תראו מי שמדברת

בתום סדרת טיפולי דיקור סיני במרפאת קרית השרון של כללית רפואה משלימה בנתניה, שכללה בנוסף, תזונה נכונה, החלה סוף סוף לדבר ילדה בת 4 וחצי
"האימא התקשרה אליי בהתרגשות כדי לומר לי שבתה החלה לדבר". רפואה כללית משלימה

"האימא התקשרה אליי בהתרגשות כדי לומר לי שבתה החלה לדבר". צילום: רפואה כללית משלימה

 

 

תושבת השרון שסירבה לעצת הרופאים שבתה בת ה-4.5 תעבור ניתוח אוזניים, לנוכח העובדה שסבלה מליקויים חמורים בשמיעה ואף לא החלה לדבר, פנתה למרפאת קרית השרון בנתניה של כללית רפואה משלימה ובתום סדרת טיפולי דיקור סיני, חל שינוי דרמטי במצבה.
לדברי מטפלת בדיקור סיני בילדים במרפאת קרית השרון בנתניה של כללית רפואה משלימה, יסמין שפייזמן: "לא היה ביכולתה של הילדה לדבר ולתקשר בגן או בבית, והיא התקשתה גם בשמיעה בגלל נוזלים באוזניים. האימא באה אליי ואמרה לי שהיא לא מסכימה שביתה תעבור את הניתוח ולכן, בניתי עבורה תכנית טיפולים והתחלנו לטפל".
יסמין שפייזמן הוסיפה ואמרה: "הטיפול בילדה היה בשילוב של תזונה נכונה, הפחת מוצרי חלב ודיקור באוזן ובאזורים מסוימים שעל פי רפואה סינית פותחים את הערוצים האנרגטיים (מרדיאנים), מניעים ומנקזים את הנוזלים". לאחר סדרת הטיפולים הילדה
"האימא התקשרה אליי בהתרגשות כדי לומר לי שבתה החלה לדבר ולהשתתף בפעילויות הגן. אין ספק שזוהי הרגשה מעולה והרגשת סיפוק שכן הטיפול עוזר ומוכיח את עצמו" אומרת מטפלת במרפאת קרית השרון בנתניה של כללית רפואה משלימה יסמין שפייזמן, שמציינת כי: "כיום, הילדה מגיעה לטיפול שבועי כדי להמשיך ולשפר את הדיבור ולהגיע לרמה הרצויה של נתיבי התקשורת".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות