דן ייפול על רימון בשבילך, שרון ייקח את המיליון ועומר הוא קולב ולא מעניין….

עידן צדוק, צצי בשבילכם, מבקש מכולכם להצביע לדן ושרון גל ומספר לכם למה אתם צריכים להצביע להם ולמה לא להצביע לעומר.
חבר ואח. צצי ושרון גל. אלבום פרטי

חבר ואח. צצי ושרון גל. אלבום פרטי

גבר גבר. צצי ודן. אלבום פרטי

גבר גבר. צצי ודן. אלבום פרטי

איש חיי הלילה בעבר ואיש הפרסום והפוליטיקה, עידן צדוק הידוע יותר בכינויו 'צצי', הפך השבוע לאחד מהגיבורים ב 'אח הגדול' כששני הפייבוריטים המעניינים בבית, דן רושנסקי ושרון גל פתחו בשיחה של כמה דקות ארוכות על … כן, צצי. מהיכן הכירו ואיך הם קשורים אליו ואפילו דיברו על בת הזוג היפנית של צצי למרות שלא הכי דייקו בפרטים לגביה, הדבר הבולט היה שהשניים מחבבים את הבחור מאוד אפילו. עכשיו נקרע צצי בין החברים כאשר שניהם זקוקים להצבעה והוא צריך להמליץ לחברים בפייס מנה לעשות אז הוא ממליץ לכולם להצביע ל… שניהם. צצי מספר באריכות על סיפור ההיכרות בינו לבין השניים ואף מוסיף תמונות מהתקופות ההן. האמת, אחרי שתקראו את מה שהוא רשם, בטוח שתרוצו להצביע להם….

"למה אני רוצה שתצביעו לדן? ולמה אני רוצה שתצביעו לשרון? כשאומרים לי דן עולה לי חיוך על הפנים. לפני הגיוס דן בא לעבוד איתי בצרפת, הוא נתקע בחדר עם כמה אירופאים ששכחו מה זה הגיינה ובכלל היו מדכאים את השמש. דן שהיה כולו אור (וגם ילד) לא הסתדר שם ופחדתי שלא מתייחסים אליו טוב אז תוך כמה ימים פשוט לקחתי את דן והבאתי אותו אליי לחדר, עקב המצב חלקנו מיטה זוגית, אבל בקטנה, דן היה האח הקטן (עד היום הוא שמור לי ככה בטלפון "דן אח קטן"). בתקופה היפה בקלאב בלילה לפעמים הייתי מביא בחורה (לשחק דוקים, כן?!) בפעם הראשונה דן לא ידע מה לעשות ויצא לטייל בקלאב (שיהיה ברור, הכל מסביב שלג, כולם ישנים ואין לאן ללכת), כמובן ששחררתי אותה מהר כי הילד היה צריך לישון, פתאום ב 8 בבוקר למחרת, דן מגיע לחדר (אחרי שחיפשתי אותו בלילה) עם שמיכה וכרית וכולו שבור מהחיים… אני שואל אותו מה לעזאזל ואיפה הוא היה? "דאגתי לך! יא מפגר!" הוא מסביר לי שהוא ישן במסדרון כי לא רצה להפריע לי המשוגע הזה וכולו תפוס כי הוא לא ממש הצליח לישון על הריצפה… זה דן, תמיד ייפול על כל רימון בשבילך. אגדה. לא אשכח כמה בכיתי ביום שהוא התגייס ליחידה מובחרת, לא יצאתי מהחדר בקלאב לילה שלם איך מכל הטוב הזה של קלאב מד הלך ישר למקום הכי קשה שיש ללא היסוס, מלא בשליחות. אז בחייכם סמסו 2 לדן! הוא חייב להישאר.

לשרון אני לא צריך להסביר לכם למה לסמס, אני חושב שאתם מכירים מספיק את הדרך שלנו ביחד (היא מספיק מתוקשרת) כמה חשוב שהאיש הזה יישאר וימשיך במה שהוא עושה בבית וכמה הוא ראוי! אז תנו גם לשרון SMS עם הספרה 5 הוא משלנו.  העובדה ששני האנשים האלו התחברו עם כל השוני הפוליטי ובכלל מעיד על זה שמדובר בשני אנשים טובים, כי טוב נמשך לטוב!"

תצביעו לשרון תצביעו לדן הם משפחה.  SMS 5 SMS 2

 

צצי, מי לוקח את האח הגדול?

האמת היא שאני מקווה שזה אחד משניהם כשאני נוטה להאמין בגלל העם ששרון ייקח.

ומה עם עומר?

הוא לא כזה מעניין. פשוט לא מעניין. הוא פנים יפות, קולב, וקולבים תולים עליהם בגדים.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם