מבצע התרמה לילדים חולי סרטן

עמותת ל"ב- נתרמו 120,000 שח למען ילדים חולי סרטן במבצע התרמה בשיתוף עם "קשת טעמים"

 

בערב פסח נקראו ראשי עמותת ל"ב להילחם ביחד היו"ר ברנרד זיטוק ומנהל הפרויקטים מוטי וגנר אל משרדי רשת המרכולים "קשת טעמים" כדי לסכם את מבצע ההתרמה בכל סניפי הרשת בארץ, למען ילדי ומשפחות עמותת ל"ב-להילחם ביחד בטקס הצנוע השתתפו הבעלים ויו"ר קשת טעמים מר אריאל לכט ורעייתו ליאת ומנכ"ל הרשת דני גרינברג. מר אריאל לכט סיכם את המבצע תוך כדי שליחת מחמאות ותודות לכל מנהלי האזורים והצוותים שהוציאו את המבצע אל הפועל והעניק לעמותה סך של 120,000 ש"ח שנאספו במבצע.

קרדיט תמונה: משרד יח"צ לימור כרסנטי

ברנרד זיטוק ומוטי וגנר הודו מקרב לכל העוסקים במלאכה ובמיוחד על הקשר הנפלא שנרקם עם בעלי הרשת של קשת טעמים. זיטוק: "אנשים נפלאים עם לב רגיש שאינם חוסכים מאמץ ובמשך כשלושה שבועות עמלו לילות כימים והניעו את כל הנוגעים בדבר עד לתוצאה המרשימה. אין מילים מלבד הוקרת תודה על ההתגייסות למען מטרה מבורכת"

קצת מידע על העמותה:
עמותת ל"ב- להילחם ביחד- הוקמה בשנת 91' ע"י הורים שילדיהם חלו במחלת הסרטן וטופלו ביחידה לאונקולוגיה ילדים במרכז הרפואי רמב"ם חיפה. שמה של העמותה נובע מן האמונה שרק במלחמה ובמאמצים משותפים, מלווים בהמון תקווה, נוכל לעזור לכל הילדים ובני משפחותיהם בתקופה הקשה אותה הם עוברים ולטעת בהם את התחושה שהם לא לבד במאבק. מטרת חברי העמותה כהורים לילדים חולי סרטן היא לתרום את הידע והניסיון למשפחות המתמודדות עם מחלת הסרטן וכן לדאוג לרווחת חיי הילד החולה ובני משפחתו.
העמותה פועלת ללא מטרות רווח ובהתנדבות מלאה של כל החברים בה, פעילה בפריפריות ובקרב כל המגזרים.
גם משרד יח"צ לימור כרסנטי הצטרף למערך ההתנדבות למען קידום המטרה הנעלה

פרטים נוספים באתר: https://www.lev-child.org.il


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות