4 דברים שתמיד חשוב שיהיו לך בתיק

התיק של כל אישה הוא הפריט היעיל ביותר בחיי היום יום שלה – עם כל מה שנחוץ לנו

לכל אישה יש תיק, שחוץ מהתפקיד האסתטי המשמעותי שלו שהוא לא מבוטל כלל וכלל – התפקיד המרכזי שלו הוא כמובן זה הפרקטי. אישה ממוצעת צריכה להתנהל בצורה נוחה בחיי היום יום שלה, ולשם כך נדרשים לא מעט חפצים יום יומיים שונים – הטלפון, הארנק, המפתחות וחפצים רבים אחרים. משום שהבגדים שלנו בדרך כלל לא מספיקים עבור כל מה שנחוץ לנו, אם בכלל יש בהם כיסים, אנחנו משקיעות בתיק איכותי ואסתטי שמלווה אותנו בחיי היום יום שלנו, ובו אנחנו מכניסות את כל מה שנחוץ לנו. בזה בדיוק אנחנו רוצים להתמקד – לא במראה של התיק אלא בתוכן שלו, וספציפית ב-4 חפצים חשובים שכל אישה צריכה שיהיו לה בתיק.

4 פריטים שחשוב שיהיו לכל אישה בתיק לעת הצורך – לכל מצב שיכול להגיע

1)   פינצטה – פינצטה היא כלי קטן ויעיל במיוחד שכמעט לכל אישה יש שימוש נרחב ויום יומי בו. הפינצטה משמשת אותנו בעיקר עבור הסרת שערות קטנות בפנים שלנו – אנחנו יכולות להרגיש לפתע שיצאה לנו שערה באזור השפם, באזור הסנטר או בגבות, ואנחנו רוצות להסיר אותה בצורה מידית. לכן תמיד כדאי שתהיה פינצטה, בכדי שנוכל ללכת במהירות למראה, למרוט את השערה ולחזור לשגרת היום יום שלנו.

2)   ג'ל לחיטוי – כשאנחנו הולכות לשירותים במקום ציבורי כזה או אחר, או אפילו במקום העבודה, אנחנו רוצות לדעת שאנחנו משתמשות בשירותים בצורה היגיינת, ושאנחנו מחזירות את הידיים שלנו להיגיינה במהירות לאחר השימוש. לשם כך תמיד כדאי להחזיק אלכו-ג'ל או ג'ל לחיטוי אחר בתיק שלנו, במצבים בהם אנחנו לא סומכות על השירותים אליהן אנחנו נכנסות והסבון שנמצא בהם.

3)   טמפון – אי אפשר לדעת מתי המחזור החודשי שלנו יגיע במדויק, וכאשר אנחנו יודעות שהזמן שלנו בחודש מתקרב, תמיד כדאי שיהיה לנו טמפון בהישג יד, בכדי שגם אם אנחנו במקום ציבורי, בעבודה או בכל מקום אחר נוכל פשוט להשתמש בטמפון במהירות בשירותים ולחזור לשגרת היום יום שלנו במהירות.

4)  סומק – הסומק הוא חומר איפור בסיסי שמאפשר לנו לשפר את מראה הפנים שלנו במהירות רבה מאוד. כך, אם אנחנו מבינות לפתע שאנחנו צריכות להיראות במיטבנו או שסתם המראה שלנו הוא חיוור וחסר חיוניות, אנחנו          יכולות להשתמש במהירות רבה בסומק ולתת לפנים שלנו חיוניות ומראה מלא וזוהר, תוך דקות ספורות ובאמצע הימים העמוסים ביותר.

כל אישה יכולה להיות מוכנה לכמעט כל מצב, עם תיק שמאובזר בצורה נכונה

כשאנחנו מחזיקות בתיק שלנו אביזרים כמו פינצטה, ג'ל חיטוי, טמפון וכמובן שגם סומק ואביזרי איפור בסיסיים אחרים אנחנו יכולות להיות מוכנות לכל מצב בצורה מהירה. לא פלא שהתיק שלנו הוא מרכיב חשוב כל כך בחיי היום יום שלנו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות