רצים ותורמים לניצולי השואה

ביום שישי התקיים בחיפה אירוע ריצה ביוזמת עיריית חיפה והקרן לידידות ובו נתרמו כ־20 שקלים עבור כל קילומטר ריצה. סך הכל נתרמו  במשותף 920,000 שקלים

התרומות יועברו בין היתר לעמותת שיל"ה החיפאית המפעילה מרכזי סיוע לניצולי שואה בעיר, כאשר כל אחד מהמשתתפים התבקש לבחור בפרויקט עבורו הוא רץ. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

מעל 6000 רצים, 20 שקלים עבור כל קילומטר – עכשיו תעשו את החישוב. אלפי אנשים השתתפו ביום שישי האחרון (21.4) בהפנינג "צאו לרוץ". הם רצו במשותף למעלה מ־46 ק"מ. במסגרת האירוע אותו יזמו בעיריית חיפה, תרמה קרן הידידות 20 שקלים עבור כל ק"מ אותו עברו המשתתפים שהגיעו לסכום של 920 אלף שקלים.

התרומות יועברו בין היתר לעמותת שיל"ה החיפאית המפעילה מרכזי סיוע לניצולי שואה בעיר, כאשר כל אחד מהמשתתפים התבקש לבחור בפרויקט עבורו הוא רץ. בהפנינג השתתפו משפחות ילדים וצעירים לצד רצים מנוסים שאף סיימו ריצת מרתון כאשר כולם רצו יחד למען מטרה משותפת.

"עיריית חיפה והקרן לידידות של הרב יחיאל אקשטיין מחבקים את ניצולי השואה", ציין ראש העירייה. "נעשה כל שביכולתנו על מנת לאפשר להם את  הזכות לחיות בכבוד לה הם כל כך ראויים.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה