רגע של טוב

ביום ג' האחרון (26.3) התקיים "יום המעשים הטובים" ברחבי הארץ, וקניון עופר הקריון קרית ביאליק התגייס למען יום זה. במסגרת זו תיעדו תלמידי תיכון עוצמ"ה עתיד- זוקו קרית ביאליק את עובדי הכפיים, אותם הציגו בתערוכת צילומים בשם "עוצמ"ה לתעשייה" בבמה המרכזית בשיתוף עם העירייה וראש העיר.
ראש עריית קרית ביאליק, מר אלי דוקרסקי חותך את הסרט בקניון עופר הקריון צילום - יחצ

ראש עריית קרית ביאליק, מר אלי דוקרסקי חותך את הסרט בקניון עופר הקריון צילום – יחצ

איפה נצפה ראש עריית קרית ביאליק?

בתערוכת "עוצמ"ה לתעשייה" בקריון …

תערוכה זו היא רגע שיא לשרשרת של מעשים טובים לאורך 3 החודשים האחרונים, בהם העצימו התלמידים את העשייה ואת התעשייה הישראלית כחול-לבן כשנתנו במה לעובדי הכפיים, לאנשים השקופים – האנשים שיוצרים באזור התעשייה ותיעדו אותם דרך העדשה. את הבמה להעמדת התערוכה העניקו בהתנדבות הנהלת הקריון, מנהלת השיווק הגב' מיכל מאי וצוות התפעול.

תערוכת צילומים של תלמידי תיכון עוצמה עתיד זוקו קרית ביאליק בקניון עופר הקריון, יום מעשים טובים צילום-יחצ

תערוכת צילומים של תלמידי תיכון עוצמה עתיד זוקו קרית ביאליק בקניון עופר הקריון, יום מעשים טובים צילום-יחצ

ראש העיר מר אלי דוקורסקי הגיע לחזק את ידי התלמידים שעמלו רבות למען הפרויקט ולחתוך את הסרט שפתח את התערוכה רשמית, הוא הזמין את הילדים לחתוך את הסרט יחד איתו כשאמר "התערוכה היא שלכם". לאחר מכן עלה לבמה ובירך את חברי התעשייה שהגיעו לפתיחה, את ההורים והתלמידים ובירך אותם על השתלבותם בתעשייה. כמו כן הדגיש כמה הפרויקט הזה חשוב גם לערייה וגם לתלמידים וחתם בברכת חג פסח שמח וכשר לכולם.

עוד נצפו מהלכים בין התמונות ומרימים לחיים – מנהל מח' חינוך מר עמי ראובן, נציגת משרד העבודה, הגב' זהבה ספיר, מפקחת בקרה מטעם רשת עתיד, הגב' רגינה מוטובה זמיר, נציגי בעלי בית הספר – קאטרפילר זוקו שילובים – מר דני סלונה, הגב' סימה הרשמן – מנהלת אזה"ת, מנהלת התיכון – הגב' דורית ג'ימס בנימין הצוות  המסור של בת הספר, התלמידים והוריהם.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה