עובדים על החיוך

שירותי מרפאה מתקדמים במרפאת סמייל עפולה ומגוון רחב של מומחים בתחומי טיפול שונים. גם שירות מתקם של רופאי מרפאה מומחים לטיפולי שיניים בהרדמה כללית בית החולים
 

 

הטיפול בהרדמה מתאים למבוגרים הסובלים מחרדת טיפול או לילדים. צילום: כללית סמייל

הטיפול בהרדמה מתאים למבוגרים הסובלים מחרדת טיפול או לילדים. צילום: כללית סמייל

רשת מרפאות כללית סמייל דואגים לרווחת המטופלים. הרשת מציעה למטופלי מרפאת כללית סמיילעפולה מגוון רחב של טיפולי שיניים לילדים ומבוגרים הניתנים על ידי צוות רחב של מומחים בתחומי טיפול שונים.

ד"ר ולאנו דניאל, מנהל רפואי, מרפאת סמייל עפולה: "נתונים מראים כי מספר המומחים בתחום רפואת השיניים בישראל הוא יחסית נמוך. לרשת מרפאות כללית סמייל האחוז הגבוה ביותר של מומחים ביחס לאחוז מומחי רפואת השיניים בישראל,כאשר במרפאת סמייל עפולה יש מגוון רחב של מומחים העוסקים בתחומי טיפול שונים".

מרפאת סמייל עפולה, בניהולו הרפואי של ד"ר ולאנו דניאל ובניהולה האדמיניסטרטיבי שללימור שוסטר, נותנת מענה למגוון רחב של טיפולי שיניים, ביניהם: טיפולים בחולים סיסטמיים- במרפאת עפולה במקום טיפול בבית החולים, טיפולי אורתודנטיה, טיפולי שורש, טיפולי שיניים אסתטיים, כירורגיה, שתלים, פרוסתודונטיה (שיקום הפה), פריודונטיה (מחלות חניכיים) ורפואת הפה והשיניים לילדים.

מרפאת סמייל עפולה מציעה גם שירות מתקם של רופאי מרפאה מומחים לטיפולי שיניים בהרדמה כללית בית החולים. הטיפול מתאים למבוגרים הסובלים מחרדת טיפול או לילדים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות