שבוע פתוח באקדמית גורדון!

המכללה האקדמית גורדון תקיים בשבוע הבא, בין ה- 19.3-23.3 שבוע פתוח, בסימן הוראה בעידן הדיגיטלי. המגיעים ליום הפתוח יוכלו לשבת לפגישות אישיות עם ראשי החוגים ולקבל את כל המידע שנדרש אודות הלימודים.
חזית גורדון- צילום נורית ברזילי

חזית גורדון- צילום נורית ברזילי

במהלך השבוע הפתוח יתקיימו סיורים לכיתת העתיד בגורדון-  כיתה בעלת מגוון אמצעים טכנולוגים שניתן ללמוד בה מכל מכשיר קצה ושמהווה כיתת מודל לדגם של כיתות העתיד באקדמיה ובמערכת החינוך.

בכיתת העתיד יתוודעו בין בייתר לרובוט שהצטרף לצוות ההוראה, לצורך לימוד בתוכנית החדשה של קורסי הקידוד ולאמצעים טכנולוגיים נוספים כגון כיתות לימוד חדשניות בעלות לוח חדשני שכולו Touch שרכשה המכללה לאחרונה ועוד.

הדגש הניתן על הוראה דיגיטלית הינו פרי שתוף פעולה של האקדמית גורדון עם APPLE העולמית, ועם ענקיות הטכנולוגיה מיקרוסופט    GOOGLE ואינטל, אשר מקדמות יחד עם גורדון את הכשרת הסטודנטים להוראה עדכנית וחדשנית ברוח המאה ה-21.

להקל על הסטודנטים הנרשמים ולהזמין מועדים מיוחדים של בחינת המיון הארצית באנגלית, עבור הסטודנטים".יגאל שייניס. קרדיט צילום נורית ברזילי

להקל על הסטודנטים הנרשמים ולהזמין מועדים מיוחדים של בחינת המיון הארצית באנגלית, עבור הסטודנטים".יגאל שייניס. קרדיט צילום נורית ברזילי

השנה, יקבלו הנרשמים במהלך השבוע, זיכוי בשכ"ל בגובה של 400 ₪ ויוכלו להבטיח לעצמם מקום בחוגים המבוקשים ביותר. כמו כן, במסגרת חשיבה עתידית על הסטודנטים, הוזמנו מועדים מיוחדים למבחן ממיין לקורסי אנגלית לסטודנטים, שיתקיימו כבר בתחילת יולי ובכך יחסכו לסטודנטים משאבים עתידיים.

לדברי סגן נשיא האקדמית גורדון, יגאל שייניס: "השנה מעבר להטבה של 400 ₪ בשכר הלימוד לסטודנטים בשבוע ההרשמה, החלטנו להקל על הסטודנטים הנרשמים ולהזמין מועדים מיוחדים של בחינת המיון הארצית באנגלית, עבור הסטודנטים".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך