כנס דיור לצעירים

מרכז צעירים קרית ביאליק יזם את כנס הדיור לצעירים הראשון בצפון שסחף אליו מאות צעירים שהגיעו לשמוע, להשמיע ובעיקר ללמוד על הנושא

 

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, שהשתתף אף הוא בפאנל, ענה על שאלות הקהל ופירט את כיווני התפתחות העיר בשנים הקרובות

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, שהשתתף אף הוא בפאנל, ענה על שאלות הקהל ופירט את כיווני התפתחות העיר בשנים הקרובות

לראשונה בצפון התקיים כנס דיור לצעירים ביוזמת מרכז צעירים קרית ביאליק, המכוון כל כולו לקהילת הצעירים באזור. מטרת הכנס הייתה בראש ובראשונה להעלות את נושא הדיור לצעירים על סדר היום תוך הצגת סוגיות כלכליות וחברתיות ומתן פתרונות.

בפאנל המכובד נכחו מיטב אנשי המקצוע: ח"כ רועי פולקמן, הממונה על נושא הדיור והקשר בין מנהל התכנון למשרד השיכון, רם גפן, חוקר שכונות מאתר מדלן, יובל קליין, שמאי מקרקעין וסמנכ"ל הבית האקדמאי מטעם התאחדות הסטודנטים, עופר סורסקי, יועץ משכנתאות וטדי נויבירט, כלכלן ראשי בקבוצת מחאת הדיור "יחד נוריד את מחירי הדיור".

את הפאנל הנחתה אדווה דדון, כתבת הנדל"ן של חדשות ערוץ 2. כ־150 צעירים והוריהם, תושבי העיר קריית ביאליק והאזור הגיעו לשמוע ולהשמיע, אך בעיקר ללמוד את הנושא מהטובים ביותר.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, שהשתתף אף הוא בפאנל, ענה על שאלות הקהל ופירט את כיווני התפתחות העיר בשנים הקרובות כולל תנופת הבנייה, הקמת שכונות חדשות  ומחיר למשתכן אשר מיושם בשכונת "נאות אפק" המוקמת בימים אלו בצדה המזרחי של קריית ביאליק בסמוך לשכונת אפק וצור שלום.

הכנס אורגן במקצועיות רבה על ידי מרכז הצעירים בעיר, והועבר בשידור ישיר באתר הפייסבוק של המרכז שעד עתה זכה למספר מכובד של כ־1700 צפיות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק