"השיר 'שמש' הושמע אתמול ברדיו גלגל"צ, תודה להדר מרקס על הנוסטלגיה…. ותסלחו לי על המכנס בצהוב, כן?"

הילה הררי נזכרת בנוסטלגיה בלהקה איתה החלה את הקריירה ומזמינה להופעה שלה בפורים בחיפה ככוכבת הילדים 'היללי'…
נוסטלגיה מדליקה. הררי. אלבום פרטי

נוסטלגיה מדליקה. הררי. אלבום פרטי

מזמינה את החברים החיפאים. הררי. אלבום פרטי

מזמינה את החברים החיפאים. הררי. אלבום פרטי

הילה הררי, כוכבת הילדים החיפאית שמופיעה עם ההצגה שלה היללי שמככבת בהוט ויאודי בכל הארץ, העלתה השבוע פוסט מדליק ונוסטלגי שהזכיר לה איך ומתי דרך כוכבה ואיזו כברת דרך עברה מאז  וכך כתבה הילה "טוב, אז אחרי שקיבלתי כמה טלפונים אחרי שהשיר 'שמש' הושמע אתמול ברדיו- גלגלצ- ותודה להדר מרקס על הנוסטלגיה…. אז אביגי סופר, אמיר דדון, ענבל פרטוק ואנוכי בקליפ על המאית- ו… תסלחו לי על המכנס בצהוב, כן?"

למי שלא יודע על מה מדברת הילה אז שיידע שהדבר קרה הרבה לפני תכניות הריאליטי אי שם באלף הקודמת… "בשנת 1999, להקת 'פרה קדושה' התגבשה בדרך שונה מהמקובל במוסיקה הישראלית: חיפשו להקה. הלהקה הוקמה בעקבות פנייה של אברי גלעד במסגרת תוכניתו "יהיה טוב", למוסיקאים צעירים, להקים להקת רוק, שתהיה להקת הבית של התוכנית. חברי הלהקה הגיעו לבחינות מבלי שהכירו אחד את השני, ועברו מבחנים שערך להם יזהר אשדות, מי שנבחר כמפיק וכמעבד המוסיקלי של הפרויקט. הלהקה שוכנה בווילה פרטית לתקופת כתיבת החומר, עיבודו והקלטתו. צוות טלוויזיה תיעד את עשרת חודשי העבודה על האלבום, פרה קדושה, אשר הפיקה חברת "מדיה דיירקט" והפיצה חברת B.N.E". (מתוך הקליפ ביוטיוב).

הילה המתרגשת סיפרה לחברים החיפאים גם על סיבוב ההופעות שלה בחיפה בפורים ששיאו יקרה ביום ראשון בשעה 17:00 במתחם כיכר האודיטוריום שם תופיע עם המופע שלה 'היללי' בליווי רקדניות.

לקינוח, קבלו את הקליפ הנוסטלגי לצד קליפ מההופעה החדשה…

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם