מחזירים לקהילה

לקראת חג הפסח, אנשי החברה הכלכלית לחיפה חברו לעמותת "נותנים באהבה – חיפה" לשיתוף פעולה באריזת מעל לאלף סלי מזון למשפחות נזקקות.
החברה הכלכלית לחיפה - אריזת מוצרי מזון לפסח צילום יחצ

החברה הכלכלית לחיפה – אריזת מוצרי מזון לפסח צילום יחצ

עובדי החברה הכלכלית לחיפה מפשילים שרוולים לקראת חג הפסח ומשלבים ידיים עם עמותת "נותנים באהבה – חיפה": במסגרת ההתנדבות, שנערכה במרכז התרבות רמב"ם בנווה שאנן, ארזו אנשי החברה הכלכלית מאות סלי מזון עם בשר, ביצים, לחם, מוצרים יבשים, פירות, ירקות ועוד למשפחות נזקקות לרגל חג הפסח וסייעו לאנשי העמותה לעמוד בביקוש הגובר לקראת החג, בו צפויה העמותה לחלק מעל לאלף סלי מזון.

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה: "עובדי החברה הכלכלית לחיפה גאים על הזכות להחזיר לקהילה לקראת הפסח. פעילות החברה בכל ימות השנה מסמלת את רוח החג של התחדשות באמצעות הפרויקטים שהיא מקדמת לפיתוח העיר. מן הראוי כי לקראת החג עצמו, החברה, שהיא גם חלק בלתי נפרד ממרקם החיים העירוני, תיקח חלק פעיל בעזרה למי שידו אינה משגת. הנתינה והעזרה שמעניקים עובדי החברה, ופעילותה של עמותת

החברה הכלכלית לחיפה - אריזת מוצרי מזון לפסח צילום יחצ

החברה הכלכלית לחיפה – אריזת מוצרי מזון לפסח צילום יחצ

'נותנים באהבה' מרגשות ומחממות את הלב ואנו שמחים שיש באפשרותנו לתרום לקהילה ולמקום בו אנו פועלים".

עמותת נותנים באהבה (ע"ר), מחלקת בכל שבוע מזון למאות משפחות נזקקות ברחבי חיפה המופנות על ידי שירותי הרווחה בעיריית חיפה. כמו כן, משפחות אשר זקוקות לטיטולים ומטרנה, מקבלות גם עזרה זו מהעמותה. העמותה מבצעת מעבר לחלוקה זו, גם שלושה מבצעי חלוקה גדולים בחגים בראש השנה, בפורים ובפסח – הפעילות בה נטלו חלק אנשי החברה הכלכלית לחיפה שסייעו לארוז סלי מזון גדולים פי שתיים מאשר בכל שבוע.

פעילות העמותה מתבצעת בכל יום חמישי על ידי מתנדבים שמסדרים את המנות לחלוקה וכן על ידי נהגים שבאים לקחת את המנות למשפחות עד לפתח ביתם. כל אנשי העמותה עושים פעילות זו ללא כל תמורה.

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם