מרפאה חדשה בדניה

מרפאה חדשה של כללית נפתחה במרכז המסחרי בסביוני דניה. היא כוללת 3 יחידות רופא המאויישות על ידי שני מומחים ברפואת משפחה
 

המרפאה החדשה משתרעת על פני כ-100 מ"ר ומעוצבת בסטנדרטים גבוהים ביותר. צילום: כללית

המרפאה החדשה משתרעת על פני כ-100 מ"ר ומעוצבת בסטנדרטים גבוהים ביותר. צילום: כללית

כללית פתחה מרפאה נוספת בשכונת דניה ההולכת וגדלה. המרפאה החדשה נמצאת בשטח שהושכר במרכז המסחרי פיינגולד ברח' שינדלר שבסביוני דניה והותאם לצרכי הפעלת מרפאה חדישה וידידותית.

המרפאה החדשה משתרעת על פני כ-100 מ"ר ומעוצבת בסטנדרטים גבוהים ביותר, התואמים מרפאה פרטית. היא כוללת 3 יחידות רופא המאויישות על ידי שני מומחים ברפואת משפחה: ד"ר גיל טלמור, המטפל גם בילדים וד"ר מרים דובנוב. בימים הקרובים תיפתח גם מחלקת ילדים עם מומחה ברפואת ילדים. כמו כן, ינתנו במרפאה שירות ייעוץ מומחים, כגון גסטרואנטרולוגיה ילדים, על ידי ד"ר קורינה הרטמן, מנהלת השירות במרחב.

השירות במרפאה כולל גם ביצוע בדיקות דם פעמיים בשבוע וכן שירותי משרד מלאים על ידי הצוות המוכר והמיומן שמפעיל את מרפאת דניה הוותיקה.

הפעלת המרפאה החדשה מנגישה את השירות לתושבי השכונה המתפתחת, מבוטחי כללית, שיקבלו מעתה טיפול בסמוך למקום המגורים ובזמינות גבוהה,  הכוללת מתן שירות גם בשעות הערב המאוחרות, לנוחותם של אנשים עובדים.

פרופ' מ"ק חן שפירא, מנהלת מרחב חיפה וגליל מערבי, מציינת כי כללית מקפידה על התנהלות דינמית ותכנון שירות בהתאם למגמות ההתפתחות בעיר והצרכים המשתנים. המרפאות החדשות, זו שנפתחה בדניה ו 2 מרפאות כללית הנמצאות בהקמה:  ברמת הנשיא וברחוב איינשטיין, מצטרפות ל-17 מרפאות כללית ועשרות מרפאות עצמאיות מטעמה הפועלות ברחבי העיר. פריסת השירות ממנה נהנים מטופלי כללית היא מיטבית, כאשר בכל שכונה ברחבי חיפה יש לפחות מרפאה אחת שיש בה את כל מכלול השירות הרפואי הקהילתי, עם רופאי משפחה, ילדים, אחיות ובית מרקחת, כולל בדיקות דם מידי יום. במרפאות רבות יש גם רפואה יועצת – זהו היקף שירותים שאין כדוגמתו למבוטחים בקופות חולים אחרות, הדגישה מנהלת המרחב.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות