ביקור דיפלומטי באקדמית גורדון

" אמליץ על האקדמית גורדון כמוסד אקדמי שיקיים השתלמות ל 30 מנהלי בתי ספר בארגנטינה אודות שילוב טכנולוגיות בהוראה"
בשבוע שעבר, זכו באקדמית גורדון לביקור דיפלומטי. שרת החדשנות ואיכות החינוך בממשלת ארגנטינה הגב' מרסדס מיגל בליווי הנספחת של השגרירות הארגנטינאית בישראל הגב' ג'מילה קריני ביקרו במכללה. השרה מרסדס מסיירת בארץ בימים אלו ובחרה באקדמית גורדון כמוסד אקדמי מוביל בחדשנות ושילוב טכנולוגיות בחינוך על מנת ללמוד חלק משיטות ההוראה הייחודיות שלו ולהעתיק אותם למערכת החינוך בארגנטינה.

צילום מיכל וימן דרעי

מימין לשמאל: פרופ' טלר, לימור הררי והשרה מרסדס מיגל. צילום מיכל וימן דרעי

במסגרת הסיור אותו ערכו פרופ' טלר, נשיא המכללה ולימור הררי ראש מחלקת חדשנות וטכנולוגיה בהוראה באקדמית גורדון, הציגה הררי את התחום: כיצד ניתן לשנות את דרכי ההוראה ברוח המאה ה 21 כך שהתלמיד יהיה פעיל, מעורב וסקרן ללמידה. הררי ערכה בפני השרה, סדרה של הדגמות על אופן שילוב טכנולוגיות בהוראה ב"כיתת העתיד" המתקדמת שבמכללה הלכה למעשה באמצעות הרובוט הייחודי המסייע למורה ללמד, משקפי מציאות מדומה ועוד, ההופכים את התלמידים פעילים במסגרת תהליך הלמידה.

בנוסף, ביקרה הגב' מרסדס במעבדה של המכללה שם הציגה בפניה ראש החוג למדעים, ד"ר יוכבד יורקובסקי והלבורנטית ג'ני יוסים ניסויים באמצעות מכשיר סנסור מתקדם.

בתום הביקור המוצלח, אמרה השרה לפרופ' טלר כי היא מתכננת שיתוף פעולה בין משרד החינוך הארגנטיני לבין האקדמית גורדון ולהמליץ על האקדמית גורדון כמוסד אקדמי שיקיים השתלמות ל 30 מנהלי בתי ספר בארגנטינה אודות שילוב טכנולוגיות בהוראה!!!!

לדברי יחזקאל טלר, נשיא המכללה: ": "אנו גאים מאוד כי שרת החדשנות ואיכות החינוך בארגנטינה, בחרה בגורדון על מנת לצפות וללמוד חלק משיטות ההוראה הייחודיות שלנו, כמובילים את נושא הטכנולוגיות בחינוך במכללות בישראל. שיתופי הפעולה הבינלאומיים של האקדמית גורדון, צוברים תאוצה בשנים האחרונות, ואני סמוך ובטוח שנמשיך להרחיב אותם גם השנה, הם אלו שנותנים לנו גושפנקה שהדרך שאנחנו עושים נכונה ושהמובילות הטכנולוגית שלנו, היא חוד החנית של המכללות בישראל", הוסיף טלר.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך