בית הספר לרוק

להקת "צעירי ביאליק" פתחה את העשור השלישי לקיומה בהעלאת המחזמר המפורסם "SCHOOL OF ROCK"

דרך המחזמר מועברים מסרים חברתיים ערכיים חשובים כגון: חברות, סובלנות, ושייכות

דרך המחזמר מועברים מסרים חברתיים ערכיים חשובים כגון: חברות, סובלנות, ושייכות

ככה פותחים עשור. להקת "צעירי ביאליק" העלתה את המחזמר "school of rock" לציון פתיחת העשור השלישי ללהקה העירונית. המחזמר המפורסם, המספר את סיפורו של בית ספר אליטיסטי אליו מגיע מורה מחליף, הסוחף את התלמידים באהבתו למוסיקה , גורם להם לתחושת גאוות יחידה ומגבש אותם כקבוצה, הלהיב את תלמידי כיתות ה'-י"ב בקריית ביאליק אשר הגיעו לצפות במופע במסגרת "סל תרבות".

השנה, חברה להקת "צעירי ביאליק" ללהקת וילנלה של הקונסרבטוריון העירוני בניהולה של אנה אסף ויחד יצרו שילוב מרהיב של רוק ושירה קלאסית.

במופע אף השתתפו שחקני תיאטרון א.ש.ק, העמותה למען הקשיש בקרית ביאליק. בוגר להקת "צעירי ביאליק" אושרי פלג, כיכב בתפקיד הראשי של המורה המחליף. המופע לווה בריקודים מרשימים בתלבושות ססגוניות, בכוריאוגרפיה מקצועית ושירת רוק שהקפיצה את הקהל. התלמידים יצאו מגדרם ועודדו את השחקנים במחיאות כפיים סוערות.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, הודה בדברי ברכתו לצוות הוותיק המנהל שנים את הלהקה: לכוריאוגרפית, רותי סולומון, למנהל המוסיקלי, רונן ויליאמס, לבמאי תומר רוסו, למנהלת הלהקה, רחל אמיר וכמובן ל "אם הלהקה" שפרשה השנה לגמלאות, קרני בלס. עוד ציין דוקורסקי, כי דרך המחזמר מועברים מסרים חברתיים ערכיים חשובים כגון: חברות, סובלנות, ושייכות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק