סדר בבית הספר

סדר פסח מוקדם נחגג כהלכתו, באווירה חמה ומשפחתית בכלל בתי הספר היסודיים בקרית ביאליק

 

בתמונה: סדר פסח בבית ספר הבונים. הטקס נערך בחצר בית הספר וכלל את כל מנהגי הטקס והסברים מעמיקים על משמעות החג

בתמונה: סדר פסח בבית ספר הבונים. הטקס נערך בחצר בית הספר וכלל את כל מנהגי הטקס והסברים מעמיקים על משמעות החג

בבית ספר ״ביאליק״ ציינו ליל סדר משותף לתלמידים והוריהם והאווירה הייתה חגיגית ושמחה. התלמידים ניגנו בדרבוקה, מקהלת בית הספר הנעימה בשירה ותלמידי בית הספר המנגן הפליאו בנגינתם. הזמר בועז דוידוב ולהקתו הקפיצו ושמחו את הנוכחים בשירי החג שלא פסחו על מנהלת בית הספר, עינת ברקו וצוותה שפיזזו ושרו בהנאה מרובה.

בבית הספר יד"ע נהנו התלמידים משירתו הנעימה של הרב פיני מרטון שבקולו הנעים הסביר לתלמידים על מנהגי החג וביחד עם מנהל בית הספר, איתי קרין ואב הבית מוריס, העלו חיוך רחב על פניהם של הילדים.

סדר פסח משפחתי, שמח נחגג בבית ספר ״נעורים״, הודות לועד ההורים שנרתם למשימה וסייע בארגון האירוע, לצוות המורים שהקפיד על התפאורה , סידורי השולחנות והוסיף בלונים ססגוניים ולמנהלת בית הספר, מירי בן שושן.

בית ספר "קדימה" חגג גם הוא סדר פסח עם כבוד הרב פיני ועם המנהל יוסי חלוואני, שהקפיד להעניק הסברים על מנהגי החג. הטקס המשותף תרם להמחשת החג המשפחתי ומירב ההסברים לילדים היו מרתקים. הטקס היה מרגש, מלמד ומאחד.

בבית ספר "הבונים", נחגג כמדי שנה סדר פסח משותף לתלמידי כיתות ו ותלמידי כיתות א' , אותם חונכים מתחילת השנה. הטקס נערך בחצר בית הספר וכלל את כל מנהגי הטקס והסברים מעמיקים על משמעות החג.

ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, מסר: "מערכת החינוך בקרית ביאליק התברכה במנהלים איכותיים, המעניקים ערך מוסף לתלמידיהם. אני מאחל לכל התלמידים חופשה נעימה וחג פסח שמח וכשר לכל תושבי העיר".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק