בריאות הפה וחשיבות צחצוח השיניים

חי ודק, הצגה המלווה בייעוץ מקצועי של רשת מרפאות "כללית סמייל"מבית היוצר של 'התיאטרון שלנו'
חי ודק. צילום יחצ

חי ודק. צילום יחצ

הצגה מבית היוצר של 'התיאטרון שלנו' המלווה בייעוץ מקצועי של רשת מרפאות "כללית סמייל" המלמדים את הילדים על בריאות הפה וחשיבות צחצוח השיניים

'חי ודק' הצגה מקורית והומוריסטית לילדים ולהורים העוסקת בנושא בריאות הפה וחשיבות צחצוח השיניים, מבית היוצר של "התיאטרון שלנו" ובעקבות הקלטת המצליחה "חידק וצ'פצ'ולה" של משה דץ וסמדר שיר. ההצגה המעבירה תכנים חינוכיים מלווה ביעוץ מקצועי של ד"ר חגי סלוצקי, רופא ראשי ברשת מרפאות "כללית סמייל".  בחודש אוגוסט האחרון, ההצגה 'חי ודק' התתמודדה בתחרות 'פרס הבמה לילדים ונוער 2016, תחת הקטגוריה הצגת השנה לגיל הרך, מתוך 35 הצגות ילדים.

עלילת ההצגה- בלילה, כשהילדים מתכרבלים במיטתם, מתעוררים לעבודתם שני יצורים קטנטנים – חי ודק – שני חיידקים חובבי ממתקים שאוהבים לחפור בשיני הילדים וליצור בהן מנהרות וחורים. אם אינכם מאמינים, תוכלו לשאול את עדי. היא פגשה אותם… עדי היא ילדה חמודה שלא מקפידה על הצחצוח, עד שהיא מבינה כי עליה לגשת בדחיפות לד"ר שין, רופאת השיניים שלה. הרופאה החביבה מסייעת לעדי להילחם בחיידקים ולשמור על היגיינת הפה ועל בריאות השיניים. לאחר שעדי נפרדת לשלום מצמד החיידקים, הם מחפשים לעצמם קורבן חדש. מי לא מצחצח שיניים כראוי? חי ודק בדרך אליך!

חי ודק הינה הצגה מקסימה ומלאת הומור מתאימה לגילאי 3-9, עם הרבה שירים מקוריים ועיבודים מוזיקליים חדשים וסוחפים בבימויו של רונן גולדפרב, לחן ופזמונים: סמדר שיר ומשה דץ. משך ההצגה כ 50 דקות.

לוח הצגות :

3.4.17 מופע במתנ"ס קריית אתא, בשעה 17:30

4.4.17 מופע במתנ"ס קריית אתא  בשעה  17:30

ללקוחות כללית וללקוחות כללית סמייל:

הטבה ייחודית  –  רכישת כרטיסים במחיר מוזל של 50 ₪.

לינק להתרשמות:  https://www.youtube.com/watch?v=JA1VyESTQXE

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות