איציק ושי חוזרים הביתה לכבוד חגיגות חצי היובל…

בחול המועד פסח חוגגים בחיפה עשרים וחמש שנה של הענקת אושר ותרבות לילדים כאשר חלק גדול מההורים המבקרים בילו בעצמם בפסטיבל את שנות ילדותם.
מסיבת עיתונאים לכבוד הפסטיבל. תיאטרון חיפה. צילום: נחום סגל

מסיבת עיתונאים לכבוד הפסטיבל. תיאטרון חיפה. צילום: נחום סגל

הפסטיבל סביב חגיגות חצי היובל לפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים שיתקיים בחול המועד פסח החל במסיבת עיתונאים ופרזנטציה של הצגות ומופעי תיאטרון הרחוב בנוכחות מ"מ ראש העיר חיפה, חדווה אלמוג, מנהל מחלקת הדוברות של עיריית חיפה, צחי טרנו, ו-יו"ר דירקטוריון תיאטרון חיפה, ישראל סביון, שזכו לאירוח של מנכ"לית תיאטרון חיפה ומנכ"לית הפסטיבל, ניצה בן צבי, המנהל האמנותי של תיאטרון חיפה, משה נאור, המנהל האמנותי של הפסטיבל, איציק וינגרטן, המנהלים האמנותיים של תיאטרון הרחוב, ינון צפריר ואבי גיבסון בראל, קבוצת אומנים מופיעים וכל צוות תיאטרון חיפה.

ל- שי פיטובסקי, הבמאי של ההצגה הפותחת את הפסטיבל "הרפתקאות חמור שכולו תכלת", ולאיציק ויינגרטן, המנהל האמנותי של הפסטיבל, העבודה בתיאטרון חיפה היא שיבה הביתה והם העלו זיכרונות מהעבר בתקופה אחרת בתיאטרון חיפה.

מ"מ ראש העיר חיפה, חדווה אלמוג ציינה כי עיריית חיפה תומכת מידי שנה בפסטיבל  וכמי שעוקבת ומעורבת בתיאטרון מתוקף היותה מ"מ יו"ר  הדירקטוריון היא רואה כל שנה את ההתפתחות בתכנים, בהיקף ובגישה הערכית שלקהל הילדים. והפסטיבל מהווה אחד העוגנים  של חיי התרבות בעיר רב תרבותית כשלנו.

ישראל סביון, יו"ר דירקטוריון תיאטרון חיפה, הוסיף כי בפסטיבל זה משתתפות יותר מ- 9 מדינות שונות בעולם וזה מראה שבחיפה אפשר לחיות ביחד וליצור ביחד. זו לא רק שליחות תרבותית, אלא גם שליחות חברתית.

מנכ"לית התיאטרון, ניצה בן צבי החמיאה לכולם והביעה את התרגשותה בחיבוק חם ואוהב.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות