"אנו נרגשים להשיק היום את מלון לה קפלה המביא בשורה חדשה לחיפה המעניק מענה אמיתי לתנופה העסקית של העיר כמרכז הייטק בו שוכנים תאגידי ענק גלובליים לצד סטאראפים מצליחים." דוד בארי

מלון הבוטיק היוקרתי, לה קפלה, הושק בחמישי במתחם הקסטרא בעיר, בנוכחות ראש העיר, אנשי עסקים ואנשי חברה רבים.
מנצחות על השקת מלון ה לה קפלה בקסטרא. ניצן מרציאנו ודפנה אולמן בארי. צילום יפית שקאלו

יקומו בעיר עוד מלונות רבים. יהב. אלבום פרטי

בחמישי האחרון נערכה השקה של מלון הבוטיק החדש והמפואר במתחם הקסטרא בחיפה. כל המי ומי של העיר הגיעו לפרגן לבני הדודים היזמים והבעלים משה בארי ודוד בארי, שפתחו את מלון הבוטיק בן שתי הקומות ה- לה קפלה שבו 30 חדרים ואולם כנסים וטרקלין עסקים, לאחר כשנתיים של עבודת עיצוב ובנייה. השניים מחזיקים גם במלון הדירות ג'י 38 במושבה הגרמנית ואת מלון שומכר שייפתח בקיץ. ראש העיר יונה יהב הגיע יחד עם צוות רחב מעיריית חיפה שכלל בין היתר את ראש מערך הדוברות צחי טרנו, את מנכ"ל העירייה גדי מרגלית, ואת סגנית ראש העיר יוליה שטראים. אמיר הלוי מנכ"ל משרד התיירות, אלון ואורטל אולמן, האמנית יהודית אולמן, הזמרת דפנה ארמוני, גדי בר לביא סוכן השחקנים, בטי רוקאוויי אם כל הדוגמניות, יובל רבין ובת הזוג נטלי אהרון, שירי גלברט סונסינו, אסף כץ מבעלי המנדרין שהיו אחראים על פינוקי האוכל והשתייה, ניקולאי קדוש, שגיב מקל, דורון מורד, איתי סיקולסקי צלם האדריכלות החיפאי שצילם את המקום, טל אורן המעצב החיפאי שעבודותיו מוצבות ברחבי המלון ועוד אנשי עסקים רבים, בעלי ממון ואנשי חברה ידועים. את המלון תכנן האדריכל אייל מלכה, על האומנות ברחבי המלון אחראים האומן הצלם החיפאי לשעבר שחר עזרן שחי בניו יורק והאומן גיל גורן חיפאי שעבודותיו מוצגות בכל העולם, על המוזיקה היה אחראי דיג'יי קובי פרל, על היח"צ וההפקה הייתה אמונה דפנה אולמן בארי ועל הכל ניצחה מנכ"לית הקסטרא ניצן מרציאנו. אז יש מלון חדש בעיר ולפי דברי ראש העיר מתוכננים לקום עוד לא מעט מלונות בחיפה מה שיעזור לפיתוח העיר ומשיכת תיירים רבים לחיפה.

דוד בארי, מבעלי המלון מוסר כי "אנו נרגשים להשיק היום את מלון לה קפלה המביא בשורה חדשה לחיפה המעניק מענה אמיתי לתנופה העסקית של העיר כמרכז הייטק בו שוכנים תאגידי ענק גלובליים לצד סטאראפים מצליחים. לה קפלה מציע תפיסת אירוח אחרת ומביאים את הבינלאומיות לעיר דרך העיצוב השירות והאומנות והכל במיקום נגיש במבואות הדרומיים של חיפה."

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה