כתות תקשורתיות בליאו באק

תלמידי הכתות התקשורתיות בחטיבת הנעורים ליאו באק מדריכים את חבריהם לשכבת ז'-ח בפרויקט "חברים – גינון"- יחד בונים את "שביל העוצמות"
 

כתות תקשורתיות חטיבת נעורים ליאו באק צילום יחצ

כתות תקשורתיות חטיבת נעורים ליאו באק צילום יחצ

תלמידי פרויקט "חברים- גינון" הינם תלמידים מהכיתות התקשורתיות ותלמידים מכיתות נוספות בחטיבה, אשר לוקחים חלק בטיפוח המרחב הבית ספרי ומסייעים לשימור הגינה החברתית בחטיבת הנעורים ותחזוקה . עיסוק זה טומן בחובו הזדמנויות להעצמה אישית של תלמידי הכתות התקשורתיות וללקיחת אחריות פרטית וקבוצתית באמצעות תהליך שנתי המוליד תוצר משותף לתלמידי הכתות התקשורתיות ולחבריהם מן השכבה.

השבוע התקיימה פעילות בית ספרית בחטיבת הנעורים ליאו באק, אותה הדריכו והעבירו תלמידי הכתות התקשורתיות בפרויקט "חברים גינון". מובילות את הפרויקט רוני אילתי והמורה מעיין בן אבו. מספרת מעיין: "במהלך הפרוייקט ערכו התלמידים פעילות היכרות, לאחר מכן כתבו מילים מעצימות על חלוקי נחל ולבסוף יצרו יחדיו את "שביל העוצמות" בכניסה לחטיבה. הפעילות המשותפת בין

כתות תקשורתיות שביל הצלחה צילום יחצ

כתות תקשורתיות שביל הצלחה צילום יחצ

תלמידי הכיתות התקשורתיות ותלמידים נוספים בחטיבה אפשרה חוויה משמעותית משותפת, סובלנות בין התלמידים והזדמנות להכיר האחד את השני וליצור קשרים חברתיים חדשים. ראוי לציין את מידת ההשפעה המיידית של יום ההדרכה בו הובילו התלמידים התקשורתיים על עלייה בתחושת הבטחון האישי של התלמידים התקשורתיים ועל גאוות היחידה שהם חשים בהציגם את הגינה הבית ספרית ואת השביל שייצרו".

ערן ברסלר מנהל חטיבת הנעורים: " חטיבת הנעורים ליאו באק גאה בתלמידים מן הכתות התקשורתיות שהצליחו להנחות משחקי חברה במהלך יום הלימודים להדריך את חבריהם לשכבה לעניין אותם במשחקי הכרות, להציג להם את הגינה אותה יצרו ולשתף אותם בפיתוחה. פרי עבודתם המשותפת של התלמידים מקשטת את הכניסה לבית הספר לגאוות כל החטיבה."

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך