גורדון תערוך אירוע בני/בנות מצווה לילדים

כחלק מפעילותה עם הקהילה, תערוך השבוע האקדמית גורדון, בשיתוף מחלקת הרווחה של עיריית חיפה, אירוע בני/ בנות מצווה לילדים המטופלים במחלקת הרווחה בעיריית חיפה.
פרופ טלר צילום יחצ

פרופ טלר צילום יחצ

במסגרת החגיגה תארח מכללת גורדון כ- 35 בנים ובנות בגילאי מצוות, לפעילות חווייתית במכללה. הפעילות תכלול תכנית והפעלה ב"כיתת העתיד" של המכללה ובמעבדה. בתום הפעילות תיערך חגיגה, במסגרתה יקבל כל אחד מהנערים/ נערות, מתנה מהמכללה וכמובן כיבוד עשיר ועוגת בר מצווה!

זו לא הפעם הראשונה שהאקדמית גורדון פועלת למען הקהילה. בשנה שעברה קיימה המכללה אירוע התרמת שיער בשיתוף עמותת "זכרון מנחם" במסגרתה נאספו מעל 30 פיאות לנשים וילדות חולות סרטן.

מעבר לכך, רואה המכללה בחשיבות הקשר עם הקהילה והנתינה למען אוכלוסיות נזקקות. הסטודנטים של המכללה, סגל המרצים והעובדים עוסקים בפעילויות התנדבותיות רבות. רק לאחרונה ריכזה עובדת המכללה, סלי קניות רבים עבור משפחות רווחה בעיר חיפה.

לדברי פרופ' טלר, נשיא האקדמית גורדון: "כחלק מפעילותנו למען הקהילה, קיבלנו פניה מאלי אטרי ממחלקת הרווחה של עיריית חיפה, ומיד הרמנו את הכפפה. אני שמח שאנחנו יכולים להיות חלק משמעותי מחגיגת בני/ בנות מצווה של נוער שגורלם לא שפר עליהם, ומתכוונים להמשיך ולשלב לצד לימודים אקדמיים, פעילויות עם ולמען הקהילה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך