היריון בעזרת הדיקור הסיני

צעירה מנצרת עילית שהפסיקה ליטול גלולות, חשה בכאבים מדאיגים שגרמו לה ולרופאיה לחשוש מקשיים בכניסה להריון בעתיד. בזכות הטיפול שקבלה במכבי טבעי – הכאבים והחשש לקשיים בהיריון בעתיד- נעלמו
 

 

לאחר תקופה קצרה החל המחזור להופיע בצורה סדירה, ללא חזרה לנטילת הגלולות אלא רק בזכות הדיקור הסיני. צילום: אילוסטרציה

לאחר תקופה קצרה החל המחזור להופיע בצורה סדירה, ללא חזרה לנטילת הגלולות אלא רק בזכות הדיקור הסיני. צילום: אילוסטרציה

סיפורה של ג' בת ה-23, מנצרת עילית החל לפני כשנה כאשר החליטה להפסיק ליטול גלולות למניעת הריון. "מספר חברות סיפרו לי על קשיים להרות  לאחר שנטלו גלולות במשך זמן רב ולכן רציתי להקדים תרופה למכה ולהפסיק מבעוד מועד" אומרת ג'.
כאשר הפסיקה ליטול את הגלולות, החלה ג' סובלת מאי סדירות במחזור החודשי. רופא הנשים אליו פנתה אבחן כי היא סובלת משחלות פוליציסטיות – תסמונת הורמונלית שבעקבותיה אין ביוץ סדיר ולכן גם אין סדירותבמחזור החודשי. הרופא הציע שתחזור ליטול את הגלולות כדי שהכאבים וחוסר הנעימות ייעלמו וכדי שהמחזור יחזור לסדרו. הודעה זו גרמה לג' לחץ נפשי רב, מכיוון שחששה שאם תמשיך ליטול את הגלולות, לא תצליח להרות בעתיד והפתרון שהציע לה הרופא לא פתר לה את החשש.

ג' החליטה לפנות לעזרת הרפואה המשלימה "קראתי בפורומים המלצות רבות על דיקור סיני והבנתי ששם אפשר למצוא פתרון". ג' הגיעה לירון לב אור – מטפל ברפואה סינית במרפאת מכבי טבעי בנצרת. "לפני כשנה הגיעה אלי ג' עם אבחנה של שחלות פוליציסטיות, אבחנה שמשמעותה קושי משמעותי בכניסה להריון" אומר לב אור. עוד מספר לב אור כי במהלך תקופת הטיפול הקשיבה ג' לכל המלצותיו והקפידה ליישמן בקפידה, ואכן, כבר לאחר כשבוע מתחילת הטיפול, החלה להרגיש הטבה "כבר בתחילת הטיפול חלה הטבה במצבה הרגשי של ג', היא הייתה רגועה יותר והצליחה לישון טוב."
לאחר תקופה קצרה החל המחזור להופיע בצורה סדירה, ללא חזרה לנטילת הגלולות אלא רק בזכות הדיקור הסיני. כעבור חצי שנה מתחילת הטיפול במכבי טבעי פנתה ג' שוב אל רופא הנשים ובבדיקתו אבחן כי מצבה השתפר פלאים- הכאבים וחוסר הנעימות נעלמו לגמרי והמחזור חזר להיות סדיר.

ג' מוסיפה ומספרת: "כאשר הגעתי לירון הוא אמר לי שבכדי להגיע לתוצאות טובות חשוב להקפיד ולהגיע לכל הטיפולים בצורה סדירה. בתחילה טופלתי פעמיים בשבוע ולאחר מכן רק פעם אחת בשבוע. בתקופה האחרונה לא היה לי מספיק זמן להגיע לטיפולים ואני חוששת שהתסמינים החלו לחזור, מה שמוכיח שאכן הדיקור הסיני השפיע לטובה. האופציה לחזור לגלולות לא הייתה מציאותית מבחינתי וטוב שהחלטתי לחשוב מחוץ לקופסא כי מצאתי טיפול שבאמת עזר לי ופתר את הבעיה מהשורש".

לב אור מסכם: "אני שמח שהצלחתי לעזור במקרה הזה ואני פונה לכל איש ואישה שנתקלים בקשיים לפתור בעיות של כאבים או מחלות כרוניות, להגיע אלינו ולנסות את שיטת הטיפול הטבעי. אנחנו מצליחים לעשות פלאים במקרים רבים בעזרת מגוון טיפולים שונים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות