משהו נעים לנשמה

לכבוד יום המעשים הטובים שמתקיים ביום שלישי, 28.3.17, נערכה חברת הנדל"ן החיפאית "קבוצת אבי רחמים" בשיתוף עמותת "חודש טוב" לחלוקת חבילות שי במחלקת הילדים של המרכז הרפואי רמב"ם
רינת ג'ינו ואבי רחמים תצלום אלבום פרטי

רינת ג'ינו ואבי רחמים תצלום אלבום פרטי

עמוסים בעשרות חבילות שי הכוללות צעצועים וממתקים, הגיעו בשלישי אבי רחמים העומד בראש "קבוצת אבי רחמים" ורינת ג'ינו, מנהלת קשרי הלקוחות של החברה וחברי הנהלה נוספים, למחלקת הילדים במרכז הרפואי רמב"ם כדי לשמח את הילדים המאושפזים ואת הוריהם ובעיקר להעלות חיוך על פניהם.

את חבילות השי רכשה חברת רחמים מכספה הפרטי ורחמים אף עזר במלאכת האריזה. הקשר למחלקת הילדים בבית החולים נוצר בעזרת עמותת "חודש טוב" והעומד בראשה  איתן פרדו רוקאס, שהוא המייסד והמנכ"ל בפועל בהתנדבות.

"קבוצת אבי רחמים- איכות מבית טוב" הינה חברה לבנייה העוסקת בהקמה ופיתוח מבנים ותשתיות בכל רחבי המדינה, ביצעה עבודות במשרדי הממשלה השונים, כמו גם פרויקטים של מגורים ומסחר במזרח אירופה. רק לאחרונה סיימה החברה מספר פרויקטים בחיפה. במקביל לפעילות הענפה באזור חיפה, החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים ברחבי הארץ.

איתן פרדו רוקס תצלום אלבום פרטי

איתן פרדו רוקס תצלום אלבום פרטי

עמותת "חודש טוב" הוקמה בשנת 2010 בתור פרויקט חיפאי שפעל בבתי החולים. כיום העמותה מונה מאות פעילים ומתנדבים מכל רחבי הארץ. זו עמותה ללא מטרות רווח ואף לא אחד מעובדיה או מנהליה מקבל שכר. מטרתה של העמותה מעבר להעלאת חיוך על פניהם של אלפי חולים ומשפחותיהם, להנגיש את העשייה החברתית לכל אדם ולהקל על ההליך שעוברים בעלי הרצון להתנדב ולפעול למען האחר.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות