הפועל טירת כרמל את בית"ר כפר כנא בתוצאה האסטרונומית 0:15.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בטירת כרמל

 • 'כנס חינוך למתאכלסים חדשים בטירת כרמל'.

  'בכנס, שנערך בביה"ס אבנר ברזני בשכונת גלי כרמל נכחו סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך יאיר סיידה, מנהל המחלקה לחינוך שלומי דהן, מנהלת מדור גנים במחלקה לחינוך יולי דניאלי, ענת בר מנהלת מרכז הפעו"ט וחלי גיגי אוחנה, מנהלת בית הספר 'אבנר ברזני'.
 • "פתיחת כיתה צעירה"

  המחלקה לחינוך של עיריית טירת כרמל עולה עוד שלב בשאיפה למצוינות לימודית ופותחת חטיבה צעירה גם בביה"ס אפרים צמח
 • טירת כרמל אומרת לא לאלימות נגד נשים

  כ-100 מתושבי טירת כרמל, הגיעו לצפות בהצגה "שתיקה" שהופקה ע"י תיאטרון הכרכרה וקבוצת 'מסרט' והתקיימה השבוע באולם בי"ס אפרים צמח.
 • העיתונאי אוריאל דסקל הרצה במרכז צעירים בטירת כרמל

  במסגרת סדרת אירועי "שלישי במרכז" שמקיים מרכז צעירים בטירת כרמל, התקיימה ביום שלישי הרצאתו המרתקת של עיתונאי הספורט המוערך אוריאל דסקל.
 • "גן טבע נוסף"

  בשל ההצלחה של 'גן טבע' בטירת כרמל, קבוצת הורים פועלת לפתיחת 'גן טבע' נוסף לילדים בגיל טרום טרום חובה
 • מחאה נגד אלימות כלפי נשים

  שבוע לאחר תחילת המחאה נגד אלימות כלפי נשים, האירוע אתמול (יום שלישי) בעכו בו נרצחה אישה מצית אותה מחדש
 • ועדת היגוי עירונית

  החודש הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלות-חודש דצמבר- נפתח בוועדת היגוי שנתית של "מרכז משלים למשפחה".
 • פתיחת פסטיבל חבורות הזמר

  אתמול בערב נפתח פסטיבל חבורות הזמר אשר מגיעות לטירת כרמל מכל רחבי הארץ מזה כעשרים שנה בחג החנוכה.
 • השבעת מועצת העיר החדשה

  ישיבת מועצת העיר החגיגית שהתקיימה אתמול (שלישי), נפתחה בהדלקת נר שלישי של חנוכה ע"י הרב הראשי של טירת כרמל, הרב ברוך טלודנו. בהמשך הישיבה, נשבעו כל חברי המועצה הנבחרים אמונים למדינת ישראל.
 • חינוך לגיל הרך

  כנס מקצועי ארצי בנושא חינוך לגיל הרך התקיים במרכז הפעו"ט בטירת כרמל
 • אליפות מחוז חיפה בטניס שולחן

  טירת כרמל אירחה את האליפות המחוזית של משרד החינוך בטניס שולחן
 • מפגש מעורר השראה עם עורכת הדין שלומית ברהנו

  בכירה מהקהילה האתיופית התארחה במרכז צעירים בטירת כרמל והרצתה בפני צעירים וצעירות בעיר לכבוד חג הסיגד
 • ערב גיבוש לחיילים משוחררים

  מטפס האוורסט הישראלי הראשון הרצה בערב גיבוש לחיילים לקראת שחרור שנערך במרכז צעירים בטירת כרמל
 • סדנאות בתנאי נופש

  השבוע יצאה קבוצה של הורים לילדים עם צרכים מיוחדים מטירת כרמל,  לסדרת סדנאות שנערכו בתנאי נופש בבית הויס של משרד הרווחה בהרצליה פיתוח.
 • מרכז הצעירים פתח את שנת הפעילות בערב חגיגי

  כ- 100 צעירים וצעירות מטירת כרמל והסביבה גדשו את רחבת הכניסה של מרכז הצעירים והפכו אותה לבר עם משקאות כמו בירה ונשנושים חופשי, שולחנות אבירים, כסאות בר, תאורה צבעונית – ומוסיקה טובה .
 • הצלחה גדולה למבצע הקש בדלת

  תלמידי חטיבות הביניים והחטיבות העליונות של בתי הספר התיכוניים שיפמן ואריאל, התפרשו ברחובות העיר טירת כרמל והתדפקו על דלתות הבתים במטרה לאסוף תרומות למען האגודה למלחמה בסרטן בישראל
 • שיקום שכונות

  ראש העיר אריה טל סייר ביחד עם מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור ראובן צדוק באתרי השיפוץ של השכונות הוותיקות בטירת כרמל
 • תכנית המנטורינג ופיתוח קריירה לאקדמאים

  ביום שישי האחרון (5.10), נפתח במרכז הצעירים בטירת כרמל המחזור השני של תכנית המנטורינג  ופיתוח הקריירה לאקדמאים 'תופסים כיוון' בשיתוף עם עמותת שלדג שמורכבת מבוגרי יחידת הקומנדו של חיל האוויר וחברת אינטל.
 • כנס מעורבות חברתית והתנדבות בקהילה

  תלמידי החטיבות העליונות של בתי הספר התיכוניים בטירת כרמל השתתפו בכנס בנושא מעורבות חברתית והתנדבות בקהילה
 • "זכייה בפרס חינוכי"

  בתי הספר התיכוניים בטירת כרמל זכו בתגמול כספי בשל הישגיהם בתחום החינוך הלימודי, חברתי וערכי בשנת תשע"ח
 • פתיחת שנת פעילות מרעננת ב"חמי-געש"

  כאות הוקרה על פעילותן המסורה של מתנדבות מרכז "לי-לך" למען הקהילה בטירת-כרמל, החליטה מנהלת המרכז הגב' אתי כהן להעניק להן יום גיבוש מפנק במרחצאות "חמי געש".
 • אריה טל: "קורא להורים לשלוח את ילדיהם לבית הספר מחר"

  ועדי ההורים בטירת כרמל הודיעו כי בשל ליקויים שטרם תוקנו בכמה בתי ספר, הם מתכוונים להשבית מחר את הלימודים. בעירייה טוענים כי איומי השביתה נובעים ממניעים פוליטיים
 • צילום עיריית טירת כרמל

  חגיגות שמחת תורה בעיר

  רבים מתושבי טירת כרמל, השתתפו אתמול בחגיגות שמחת תורה שנערכו בכל בתי הכנסת ברחבי העיר.
 • כמיטב המסורת וכמו בכל שנה, גם בשנת תשע"ט יתקיימו החגיגות המרכזיות של שמחת תורה וההקפות השניות ברחבת הדשא הענקית שמול הבמה המרכזית ברחוב אצ"ל בטירת כרמל.
 • מצדה איש ימיני, זכתה בתואר תגלית השנה בישראל

  מצדה איש ימיני, תלמידת התיכון מטירת כרמל, זכתה אמש בגמר הריאליטי המוזיקלי 'אביב או אייל' והוכרזה כתגלית השנה במוזיקה הישראלית.
 • בשעה טובה ולשנה טובה הרמזור פועל

  ועכשיו זה כבר עובד ומשרת את תושבי טירת כרמל ותושבי חיפה הנוסעים בכביש ארבע, הרמזור בכניסה הדרומית לטירת כרמל פועל באופן מלא.
 • הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה

  מאות מעובדי עיריית טירת כרמל, הגיעו למרכז 'אשכול פיס' בטירת כרמל, כדי להשתתף בטקס הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה שערך לכבודם וועד עובדי העירייה.
 • "טקס פתיחת ביה"ס אבנר ברזני"

  ראש העיר אריה טל, הסגנים מוריס אסייג, מיכאל כהן, מוריס בנימין וצוותים בכירים מעיריית טירת כרמל ובהם מנהל המחלקה לחינוך שלומי דהן ומהנדס העיר בוריס טיקמן, השתתפו היום (ראשון)בטקס החניכה של בית הספר היסודי החדש שנקרא על שמו של תא"ל אבנר ברזני ז"ל.
 • טירת כרמל: יש רמזור

  הישג לראש העיר אריה טל, לאחר מאבק ממושך אותו הוביל ובניגוד לדעתם של חלק מגורמי התחבורה בדבר נחיצותו, העבודות להתקנת רמזור בכניסה הדרומית לעיר נמצאות בשלבי סיום.
 • "רמזור דרומי"

  לאחר מאבק ממושך של ראש עיר אריה טל ובניגוד לדעתם של גורמי תחבורה בדבר נחיצותו של הרמזור העבודות להתקנת רמזור בכניסה הדרומית לעיר נמצאות בשלבי הסיום שלהם
 • "ביקור מנהל מחוז קופ"ח"

  ראש העיר אריה טל מגדיל את מעורבותו במאבק למען ילדים בגיל הרך
 • יום גיבוש בספייס נשר

  עובדי עיריית טירת כרמל יצאו ליום גיבוש בספייס נשר. ראש העיר אריה טל ביקר את העובדים ובילה איתם ביחד
 • "הוזלה באגרת השילוט לעסקים"

  בשורה לבעלי העסקים בטירת כרמל: בעקבות בקשתו של ראש העיר אריה טל מועצת העיר תאשר החלטה להוזיל את מחירי השילוט לעסקים בעיר
 • שר החינוך נפתלי בנט החמיא למערכת החינוך בטירת כרמל

  בכנס מנהלים שהתקיים במחוז חיפה לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ט, השתתפו בכירים במערכת החינוך ובהם שר החינוך נפתלי בנט, מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבוהב, מנהל מחוז חיפה סער הראל ומנהלי מערכות חינוך עירוניות במחוז חיפה.
 • טקס פתיחת 'גן אופירה'

  ראש העיר אריה טל השתתף בטקס הפתיחה של 'גן אופירה' החדש שקרוי ע"ש אופירה נבון ז"ל
 • ביקור השרה מירי רגב

  שרת התרבות והספורט  מירי רגב ביקרה בטירת כרמל והתקבלה בחום ואהבה ע"י תושבי העיר
 • "סיסמה לשעות הפנאי"

  מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל אריאל משעל, ביקר ביום חמישי (09/08) בקייטנת הקיץ 'סיסמא לשעות הפנאי' שפועלת בטירת כרמל.
 • טירת כרמל: מטרונית בשיתוף ומעורבות התושבים

  ראש העיר אריה טל וממלא מקומו מוריס אסייג,החליטו בצעד יוצא דופן שלתכנון מסלול המטרונית בטירת כרמל יהיו שותפים תושבי העיר ויקחו חלק פעיל יחד עם הגורמים המקצועיים . אמש (שני) התקיימה ישיבה עם התושבים בנושא
 • השרה גילה גמליאל ביקרה בטירת כרמל

  גילה גמליאל, השרה לשוויון חברתי וחברה בכנסת ה-20 של מדינת ישראל, ביקרה ביום חמישי (09/08) בטירת כרמל ביחד עם צוותים בכירים מלשכתה. ראש העיר אריה טל וצוותו הבכיר, קיבלו את השרה בלשכת ראש העיר
 • כאן מוקם רמזור!

  ראש העיר אריה טל יכול לרשום הישג נוסף לרשימת הישיגיו,על אף התנגדות חלק מהגורמים הרשמיים בטיעון שהצומת אינה עומדת בקריטריון לרמזור, בהתערבות שר התחבורה החלו עבודות להקמת רמזור בכניסה הדרומית לעיר טירת כרמל.
 • ביקור השר אופיר אקוניס בקייטנת המדע

  שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס, ביקר אתמול (חמישי) בטירת כרמל כאורחו האישי של ראש העיר אריה טל
 • אירוע לרגל פרישתה של אהובה עקרי

  ביום ב' האחרון נערך אירוע פרידה מרגש לרגל פרישתה לגמלאות של אהובה עקרי – סגנית מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים טירת כרמל.
 • 70 שנה להקמת מערך הטכני

  מאות קצינים וקצינים לשעבר במערך הטכני של חיל האוויר הישראלי ובהם גם מפקד חיל האוויר האלוף עמיקם קורקין, השתתפובערב מורשת שציין 70 שנה להקמת המערך הטכני של חיל האוויר הישראלי והקמת מדינת ישראל.
 • מנהלת חדשה לבית הספר דגניה בטירת כרמל

  את שנת הלימודים הקרובה יחלו תלמידי בית הספר דגניה בטירת כרמל עם מנהלת חדשה.בהצלחה לתלמידים ולמנהלת .
 • שכונת מעלה נוף תחובר לרחוב החרוב בגשר עילי

  בחודש דצמבר 2010, בזמן השריפה הגדולה שפרצה בהרי הכרמל ואיימה גם על השכונות המזרחיות של טירת כרמל שנבנו עם כיוון יציאה אחד ובהן גם שכונת מעלה נוף שמאכלסת מאות תושבים, הבטיחו גורמים ממשלתיים לראש העיר אריה טל, תקציב של חמישה מיליון ₪ לסלילת כביש יציאה נוסף מהשכונה שיגיע עד לרחוב החרוב בעיר.
 • תופסים כיוון

  סדנת לניהול משא ומתן התקיימה במרכז צעירים בטירת כרמל
 • תחרות יזם השנה של קבוצת יונסטרים,

  חניכי יוניסטרים בטירת כרמל השתתפו בתחרות יזם השנה שנערכה השבוע במרכז הנוער של טירת כרמל בהשתתפותם של עשרות חניכים, צוותים חינוכיים במערכת החינוך העירונית ואנשי ציבור ובראשם ראש העיר אריה טל.
 • השוואה בן אוטובוס למטרונית

  רוב מוחלט של הנוסעים במטרונית במטרופולין העיר חיפה מצהירים כי השרות במטרונית טוב יותר מהשרות באוטובוס
 • "מצילים את הראל"

  כ-600 מתושבי טירת כרמל השתתפו באירוע ההתרמה המרגש למען הילד הראל קוסמינסקי
 • מבצע 'תיק לכל ילד'

  חלק מתלמידי השכבות הצעירות קיבלו ילקוטים במסגרת מבצע 'תיק לכל ילד' שמתקיים בטירת כרמל לפני פתיחת שנת הלימודים
 • החל קמפיין קיץ למחזור אריזות בטירת הכרמל

  תאגיד המחזור 'תמיר' בשיתוף עם עיריית טירת כרמל, החל בימים  אלה את קמפיין הקיץ בעיר.
 • קבוצת 'מועדון ספורט' זכתה בגביע ראש העיר

  משחק הגמר שנערך בערב יום חמישי (12/07) לעיניהם של מאות חובבי כדורגל מהעיר, סיים את טורניר הקט-רגל המסורתי שמקיימת עיריית טירת כרמל במהלך חופשת הקיץ על שמו של שחקן הכדורגל דוד גביזון ז"ל, ששיחק בקבוצת הפועל חיפה בימיה הגדולים.
 • יריד אמנים ויוצרים צעירים ה

  מרכז צעירים והון אנושי בטירת כרמל, קיים בפעם הראשונה בעיר, יריד מעצבים ויזמים עירוני שהיה ייחודי וראשון מסוגו.
 • מופע סיום של להקת  אורות

  כ-100 רקדניות מחול ואקרובטיות מכל שכבות הגיל שפעילות בלהקת 'אורות' טירת כרמל, השתתפו במופע הסיום שחתם את שנת הפעילות תשע"ח.
 • מספר התלמידים ב-5 יחידות מתמטיקה בטירת כרמל – הוכפל פי 2.5

  היעד הארצי הושג – הוכפל פי 2 מספר התלמידים הלומדים 5 יחידות מתמטיקה. בטירת כרמל הוכפל המספר פי 2.5. השר בנט: "זהו המהלך החברתי ביותר בשנים האחרונות!"
 • שדרוג חצרות גני הילדים בעיר

  למעלה ממיליון שקל השקיעה עיריית טירת כרמל בשדרוג חצרות גני הילדים בעיר. ראש העיר אריה טל: "רואים את פרי עמלנו בעיניים"
 • מסיבת סיום בוגרי מחזור ס"ח

  מאות אורחים ובהם הורים, צוותים חינוכיים מרכזיים בעיר מנהלת ביה"ס אורנה עגיב ואישי ציבור בכירים ובראשם ראש העיר אריה טל, השתתפו במסיבת הסיום של בוגרי מחזור ס"ח של ביה"ס היסודי 'יגאל אלון' בטירת כרמל.
 • בקשה להקמת סניף דואר חדש

  ראש העיר אריה טל פנה במכתב אישי לשר התקשורת איוב קרא, שבו הוא ביקש מהשר היערכות של משרדו להקמת סניף דואר נוסף בטירת כרמל המתפתחת והוספת כוח אדם לסניף הקיים.
 • השר כץ: "אריה טל עושה לילות כימים להצבת רמזור בכניסה הדרומית לעיר"

  השר ישראל כץ הגיע היום לישיבת עבודה בעיריית טירת כרמל והביא עימו את הבשורה המיוחלת: בתוך חודשיים וחצי ייחלו העבודות להצבת רמזור בכניסה הדרומית לעיר
 • טל:אני רואה בספורט לפני הכל ערך חינוכי למצויינות.

  ראש עיריית טירת כרמל אריה טל,אישר את הקמת קבוצת הכדורגל של עובדי עיריית טירת כרמל שתשתתף בליגה למקומות עבודה,את הקבוצה ייאמן שחקן העבר של מכבי חיפה מנשה מזרחי .
 • "מעון שיקומי"

  שר העבודה והרווחה חיים כץ, אישר בשבוע שעבר את בקשתה של העיר טירת כרמל, לקבל במסגרת קול קורא תקציב להקמת מעון שיקומי בטירת כרמל שיעניק שירות וטיפול לילדי העיר והסביבה.
 • ראש העיר ביקש והשר אישר

  ראש עיריית טירת כרמל, אריה טל, הודה לשר הרווחה חיים כץ על היענותו לבקשה להקים מעון יום שיקומי בעיר: "רגישותך והבנתך לצורך במעונות מסוג זה יסייעו לפעוטות עם מוגבלויות להדביק את הפער"
 • 'קפה עולם'

  מרכז צעירים בטירת כרמל קיים שיח שולחנות עגולים עם צעירי העיר
 • ערב הורים בנושא הפרעות קשב וריכוז

  היחידה לעבודה קהילתית במחלקה לשירותים חברתיים של טירת כרמל בשיתוף עם נשים פעילות ביישוב, ארגנה ערב עירוני ייחודי שמטרתו להעלות את המודעות לנושא הפרעות קשב וריכוז תוך ניסיון לפתח מענים ופרויקטים בהתאם לצרכים של ההורים בנושא . כל…הפרעות קשב וריכוז מאובחנות בגילאים צעירים וגם בקרב בני נוער צעירים והורים רבים מתלבטים כיצד על המשפחה להתמודד […]
 • 'טירת כרמל שלי'

  הפנינג המוני בהשתתפות מאות מתושבי העיר נערך ברחבת הדשא של המתנ"ס. ראש העיר אריה טל ברך את המבלים והודה לעוסקים במלאכה
 • הכנה לקראת הבר/בת מצווה

  תלמידי שכבה ז' בביה"ס שיפמן השתתפו ביום הכנה בבית הכנסת לקראת הבר/בת מצווה שלהם
 • מתן ייפוי כוח

  במסגרת ההרצאות החודשיות בנושא הכרות עם עולם הדמנציה שמארגנת היחידה לאזרח הוותיק ומשפחתו במחלקה לשירותים חברתיים בטירת כרמל, התקיימה הרצאה בספריה העירונית החדשה בנושא חשיבות התכנון המוקדם של החלטות רפואיות וכלכליות.
 • מסיבת מתגייסים מסורתית

  מאות צעירים מטירת כרמל השתתפו במסיבת המתגייסים המסורתית שעורכת עבורם מחלקת הנוער של העירייה. ראש העיר אריה טל: שילכו בשלום ויחזרו בשלום"
 • מהיום בית הספר שיפמן הינו בית ספר מונגש

  בשורה לתלמידים והורים בעלי מוגבלויות בטירת כרמל: הסתיימו העבודות להתקנת מעלון בביה"ס שיפמן
 • בית ספר מונגש

  במסגרת תוכנית להנגשת מוסדות ציבור בעיר טירת כרמל,הסתיימו עבודות ההנגשה של בית הספר שיפמן.
 • טקס סיום עונת הכדורגל 

  בטקס מרשים וחגיגי, שהתקיים באולם 'אשכול פיס' בטירת כרמל, חגגו מאות הורים ועשרות שחקנים, מאמנים ומנהלים מקבוצות הילדים, הנוער והבוגרים של הפועל טירת כרמל, את סיומה של עונת הכדורגל 2017/18.
 • המנטורינג 'תופסים כיוון'

  מפגש בין משתתפי ומדריכי תכנית המנטורינג התקיים במרכז צעירים בטירת כרמל
 • יום כיף לוותיקי העיר בהרי הכרמל

  שרות מוותיקי העיר טירת כרמל ובהם גם ניצולי שואה, יצאו ביום שני (28/05) ליום כיף עשיר וססגוני שנערך בפארק 'הרקפות' שעל פסגת הרי הכרמל.
 • "שיטור עירוני"

  השר לביטחון פנים ומפכ"ל המשטרה השתתפו בטקס החניכה של תחנת השיטור העירוני בטירת כרמל. 
 • תכנית הישגים להייטק בטכניון

  שישה צעירים מטירת כרמל התקבלו לתכנית הישגים להייטק ללימודי הנדסה בטכניון.