דן סביון יוצא לרוץ חצי מרתון בקפריסין ועל הדרך מצטלם עם הצמד הכי חזק במוזיקה הפופית הישראלית כיום, איב אנד ליר. כן, יש דבר כזה…

אחרי שרץ במרתון בטבריה, החליט עו"ד דן סביון לשפר את התוצאה בחצי מרתון ולחוות תחרות גם בחו"ל. למה לא…..
ביקשו להצטלם. סביון, החברים ואיב אנד ליר. אלבום פרטי

ביקשו להצטלם. סביון, החברים ואיב אנד ליר. אלבום פרטי

דן סביון הוא לא רק עורך דין מצליח, נשוי ואב לארבה ילדים מתוקים אלא גם גורו ספורט ענק שסוחף אחריו רצים לא מעטים למרתונים, חצי מרתונים או סתם ריצות של בוקר שבת לאורך חופי חיפה, משהו קצר של עשר- חמש עשרה קילומטר… השבוע יצא דן למסע כושר נוסף בעולם והפעם לריצת חצי מרתון בקפריסין הקרובה יחד עם החבר'ה הקרובים המכורים לספורט כמוהו- אורן הוז, איתי בן אליעזר, אסף נגרין, אייל פלזנשטיין, אחמד סימרי ואלעד מרום. אממה? בשדה התעופה פגשו הרצים בשני צעירים עם תספורות משונות, חיוך ומיקרופון, שכולם הצטלמו איתם אז גם הם נכנסו לפריים משותף. אז למי שעדיין לא מזהה מי בתמונה אז שיידע מדובר בכוכבי רשת ענקיים בשם איב אנד ליר שאין סיכוי שהילדים שלכם לא מכירים אותם, שני בעלי התספורת החתוכה חורכים את היוטיוב בשירים סטייל סטטיק ובן אל תבורי ועושים לא מעט רעש בעולם המוזיקה.

דן, והפעם לאן?

אחרי שעשיתי את המרתון המלא בטבריה 42.2 ק"מ, החלטתי לשפר תוצאה במסלול חצי מרתון 21.1 ק"מ, אז נסענו חברים למרתון לימסול לחוות מרוץ בחו"ל.

זיהית את הצמד איב אנד ליר כשהצטלמתם?

ברור… הם ביקשו שנצטלם יחד, אז נגיד להם לא?


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה