"הנשים באח הגדול באמת רוצות זוגיות ואצל הגברים זה נראה כאילו זה רק אסטרטגיה. זה דוחה אותי לראות שהבחורות הצעירות שם כל כך נואשות, עד שהן מחזרות ומתחננות לתשומת לב גברית שמשפילה ברמה הנשית."

מירי חן מהאח הגדול עונה חמישית, מאושרת כי ביתה קיבלה השבוע הצעת נישואין מדהימה אבל מאוכזבת מהנשים שמשתתפות באח הגדול.
שמחה. מירי חן. אלבום פרטי

שמחה. מירי חן. אלבום פרטי

הצעה מהסרטים. ניצן חן ויותם קלוש. אלבום פרטי

הצעה מהסרטים. ניצן חן ויותם קלוש. אלבום פרטי

מירי חן, מפיקת כוכב הבמה ואשת הנדל"ן שמשווקת כיום עשרות יחידות נופש ו-וילות בקיסריה ו…כמובן זכורה לנו היטב מהאח הגדול עונה 5, שמחה ומאושרת כאשר השבוע ביתה, ניצן חן, בת העשרים ושבע, מנהלת בית ספר למחול בטבעון, זכתה להצעת נישואין מהסרטים מבן זוגה, יותם קלוש, לאחר ארבע שנים יחד. יותם לקח את ניצן לבסיס צבאי בצפון שבו יש את הנוף המדהים בארץ ושם הוא פרש מחצלת, יין, פיקניק וכו' ובזמן שניצן הייתה בטוחה שהם הגיעו רק על מנת לצפות בנוף המרהיב, כרע הבחור ברך והגיש לה טבעת יהלום. ניצן ההמומה כמובן אמרה לו כןןןןןןן וישר התקשרה לאימא המאושרת על מנת לספר לה את הבשורה.

מירי, מזל טוב, כמה שמחה?

המוןןן. הייתי באמצע טורניר גולף בקיסריה, עצרתי את הכל ופשוט צרחתי, בכיתי, שלחתי את הכדורים לכל הכיוונים… אחר כך הרמנו כוסית שמפנייה ולמחרת אכלנו יחד ארוחה משפחתית שמחה.

 

חן ביום שישי האחרון במסיבת "האח הגדול" לצד הזוכה האחרון אביחי אוחנה והחיפאי עומר גורדון.

חן ביום שישי האחרון במסיבת "האח הגדול" לצד הזוכה האחרון אביחי אוחנה והחיפאי עומר גורדון. צילום: אלבום פרטי חן

 

ובמעבר חד, מה את אומרת על העונה הנוכחית של האח הגדול?

"אני אשקר אם אומר לך שצפיתי באופן עקבי. לא מעניין אותי יותר מידי… גם כשאני הייתי שם הייתי משועממת. במוצ"ש יש אירוע של כל משתתפי האח הגדול ולשם אני אלך…  אבל כן, יש לי משהו להגיד, בכל פעם שצפיתי באח השנה ראיתי שכל הנשים שם מתוסכלות, נואשות לזוגיות והגברים שם משחקים בהם, נראים כאילו הם עושים טובה. הנשים באמת רוצות זוגיות ולגברים זה נראה כאילו זה רק אסטרטגיה. זה דוחה אותי לראות שהבחורות הצעירות שם כל כך נואשות, עד שהן מחזרות ומתחננות לתשומת לב גברית שמשפילה ברמה הנשית".

אוהבת או לא, חן השתתפה ביום שישי האחרון בכנס יוצאי "האח הגדול" לדורותיה והתחכחה עם כל כוכבי העונה האחרונה. יש גם הוכחות כפי שניתן לראות, לצד הזוכה אביחי אוחנה והחיפאי עומר גורדון.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם