היפיוף החיפאי, תום להב, מביא אלינו ב-14.04, חול המועד פסח, את הדבר הגדול הבא מבית RUN  LEGION זו הפעם השנייה כשלראשונה יתקיים בפסטיבל אתגרי חוויתי מסלול משפחות והמתקנים יונגשו לעיוורים וחרשים.  

הליגיון ראן מגיע לקריית ים. פסטיבל ספורטיבי מגיל 6 עד גיל 120 הכולל 200 טון בוץ, 33 מתקנים, 7 ק"מ, 30 מקלחות והשקעה של 2 מיליון שקל.
מביא את הליגיון ראן לישראל. להב. אלבום פרטי

מביא את הליגיון ראן לישראל. להב. אלבום פרטי

פסטיבל חוויתי המתאים גם למשפחות וגם לבעלי צרכים מיוחדים. ליגיון ראן. אלבום פרטי

פסטיבל חוויתי המתאים גם למשפחות וגם לבעלי צרכים מיוחדים. ליגיון ראן. אלבום פרטי

תום להב, יפיוף חיפאי, לוחם צה"ל בעבר ושגריר של כבוד ישראלי בכל העולם, לא נח לרגע כשעדיין לא עברה שנה מאז שהדי ההפקה האדירה שהביא לארץ והתקיימה בצוק מנרה שככו והוא כבר חוזר לארץ בהפקה חדשה ומיוחדת כשהפעם הלוקיישן של ליגיון ראן הוא חופי קריית ים וצפויים לקחת חלק בפרוייקט אלפים רבים של חובבי ספורט, משפחות במסלול מיוחד ואפילו בעלי צרכים מיוחדים כשמתקנים מונגשים באופן מיוחד לחרשים ועיוורים. האירוע יקרה ב-14  באפריל כש-80 אלף איש כבר אותגרו בו מסביב לעולם. הפסטיבל ייערך בחוף קריית ים שבצפון, כאשר אחרי הפעם הקודמת אשר מעל 5,000 משתתפים היו חלק מהאירוע שהתקיים בצוק מנרה במתכונת של המון בוץ, המסלול הפעם עובר לתוואי שטח חדש ומתאגר – אשר ה-1 ק"מ הראשון יעבור בין רחובות העיר עם מכשולים ומתקנים מהונדסים במיוחד והשאר – עוד 4 ק"מ – על רצועת חוף הים המדהימה בקרית ים. החל מהשעה 08:00 בבוקר מיד לאחר ההרשמה יתחילו המשתתפים בפעולות חימום ואימון לקראת המסלול אשר יועברו לאורך כל היום על ידי מאמני כושר מקצועיים ובשעה 9:00 בבוקר תתקיים הזנקה צבעונית במיוחד אחרי שכל אחד מהמשתתפים יקבל שקית צבע מיוחדת ויחל המקצה הראשון. האירוע ימשך עד לשעות אחה"צ המאוחרים ויכלול בין היתר: מכיוון שפסח ואי אפשר לספק בירה למסיימי המסלול הבוגרים – אז הבוגרים יתפנקו בערק לימונדה קפוא ומרענן ישר עם חציית קו הסיום, מדליות "מסיים" איכותיות ומעוצבות לכל משתתפי הריצה, חולצת דרייפיט איכותית למשתתפים, פינות ישיבה, מוזיקה טובה לאורך כל היום על ידי הדיג'יים של רדיו חיפה, דוכני אוכל בתשלום סמלי ועוד. בין המתקנים: ריצה, מעבר במים בשילוב בוץ, זחילה מתחת לרשתות, טיפוס על סולמות וחומות, בריכות קרח ועוד דברים מפתיעים נוספים. המסלול אינו תחרותי ומטרתו למתוח למשתתפים את הגבולות הפיזיים והמנטליים כדי שהם יוכלו להיעזר בקבוצה שלהם כדי לעבור את כל המכשולים ביחד. בשבילנו, אין מקום ראשון או שני. המטרה היא לסיים יחד, וכל מי שחוצה את קו הסיום הוא מנצח. הקהל הרחב מוזמן לבוא ולקחת חלק באירוע שלא נראה כמותו בישראל. המשתתפים במרוץ יקבלו מספר וברקוד ובכך יזכו לקבל גם תמונות לאורך כל הדרך. לאורך כל המסלול וליד כל מתקן יעמדו אנשי צוות שיעזרו למשתתפים במקומות בהם יתקשו. כמו כן, ניתן יהיה לעקוף מתקן ולעבור למתקן  הבא אחריו ועדיין בסוף המסלול כל המשתתפים יקבלו מדליה

תום להב, יזם ובעלי החברה העולמית, מה המיוחד בפסטיבל?  

מטרת הפסטיבל- שיתוף פעולה, יוזמה הדדית וחברות ואין בו שום צד תחרותי. את ההשראה למתקנים קיבלתי מהשירות בצבא הישראלי ואני מראה את היופי שלו בכל העולם, לא משנה לאיזה מקום הגענו מסביב לגלובוס. לראשונה, משפחות ישתתפו יחדיו, הורים וילדים כאחד ויוכלו לצלוח את האתגרים יחד ולהתגבש. כל המסלולים נגישים לילדים ומבוטחים בהתאם. ניתן לבחור בין שני מסלולים – מסלול למבוגרים בלבד שאורכו כ-5 קילומטר ומסלול למשפחות ולילדים שאורכם 2 קילומטר, המסלולים הינם מעגליים ומלאים במתקנים מאתגרים וייחודיים המבטיחים חוויה ייחודית עוצרת נשימה. שווה להשתתף!

לפרטים : http://www.legionrun.com/he/

דף הפייסבוק הישראלי: https://www.facebook.com/LEGIONRUN2017/?fref=ts

גוגל: חפשו "ריצת הלגיונרים"


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם