בזמן שמחפשים אחריה, והוצא נגדה צו מעצר, אנחנו יודעים איפה מבקרת ענבל אור, רמז: אצל מתקשרת ידועה באזור חיפה

בזמן שבית המשפט וכונס הנכסים מחפשים אחריה ואפילו מוציאים כנגדה צו מעצר, ענבל אור קופצת באישון לילה למתקשרת החיפאית שלי זיו לשאול אותה, מתי כבר היא תראה את האור…אז למי שמחפש אותה, היא הייתה כאן
 

למי שמחפש אחרי ענבל אור מוזמנים לשלי זיו

למי שמחפש אחרי ענבל אור מוזמנים לשלי זיו

היום, יזמית הנדל"ן, ענבל אור, הייתה צריכה להתייצב לדיון בבית המשפט בתל אביב. אלא שענבל אור שהודיעה רק לפני שבוע על פתיחת בית ספר לנדל"ן, לא הופיעה וכונס הנכסים עו"ד איתן ארז ביקש מהשופט איתן אורנשטיין להוציא כנגדה צו מעצר בטענה כי אינו יודע היכן היא. השופט אורנשטיים אכן הוציא היום צו מעצר כנגד ענבל אור.

אלא שהטענה כי אור לא נמצאת ואין יודעים היכן היא, נראית קצת משונה, לאור התמונה שאנו ב"ניוז חיפה קריות.נט" מפרסמים כאן:

ענבל אור הגיעה למתקשרת החיפאית, שלי זיו, לפני שני ערבים בסמוך לחצות הלילה וביקשה מזיו המתקשרת והקוראת בקלפי טארוט לומר לה מה יעלה בגורלה.

לזיו זהו לא המפגש הראשון עם אור, כפי שהיא מספרת: "עוד לפני הנפילה שלה היא באה אליי, וחזיתי את הנפילה. אבל ענבל לא תיארה שהנפילה תהיה כל כך גדולה".

הפעם, אור ביקשה לדעת מה יקרה לה והאם בית הספר לנדל"ן שפתחה רק לפני מספר ימים, יצליח.

זיו אמרה לאור כי עד סוף שנת 2017 היא תתרומם ורק ב-2018 היא תצא מהמצב הקשה בו היא נתונה. עם זאת זיו חזתה לאור כי בית הספר לנדל"ן שלה יצליח: "אמרתי לה שיש לה המון מעריצים ואנשים שאוהדים אותה, ואני רואה שבית הספר יצליח".

לאור נלקחו גם הילדים והועברו לרשות האבות. זיו ניבאה שיקח יותר זמן עד שיוחזרו לה הילדים.

זיו אומרת ל"ניוז חיפה קריות.נט": "בגדול, אמרתי לענבל שהעתיד הוא טוב, אופטימי. יקח קצת עוד זמן אבל היא תחזור לעמוד על הרגליים".

אז לתשומת לב כונס הנכסים ובית המשפט, אם אתם מחפשים אחרי ענבל אור, תשאלו את שלי זיו….

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה