"אביחי הוא בחור נחמד, אבל כולם אהבו את חמימו, כולם אמרו רק חמימו וחמימו בכל מקום.. הוא היה צריך לקחת בגדול." לירן חולצה אפורה פותח את הפה.

הוא נסע לבקר את חמימו בבית שאן, ישב איתו ועם אבא פיני והחברים ומאז כל בית שאן שולחים לו חברות בפייסבוק. לירן אלזסר חולצה אפורה בסרט תמיכה…
היה צריך לזכות. חמימו ולירן חולצה אפורה. אלבום פרטי

היה צריך לזכות. חמימו ולירן חולצה אפורה. אלבום פרטי

בא לבית שאן כדי לתמוך. לירן חולצה אפורה וחמימו.

בא לבית שאן כדי לתמוך. לירן חולצה אפורה וחמימו.

לירן אלזסר הלא הוא האיש בחולצה האפורה נסע לחזק את ידי חיים שועי הלא הוא חמימו בבית שלו בבית שאן ממש אחרי הגמר. השניים ישבו בגינה של חמימו יחד עם האבא והחברים וכמובן גם כל בית שאן שהגיעה לשם וגם לא מעט מעריצים מכל הארץ. אז כולם הצטלמו עם חמימו והיו גם כאלה שביקשו להצטלם ם לירן כמובן, כולל בעל השמחה, חמימו. בקיצור, היה שמח. והכי חשוב, ללירן ששותק מאחורי המצלמה בדרך כלל יש לא מעט מה להגיד בנושא…

לירן, חיזקת את חמימו?

בטח, מאוד. הוא בחור טוב חבל על הזמן. נסעתי לשם לבד ופגשתי אותו שם. נסעתי במיוחד כדי לפגוש אותו, אהבתי אותו כל התכנית, הוא היה צריך לזכות. ישבתי גם עם אבא שלו… כולם מכירים אותי, כל בית שאן שולחים לי חברות בפייסבוק כי העליתי תמונות איתו.

למה דווקא חמימו?

כי אני אוהב אותו מכולם. הוא היה תמיד במקום ראשון, כולם היו בטוחים שהוא יזכה וגם אני. דיברנו על הכל ואמרתי לו שתמכתי בו מהרגע הראשון ושהעם אהב אותו, כולם אמרו רק חמימו וחמימו בכל מקום..

ומה אתה חושב על זה שאביחי זכה?

אביחי הוא… לא יודע, הוא בחור נחמד… אבל כולם אהבו את חמימו הוא היה צריך לקחת בגדול.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם