רשת "יינות ביתן" משדרגת את סניף היפרשוק הישן  כשפתחה סניף חדש בפורמט שוק בטירת הכרמל. זהו הסניף החמישי בפורמט הייחודי שהושק לפני כשנתיים על ידי הרשת כשההשקעה המוערכת בסניף היא כ-5 מיליון ₪

לאחר רכישת מגה והשקת הרשת החרדית "שוק מהדרין" יינות ביתן ממשיכה את ההתרחבות ומחזקת את המותג עם סניף יינות ביתן נוסף בצפון אשר מציג את כל מה שטוב בשוק.
פתיחה חגיגית. יוסי ביתן, הרב ברדא, נחום ביתן- בעלי הרשת. אלבום פרטי

פתיחה חגיגית. יוסי ביתן, הרב ברדא, נחום ביתן- בעלי הרשת. אלבום פרטי

פתיחת סניף יינות ביתן. סמנכל השיווק של הרשת, ארז אייזברג-תושב חיפה. אלבום פרטי

פתיחת סניף יינות ביתן. סמנכל השיווק של הרשת, ארז אייזברג-תושב חיפה. אלבום פרטי

פתיחת סניף יינות ביתן בטירת הכרמל. מנהל אזור צפון גיל אזרף וסמנכל השיווק של הרשת ארז אייזברג. אלבום פרטי

פתיחת סניף יינות ביתן בטירת הכרמל. מנהל אזור צפון גיל אזרף וסמנכל השיווק של הרשת ארז אייזברג. אלבום פרטי

סניף יינות ביתן טירת הכרמל. אלבום פרטי

סניף יינות ביתן טירת הכרמל. אלבום פרטי

סניף יינות ביתן טירת הכרמל

סניף יינות ביתן טירת הכרמל

ביום שלישי, ה-14.3, השיקה רשת יינות ביתן את סניפה החדש בטירת הכרמל. מדובר בסניף שהיה בעברו הרחוק סניף היפרשוק, ועבר שידרוג ושיפוץ משמעותיים כך שתושבי חיפה, טירת הכרמל וישובי החוף יוכלו ליהנות מסניף ייחודי. בסניף המשודרג, ניתן למצוא את כל מה שטוב בשוק, מחלקות דגים טריים וקצבייה. בין האורחים -נחום ביתן מנכ״ל הרשת, יוסי ביתן המשנה למנכ״ל , ארז אייזנברג סמנכ"ל השיווק של הרשת תושב חיפה, והרב ברדא שיחד עם הנהלת הרשת קיבע את המזוזה של הסניף בטירת הכרמל.

רשת הסופרמרקטים 'יינות ביתן' משיקה סניף חדש בקרן היסוד בטירת הכרמל. מדובר בסניף שהיה בעברו הרחוק סניף היפרשוק, אשר היה הסניף המרכזי באזור חיפה,ועבר שדרוג ושיפוץ משמעותיים כך שתושבי חיפה, טירת הכרמל ויישובי החוף יוכלו ליהנות מסניף ייחודי של רשת יינות ביתן. הסניף הינו הסניף החמישי של פורמט השוק המצליח של הרשת שהושק לפני כשנתיים על ידי הרשת ברחובות, קרית אתא, רעננה, ומודיעין,  ועכשיו גם בטירת הכרמל. בסניף המשודרג, ניתן למצוא את כל מה שטוב בשוק, מחלקות דגים טרייםוקצבייה מקצועיות, תחום בו הרשת מובילה,בית מאפה ומעדניות, מסעדה של אוכל ביתי מוכן, אוכל רחוב, דוכני מיצים, גלידה ועוד ועוד. הסניף הוקם בהשקעה של 5 מיליון שקלים בקונספט דוכני שוק ומזון. הסניף מהווה נקודת מפגש בין הדברים הטובים הקיימים בשוק: המוצרים הטריים ביותר, ריחות, צבעים וטעמים, לצד היתרונות של קנייה בסופרמרקט: מחירים נוחים, מגוון רחב של מוצרים לבית, ניקיון ומיזוג. הסניף יאגד במקום אחד מגוון מוצרים מתחום המזון ומוצרי צריכה. כל זאת בכדי ליצור חווית קנייה מיוחדת באווירה ססגונית.

יינות ביתן, בבעלות נחום ביתן, הינה הרשת השנייה בגדולה בישראל, לאחר רכישת מגה ומגה בעיר בשנה החולפת. הרשת מונה כ-200 סניפים בארץ בפריסה ארצית ב-4 פורמטים: יינות ביתן, יינות ביתן שוק – סניפים מרשימים המדמים שווקים קולינאריים מהעולם, מגה בעיר ורשת שוק מהדרין הפונה למגזר החרדי. קבוצת יינות ביתן, שמה בכל חנויות הרשת דגש מיוחד על מתן שירות אדיב, מחירים הוגנים, על איכות וטריות המוצרים תוך הקפדה בנושא הכשרות. ה"אני מאמין" של חברת יינות ביתן הוא אספקת מוצרי מזון ומוצרי צריכה לכל המשפחה, במחירים זולים לציבור הרחב, תוך שמירה על איכות וסטנדרטים גבוהים, כבוד לעובדים ותרומה משמעותית לקהילה.

ארז איזנברג, סמנכ"ל השיווק של הרשת: "יינות ביתן שמחה להרחיב את פעילותה ולהעניק קנייה משתלמת ומבצעים מיוחדים עבור קהל לקוחות חדש. חשוב לנו כרשת לתת מענה מלא לצרכן הכולל  ממגוון מחלקות שרות,בתוך כך נמשיך לשפר את רמת החנויות. נשמח להיות הרשת המשתלמת ביותר למשפחה ולצרכן בפריסה כלל-ארצית ולהביא בשורה צרכנית חדשה ומרעננת גם לתושבי טירת הכרמל, חיפה וישובי החוף".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם