להיות שמנה זה לא מחלה! הצגת היחיד של הבמאי רובי קסוס והשחקנית דליה שטורך מביאה את הנושא שכמעט ולא מדברים עליו אל קדמת הבמה. חובת צפייה.

ההצגה לנוער 'זיתים' עולה בימים רביעי וחמישי בבית הכט במרכז הכרמל במסגרת פסטיבל הילדים והנוער של תיאטרון חיפה ואסור לכם להפסיד את הצפייה בה. פשוט אסור.
מדברים על הנושא האסור. שטורך. אלבום פרטי

מדברים על הנושא האסור. שטורך. אלבום פרטי

פסטיבל הצגות הילדים והנוער של תיאטרון חיפה מתקיים ברביעי וחמישי ובו הצגות רבות וטובות כשאחת הבולטות מביניהן היא הצגת הנוער זיתים שהיא מין מונודרמה מוסיקלית המבוססת על מקרה אמיתי. המחזה מספר את סיפורה של נויה ציוני, נערה בת 17 מפתח תקווה, החולמת להיות זמרת מפורסמת לפחות כמו אדל. היא מתאשפזת לשלושה חודשים במחלקה להפרעות אכילה בגין השמנת יתר. במחלקה, נויה חולקת חדר עם חלי "גפרור" ומריה – אנורקסיות המאושפזות גם הן. הקטבים השונים על קשת הפרעות האכילה יוצרים מפגשים סוערים, מלאי מתח והומור בין הבנות. במהלך ההצגה אנחנו נחשפים לעולמם של נויה, הבנות ושאר אנשי צוות המחלקה. השחקנית דליה שטורך לוקחת את הקהל למסע הזוי ומיוחד בין דמויות רבות ומהלכים קשים באופן כזה שכמעט ובלתי ניתן להוריד ממנה את העיניים. המשחק, השירה, הבימוי, הכתיבה ומעל הכל הליהוק המושלם הופכים את הצפייה בהצגה זיתים למאסט.

 

זיתים.

כתיבה ובימוי: רובי קסוס

תפאורה ותלבושות: רות מילר

עיצוב תנועה: טל קון

תאורה: אלי אשכנזי

מוסיקה: מורן מייזלס

קרדיט צילום: ז'ראר אלון

משחק: דליה שטורך

בהפקת תיאטרון חיפה

משך הצגה: 55 דקות

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה