ועדת ההיגוי השנתית של שותפות חיפה- בוסטון

כמידי שנה גם השנה התכנסו חברי השותפות מחיפה והשותפים שלהם לעשייה מבוסטון, יושבי הועדות ובכירים מהפדרציה של בוסטון ה- CJP, לוועדת ההיגוי השנתית של שותפות חיפה- בוסטון בניהולה של ורד ישראלי, שמתקיימת בחיפה בחודש מרץ.
 

יונה יהב, ורד ישראלי ואבי ירום

יונה יהב, ורד ישראלי ואבי ירום צילום: רענן טל

במפגש הפתיחה החגיגי שהתקיים במלון דן כרמל, אתמול נכתב צמרת העיר ובראשה ראש העיר יונה יהב גדי זיו, יו"ר שותפות חיפה- בוסטון החדש שנכנס לאחרונה לתפקיד ומנהלת שותפות חיפה בוסטון ורד ישראלי,  בכירים ושותפים מעיריית חיפה ביניהם: אילנה טרוק, ישראל בן שלום, אור שחף מנכ"ל החברה הכלכלית וכן פעילים נוספים בעיר נעמי גרדינגר, ערן אלפונטה, מנהלי בתי ספר בעיר ביניהם מנכ"ל הריאלי יוסי בן דב,  מחנכים, אנשי משרד החינוך, , מתנדבים, חברי המנהיגות הצעירה, שותפים אסטרטגיים ועוד רבים.

מהצד הבוסטונאי היתה נוכחות מאסיבית של מתנדבים ובכירים שהגיעו במיוחד לישראל ביניהם: שריל אהרונסון מנהלת תחום חינוך יהודי וישראל בפדרציה, לזלי פאוקר, שרי רבקין יושבות ראש השותפות בבוסטון ועוד.

עוד הגיעו לאירוע משלחת קציני התקווה שתצא זו השנה השמינית לבוסטון מישראל, לייצג את המדינה לקראת יום השואה ויום הזיכרון, שחתמה את האירוע בשירת התקווה.

צילום: רענן טל

צילום: רענן טל

ורד ישראלי, מנהלת שותפות חיפה בוסטון בחיפה, שאירחה והובילה את הערב הודתה למתנדבים הרבים שהגיעו מבוסטון ולאלה שעושים עבודה מקודשת בחיפה ולשותפים הרבים.

בבוקר יום שני במהלך פתיחת וועדת ההיגוי באופן רישמי , לואיס וידאל יור ה overseas committee בפדרציה יחד עם יור לזלי ושרי הפתיעו את ישראלי והוקירו את עשייתה ותרומתה המיוחדת  על עשר שנות פעילות למען הקהילות והארגון שצמח ….

ישראלי לא נשארה אדישה והודתה לכולם בהתרגשות על ההזדמנות להוביל את הארגון ולעבוד עם מתנדבים ואנשי מקצוע שעושים יחד עבודת קודש, וברמה האישית על האהבה מהקהילה והתחושה שבוסטון היא הבית השלה".

בהמשך השבוע יבקרו חברי השותפות מבוסטון בפרויקטים נוספים שמובילה השותפות ברחבי העיר.

יונה יהב, ראש העיר אמר לנוכחים: "נתן סקירה על מצב העיר אחרי השריפה הגדולה, סיפר על ההישג הגדול שלו בהוצאת מיכל האמוניה מחיפה, חיפה על המפה היא עמועמדת לארח את הסופר קרף האירופאי באיצטדיון לשנת 2018 , חיפה עוברת תנופת פיתוח ובונה 41 מלונות בעיר ועוד".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך